3 مرداد 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آغاز ثبت نام فروش از دم قسط کرمان موتور ویژه آبان 1402

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

آغاز ثبت نام فروش از دم قسط کرمان موتور ویژه آبان 1402

آغاز ثبت نام فروش از دم قسط کرمان موتور ویژه آبان 1402


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سخنگوی شورای رقابت گفت: طبق مصوبه ۵۴۳ هیچ اتفاق جدیدی قرار نیست بیفتد، سامانه یکپارچه فروش خودرو به همان روش پیشین عمل می‌کند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

سپهر دادجوی توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: شب گذشته از مصاحبه معاون وزیر صمت این‌طور برداشت شد که قرار است سامانه یکپارچه خودرو حذف شود، اما پس از آن این موضوع تکذیب شد و ما نیز اعلام کردیم که قرار نیست سامانه حذف شود.

وی افزود: طبق مصوبه ۵۴۳ هیچ اتفاق جدیدی قرار نیست بیفتد، سامانه یکپارچه فروش خودرو به همان روش پیشین عمل می‌کند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

مدیرکل روابط عمومی شورای رقابت گفت: مرحله بعدی ثبت نام به زودی انجام می‌شود و مشخصات آن در اطلاعیه‌ای اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: جزئیات اجرا را همکاران ما در وزارت صمت بر عهده دارند که مراحل آن انجام شده و به زودی با عرضه خودروهای مازاد تولید و همچنین برخی خودروهای جدید مواجه خواهیم بود.

گفتنی است شب گذشته منوچهر منطقی در گفت‌وگوی خبری تصریح کرد: روش فروش خودرو تغییراتی داشته و سومین سامانه یکپارچه فروش خودرو برگزار نمی‌شود.

سبد سهام عدالتی ها پرپول شد؛ واریزی 7/973/468تومانی امشب در حساب ها

وی افزود: با توجه به افزایش عرضه خودروها و آغاز واردات، بازار خودرو به یک تعادلی می‌رسد و دیگر نیاز نیست تا فروش خودرو به روش قبل اجرا شود و روش عرضه به صورت فروش مستقیم و از کارخانه خواهد بود.

معاون وزیر صمت گفت: عرضه جدید خودرو از هشتم مهر ماه شروع می‌شود. روش عرضه به صورت فروش مستقیم و از کارخانه است و در سامانه ثبت خواهد شد.

معاون صنایع حمل و نقل وزیر صنعت، معدن و تجارت از تغییر روش فروش خودرو و حذف سامانه یکپارچه تخصیص خودرو خبر داد و گفت: عرضه مستقیم خودرو توسط خودروسازان انجام و عرضه جدید از هشتم مهر ماه شروع می‌شود.

البته وی امروز در گفت وگویی با صدا و سیما اعلام کرد که با توجه به افزایش شمارگان (تیراژ) و واردات خودروهای کارکرده در آینده، به اشباع بازار نزدیک می‌شویم بنابراین در نظر داریم از این پس خودروسازان به صورت مستقل محصولات خود را عرضه و در سامانه یکپارچه ثبت کنند.

منطقی اضافه کرد: در واقع در این روش عرضه‌های یکپارچه به عرضه‌های متعدد و پی در پی در مجموعه‌های مختلف تبدیل می‌شود به عنوان نمونه از هفته آینده، ۴ خودروساز عرضه خودرو خواهند داشت.

بهترین نوشیدنی برای گرمازدگی/ چای هم خنک‌کننده است؟

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما مبنی بر اینکه آیا با این روش‌، سامانه یکپارچه حذف می‌شود؟ گفت: خیر، سامانه یکپارچه یک بخش نظارتی دارد و بخشی هم به منظور ساماندهی بازار ایجاد شد که این ساماندهی انجام شد و دیگر عرضه‌های انبوه خودرو از طریق سامانه یکپارچه صورت نمی‌گیرد و خودروسازان به صورت متوالی خودرو عرضه خواهند داشت.

معاون وزیر صمت گفت: هم در سامانه یکپارچه و هم اکنون فروش خودرو مستقیم است در واقع در سامانه یکپارچه صرفاً نوبت دهی صورت می‌گرفت و بقیه امور فروش با خودروسازان بود که در حال حاضر این قسمت هم به خودروسازان محول شد و سامانه یکپارچه نقش نظارتی دارد.

منطقی در خصوص دعوتنامه سایپا برای واریز وجه ۲۹۰ میلیون تومانی برای متقاضیان خودروی شاهین با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۳ در حالی که برندگان امسال خودروی شاهین هنوز دعوتنامه دریافت نکرده‌اند، گفت: در این باره اطلاع رسانی درستی انجام نشده، در حال رسیدگی هستیم و سعی داریم مسئولان خودروسازی سایپا در این زمینه اطلاع رسانی کنند.

فروش فوری خودرو در ایران به علت وضعیت بازار خودروها و عوامل مختلف دیگر، امری شایع و یکی از موضوعات مهم و گاهاً اضطراری است که توجه فروشندگان و خریداران خودروها را به خود جلب می‌کند. در زیر به بررسی برخی جنبه‌ها و نکات کلیدی مرتبط با فروش فوری خودرو  می‌پردازیم .دلیل فروش فوری خودرو ممکن است از جمله عواملی مانند نیاز مالی فوری، تغییر شرایط زندگی، نیاز به خرید خودرو جدید و یا مشکلات فنی و سوخت اقتصادی باشد. بازار خودرو در ایران بسیار متغیر و پویا است. عواملی مانند تحریم‌ها، نوسانات ارزی، تغییر قوانین و مقررات، نرخ بهره برداری و همچنین روند تغییر قیمت‌ها می‌توانند تاثیر بسزایی در تصمیم فروشندگان برای فروش فوری خودرو داشته باشند.برای فروش فوری خودرو، فروشندگان می‌توانند از روش‌های مختلفی استفاده کنند.

درویش رفتنی می‌شود؟

شرکت کرمان موتور فروش با اقساط ۳۰ ماهه ۳ محصول خود را آغاز کرد.

به دنبال موضوعی که در رابطه با تداوم فروش خودروها به صورت یکپارچه و منحصراً برگزاری مرحله سوم مطرح شده، برخی شایعه کرده‌اند که دیگر خبری از فروش خودروها به صورت یکپارچه نخواهد بود؛ در این رابطه مدیر روابط عمومی شورای رقابت این موضوع را رد کرده و ضمن تاکید بر تداوم ادامه روند فروش‌ها در قالب سامانه یکپارچه، موضوع را شفاف‌سازی کرد.

به گزارش ایسنا، به تازگی این موضوع مطرح شده که با توجه به عدم استقبال مردم از فروش اخیر خودروسازان مونتاژی، احتمال دارد سایت سامانه یکپارچه باز هم (برای سومین بار پس از ثبت‌نام مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها) برای تکمیل ظرفیت‌های خالی طی هفته‌های پیش‌رو بازگشایی شود.

همچنین عنوان شد که اجرای مراحل بعدی سامانه یکپارچه بر اساس وجود تقاضا و مشتری خواهد بود و با توجه به اینکه در حال حاضر با مازاد عرضه مواجه هستیم؛ مرحله سوم زمانی خواهد بود که متقاضی وجود داشته باشد؛ اما برخی از این موضوع برداشت اشتباه داشته و مبنای این اظهارات را بر اتمام اجرای طرح‌های فروش‌ یکپارچه گذاشته‌اند و اینکه قرار نیست دیگر مرحله سوم و مراحل بعدی برگزار شود!

نزدیک به ۱۴ میلیون نفر به رویکرد ما اعتماد کرده اند/ بعد از انتخابات، حرکت را متوقف نکردم؛ به سفر استانی رفتم

مردم نگران عدم اجرای فروش‌های یکپارچه نباشند

در رابطه با بحث‌های اخیر پیش آمده، سپهر دادجوی توکلی – مدیر روابط عمومی شورای رقابت – در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با فروش خودرو در سامانه یکپارچه شفاف‌سازی کرد و گفت: در فروش‌های به صورت یکپارچه عملا دلال‌ها حذف شده‌ و بخش عمده‌ای از تقاضاهای کاذب از بین رفته است؛ این باعث شده که اکنون عرضه در نقطه قابل پیش‌بینی و طبق برنامه‌ها قرار بگیرد؛ بر این اساس در وهله اول ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان (مازاد عرضه) به فروش می‌رسند و سپس نوبت به اجرای مرحله سوم برای متقاضیان جدید می‌رسد.

وی تصریح کرد: اجرای مرحله سوم ممکن است که به‌ زودی باشد یا مدتی دیگر؛ در حقیقت بایستی طبق برنامه پیش برویم. اکنون نمی‌توان اعلام کرد که این عرضه (مرحله سوم) دقیقا چه زمانی خواهد بود؛ اما مردم نگران نباشند؛ طرح‌های فروش حتما برگزار خواهند شد.

این مقام مسئول در شورای رقابت ضمن تاکید بر اینکه اکنون بازار در آرامش به‌ سر می‌برد، خاطر نشان کرد: محدودیت و معذوریتی برای دور سوم عرضه وجود ندارد؛ بنابراین این تلقی که اجرای مرحله سوم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، کاملا نادرست است. در حقیقت طبق برنامه‌ریزی‌هایی که توسط سیاست‌گذاران نظیر وزارت صمت، شورای رقابت، سازمان حمایت و سایر نهادهای نظارتی انجام می‌شود، طرح‌های فروش اجرایی خواهد شد./مکتوب نامه

عکس | مهدی طارمی سوپرمن شد!

به گزارش کاماپرس، جی 4 کرمان موتور در اصل از تولیدات اقتصادی گروه خودروسازی جک چین محسوب می‌شود که سال 2012 به بازار عرضه شد. با وجود اینکه مدت زمان زیادی از عرضه این خودرو در بازار می‌گذرد، ولی شرکت چینی جک فعلا تولید این اتومبیل اقتصادی را در برنامه دارد. منتهی این احتمال وجود دارد در سال‌های آینده آپشن‌های جدیدی روی این خودرو پیاده سازی یا با فناوری تازه‌ای به بازار عرضه شود.

حس رانندگی با خودرو JAC J4

این خودرو در بازار ایران نیز جزء قدیمی‌های جک محسوب می‌شود. سال 1397 اولین سری از جک جی4 در بازار ایران عرضه شد و با وجود عرضه محدود، اما جایگاه نسبتا خوبی را در بین دیگر رقبای همرده خود به دست آورد.

این خودرو به دلیل داشتن ارتفاع و امکانات مناسب، حس تسلط نسبتا بالایی را به راننده منتقل می‌کند. رانندگان این خودرو جمع و جور معمولا هنگام رانندگی به آسانی در موقعیت مناسبی قرار می‌گیرند و به راحتی به ادوات مختلف آن دسترسی دارند. با این وجود، این خودرو نیز مانند دیگر اتومبیل‌ها نقاط ضعفی دارد که از جمله آن می‌توان به متریال کم کیفیت و پلاستیکی به کار رفته در کابین و نمای داخلی این خودرو اشاره کرد. البته با توجه به قیمت جک جی4، استفاده از چنین متریالی توجیح اقتصادی دارد و باعث کمتر شدن هزینه تمام شده این خودرو می‌شود.

خبر خوش از واریز 1/000/000تومان یارانه معیشتی اضافه برای خانوارهای دارای فرزند با این شرایط

مشخصات فنی خودرو جک جی4

خودرو JAC J4 در ایران با موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی 16 سوپاپ عرضه شده است. موتور این خودرو به اندازه 103 اسب بخار قدرت دارد و نزدیک به 146 نیوتن متر گشتاور را برای گیربکس سی وی تی فراهم می‌کند. این خودرو میان رده از لحاظ سرعت و چابکی نیز توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. طبق اطلاعات ارائه شده از شرکت کرمان موتور، شتاب صفر تا 100 این خودرو به 11 ثانیه می‌رسد. بیشترین سرعت جک جی 4 نیز 180 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

نوع شاسی این سدان جمع و جور یکپارچه است و وزن آن به هزار و 110 کیلوگرم می‌رسد. طبق بررسی‌های صورت گرفته از این اتومبیل، حجم صندوق عقب این خودرو 550 لیتر است. گذشته از این امکانات فنی، خودرو مذکور به ترمز ضدقفل آ بی اس، سیستم ضدسرقت، ریموت با کنترل از راه دور، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و … مجهز شده و همین آپشن‌ها از جک جی4 نیز مورد توجه هستند.4

با توجه به رشد قیمت قابل توجه خودروهای مونتاژی و داخلی بازار، خرید این سدان میان رده نیز دشوار شده اما با امکانی که برخی از نمایندگی‌ها و مراکز معتبر فروش اتومبیل فراهم کرده‌اند با خرید اقساطی امکان تحویل این نوع خودروها به راحتی وجود دارد.

اگر سود سهام عدالت نگرفته‌اید بخوانید | تاریخ واریز مرحله سوم سود عدالت

نمایندگی 2606 حسینی در شیراز یکی از این نمایندگی‌هاست که امکان خرید نقدی و قسطی جک جی 4 را فراهم کرده است. در صورتی که مایل به آگاهی به موقع از شرایط خرید نقد و اقساط خودرو شیراز JAC J4 از نمایندگی ۲۶۰۶ حسینی کرمان موتور هستید، کافی است به وبسایت این مجموعه مراجعه داشته باشید یا اینستاگرام، واتساپ و تلگرام نمایندگی مذکور را دنبال کنید تا در اسرع وقت از شرایط فروش این خودرو و دیگر اتومبیل‌ها آگاه شوید.

این مجموعه تاکنون توانسته درخصوص خرید و خدمات پس از فروش نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند و سرآمد دیگر نمایندگی‌های کرمان موتور باشد./ کاما پرس
منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت