جدیدترین اخبار

آغاز پیش فروش ایران خودرو برای مردم از امشب

آغاز پیش فروش ایران خودرو با شرایط استثنایی برای متقاضیان در روز شنبه

پیش فروش ایران خودرو برای مردم اهمیت دارد و از امروز آغاز شده است.  پیش فروش ایران خودرو هر ساله انجام می‌شود و مردم ثبت نام می‌کنند.  پیش فروش ایران خودرو در ماه مهر آغاز شده و تا دی ماه ادامه داردر.  پیش فروش ایران خودرو از امشب کلید خورد.  پیش فروش ایران خودرو را در ادامه بخوانید.

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه خودروهای تارا و هایما آغاز شد.فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه دو خودروی تارا و هایما S۷ آغاز شده است. موعد تحویل این خودروها ۹۰ روزه است. در ادامه شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲ را بخوانید.

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس انجام می‌شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

فقط متقاضیان ثبت نام ایران خودرو سه ماهه که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز و زمستان ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است می‌توانند دراین بخشنامه ثبت نام کنند./اقتصادآنلاین

ادامه مطلب  دوست داری زیبایی و جوونی صورتت برگرده؟

آغاز پیش فروش ایران خودرو 

سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی در اطلاعیه ای به متقاضیان خرید خودرو چانگان CS35 plus اعلام کرد در صورتی که تمایل به خرید خودروی دیگری دارند می توانند انصراف خود را در سامانه ثبت کنند.

به گزارش فارس سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد متقاضیان خودرو وارداتی که در عرضه شماره یک‌، خودرو چانگان CS35 plus (تیپ ۲ و ۳) انتخاب کرده‌اند ‌و هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده اند، در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود در سایت خودروهای وارداتی به آدرس اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است است: متقاضیان خودرو وارداتی که در عرضه شماره یک، خودرو چانگان CS35 plus (تیپ ۲ و ۳) انتخاب کرده‌اند و هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده‌اند، در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه‌های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود طی ۴۸ ساعت آینده (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶) اقدام کنند، در غیر این صورت، متقاضیان خودرو چانگان CS35 plus در فهرست انتظار شرکت سایپا باقی خواهند ماند.

پیش فروش ایران خودرو شروع شد

در این اطلاعیه همچنین آمده است  تا زمانی که متقاضیان فعلی خودرو چانگان CS35 plus را تحویل نگرفته‌اند، عرضه جدیدی برای این خودرو صورت نخواهد گرفت، امکان تغییر اولویت از تیپ ۲ به ۳ برای متقاضیان خودرو چانگان CS35 plus محیا می شود،  در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و عدم امکان تخصیص خودروی جدید با توجه به ظرفیت موجود اولویت ایشان به قوت خود باقی خواهد ماند،  در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و تخصیص به آنها در صورت عدم تکمیل وجه در زمان مقرر اولویت ایشان در سامانه حذف می شود.

ادامه مطلب  فروش ویژه شب یلدای خودروی جدید مدیران خودرو

بنابراین گزارش مهدی ضیغمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش از این به فارس اعلام کرده بود که در هفته جاری سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی دوباره باز می شود و در این دوره تعدادی از خودروهای وارداتی عرضه می شود.

وی با بیان اینک فعلا تعداد و نوع خودروهایی که قرار است در سامانه عرضه شود به صورت دقیق مشخص نشده است، گفت: خودروهای وارداتی شامل چانگان، هیوندا، کیا، تویوتا، زوتی، هونگچی و بستیون است که برحسب شرایط به مرور این خودروها در سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.

 پس از مصوبه آزاد شدن واردات خودرو در ابتدای سال گذشته فرآیند ثبت‌نام و عرضه خودروهای وارداتی از سوی وزارت صمت در اسفند‌ماه سال گذشته آغاز شد. بنابراین متقاضیان خرید خودروهای وارداتی در سامانه عرضه یکپارچه خودرو وارداتی به آدرس   ثبت کردند و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را برای مدت یک ماه به حساب سازمان حمایت واریز کردند.

خبر مهم از پیش فروش ایران خودرو 

بعد از آن نیز وزارت صمت از طریق سامانه مذکور نوبت‌‌های تحویل خودرو به متقاضیان را اعلام کرد و براین اساس حدود۳۰ هزار نفر در نوبت تحویل خودرو قرار دارند.

مهدی ضیغمی معاون وزیر صمت و مدیر طرح عرضه خودروهای وارداتی گفته است که حدود ۳۴ هزار نفر در نوبت تحویل خودروهای وارداتی قرار داشتند که با انصراف ۴ هزار نفر اکنون ۳۰ هزار نفر در نوبت تحویل خودروهای وارداتی قرار دارند.

ادامه مطلب  مونولوگ| بررسی وضعیت میدان نبرد مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی در نوار غزه پیش از آتش بس

‌شورای رقابت نرخ فروش چانگان CS35 پلاس تیپ دو درب انبار واردکننده را ۸٫۴۹۶٫۲۸۸٫۸۸۳ ریال و همچنین نرخ فروش چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ را ۹٫۰۴۴٫۷۰۸٫۷۲۲ ریال تعیین کرده است.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale اسامی آنها درج شده است می توانند برای ثبت نام پژو پارس اقدام کنند.

تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده درسامانه یکپارچه اولویت بندی تخصیص خودرو و سایر ضوابط ابلاغی مراجع نظارتی خواهد بود.

هزینه های قانونی پرداختی از سوی مشتری از جمله حق بیمه شخص ثالث، مالیات و سایر موارد مترتب بر این قرارداد، بر اساس نرخ ها و قوانین زمان ثبت نام محاسبه شده است و در صورت تغییر مبالغ تا زمان تحویل خودرو، پرداخت مابه التفاوت کلیه موارد مذکور به عهده مشتری است.

خودروی ثبت نامی از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

در صورت بروز هرگونـه تـاخیر احتمـالی در تحویـل خـودرو در روش فـروش فـوق العـاده (فراخـوان) بـا موعـد تحویـل ۹۰روزه برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معـادل ۳۶ درصـد سـالیانه (۳ درصـد ماهانـه)، خسـارت تـاخیر بـه صـورت روز شـمار محاسـبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

ادامه مطلب  سن بازنشستگی نهایی شد | خبر جدید دولت برای سن بازنشستگی

در صورت ارتقاء استانداردهای ملی در محصولات تولیدی در سال، ۱۴۰۲تجهیزاتی به خودرو پایه فعلی اضافه خواهد شد که امکانات ایمنی و رفاهی بیشتری در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و خودروی انتخابی به عنوان خودرو پایه محصول بوده و قیمت خودرو با کلاس جدید محاسبه و پیش ازصدور فاکتور و از خریدار دریافت می شود.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید