30 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آحاد مردم با حضور در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیفزایند

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

آحاد مردم با حضور در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیفزایند

آحاد مردم با حضور در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیفزاینددر پیام سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری خطاب به ملت بزرگ ایران درباره انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری آمده است: اکنون که نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری پس از یک دوره تبلیغات انتخاباتی و ارائه برنامه‌های اجرایی برای اداره سکان کشور، در معرض رای مردم قرار گرفته‌اند، از ملت عظیم الشان ایران اسلامی دعوت می‌کنم با حضور گسترده و مسئولانه و با انتخاب نامزد اصلح، برگ زرین دیگری بر افتخارات خود و به تعبیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی عید غدیر خم، بر «سرافرازی میهن عزیز» بیفزایند.

متن کامل پیام بدین شرح است:

ملت شریف ایران؛

حادثه تلخ و غم انگیر پرواز اردیبهشت که به شهادت جمعی از خادمان ملت و در راس آنها سیدالشهدای خدمت، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی انجامید، بار دیگر و به حکم قانون، ملت بزرگ ایران را در معرض آزمون ملی و خطیر انتخابات، پیش از موعد قرار داد.

اکنون که نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری پس از یک دوره تبلیغات انتخاباتی و ارائه برنامه‌های اجرایی برای اداره سکان کشور، در معرض رای مردم قرار گرفته اند، از ملت عظیم الشان ایران اسلامی دعوت می‌کنم با حضور گسترده و مسئولانه و با انتخاب نامزد اصلح، برگ زرین دیگری بر افتخارات خود و به تعبیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی عید غدیر خم، بر «سرافرازی میهن عزیز» بیفزایند.

روایت خدمت/ خداحافظی ۵۵ هزار مشترک لرستانی با چراغ های نفتی

در کنار مشارکت گسترده مردم که همواره مورد تاکید و توصیه معظم‌له بوده، انتخاب نامزد اصلح اگر نگوییم هم‌سنگ حضور پرشور است، بی‌شک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. نامزدی که ظرفیت‌ها و سختی‌های مسیر اداره کشور را بشناسد و برای حل مشکلات پیچیده برنامه و مهمتر آن که کارنامه‌ای روشن داشته باشد.

آنچه مسلم است این است که اداره کشوری ۸۵ میلیونی با تنوع گسترده قومی، مذهبی، اقلیمی و سلایق مختلف سیاسی از یک‌سو و ظرفیت‌های عظیم ملی و نفوذ منطقه‌ای از سوی دیگر کار آسانی نیست و رئیس‌جمهور منتخب باید و لاجرم واجد توانمندی، تجربه کلان و کارآمدی باشد تا بتواند با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های پیش گفته، کشور را در بزنگاه‌های خطیر به ساحل امن و آرامش هدایت کند.

با این توصیف اگرچه همه نامزد‌های انتخابات، بر اساس موازین شورای نگهبان شخصیت‌هایی انقلابی بوده و از صلاحیت‌های عمومی برای تصدی ریاست جمهوری برخوردارند، اما عقل و منطق انقلابی حکم می‌کند که ملت بزرگ ایران فارغ از شعار‌های داده شده، به کاندیدایی رای دهند که مطالعه رفتار، گفتار و عملکرد اجرایی گذشته او واجد ویژگی‌های یک رئیس‌جمهور در تراز انقلاب اسلامی باشد.

آمریکا یک معافیت تحریمی ایران را تمدید کرد

اکنون و در آستانه چهلمین روز شهادت شهدای خدمت، یاد و خاطره شهیدجمهور، آیت الله رئیسی و یاران شهیدش را گرامی می‌دارم و امیدوارم انتخاب مردم ایران در هشتم تیرماه، مرضی رضای حضرت صاحب‌الزّمان عجل‌الله فرجه‌الشّریف و تداوم و تثبیت راه شهید رئیسی باشد.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت