31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آموزش خرید همستر کامبت و توکن HMSTR

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

آموزش خرید همستر کامبت و توکن HMSTR

آموزش خرید همستر کامبت و توکن HMSTR


توکن بازی تلگرامی و محبوب این روزها یعنی همستر کامبت (Hamster Kombat) که با کارت‌های کمبو همستر کامبت و کد مورس همستر کامبت آن را می‌شناسیم، به‌زودی در بازار پیش از عرضه یا پری‌مارکت صرافی کوکوین و دو صرافی دیگر ارزهای دیجیتال پیش‌فروش می‌شود و خرید همستر کامبت در آن امکان‌پذیر خواهد شد!

اتفاقی که خیل عظیم هواداران این بازی محبوب در انتظار آن و پیداکردن کوچک‌ترین سرنخ‌هایی از قیمت اولیه این توکن و کشف آن بودند. توکن بومی این بازی بلاک‌چینی جذاب و پرطرفدار، فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران است تا سهم خود را از این پروژه نوآورانه و رو‌به‌رشد را کسب کنند.

پیش‌فروش این توکن با نماد معاملاتی HMSTR در صرافی کوکوین فرصتی عالی برای ورود به بازار این پروژه هیجان‌انگیز در مراحل اولیه است. اگر با تقاضای فزاینده‌ای برای این توکن مواجه شویم، قیمت آن پس از عرضه ممکن است به‌طور قابل‌توجهی افزایش یابد.

اما چگونه می‌توانیم توکن همستر کامبت یا HMSTR را در بازار پیش عرضه کوکوین بخریم؟ و سوال مهم‌تر این که بازار پیش از عرضه چیست و چه سازوکاری دارد؟ در ادامه مطالعه این مقاله به این سوال‌ها پاسخ خواهیم داد.

کارت همستر امروز ۲۹ تیر جمعه | کارت های جدید همستر + آموزش تصویری

آیا خرید همستر کامبت در حال حاضر امکان‌پذیر است؟

اخیرا کاربران صرافی کوکوین متوجه شده‌اند که توکن بازی محبوب همستر کامبت (Hamster Kombat) با نماد معاملاتی HMSTR$ به بازار پیش از عرضه (Premarket) در این صرافی اضافه شده و خرید همستر کامبت به‌زودی امکان‌پذیر خواهد شد.

شروع معاملات در بازار پیش از عرضه یا پری‌مارکت صرافی کوکوین برای تاریخ ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۴ (۲۲ تیر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. بدیهی است که برای شرکت در معاملات توکن HMSTR و خرید توکن همستر در بازار پیش از عرضه، در صرافی کوکوین ثبت نام کنید.

علاوه بر کوکوین (Kucoin)، دو صرافی بیت‌گِت و گِیت‌ دات‌آی‌او نیز توکن HMSTR را بازارهای پیش از عرضه خود افزوده‌اند. تاریخ شروع معاملات در بازار این صرافی‌ها و آغاز خرید همستر کامبت در آن‌ها به‌تفکیک عبارت‌اند از:

 • تاریخ لیست‌شدن همستر در پری‌مارکت کوکوین (Kucoin): ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۴ (۲۲ تیر ۱۴۰۳)
 • تاریخ لیست‌شدن همستر در پری‌مارکت بیت‌گِت (Bitget): نامشخص (به‌زودی)
 • تاریخ لیست‌شدن همستر در پری‌مارکت گِیت دات‌آی‌او (Gate.io): ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۵ خرداد ۱۴۰۳)

در واقع معاملات پری‌مارکت توکن همستر تنها در صرافی گِیت دات‌آی‌او تا وضعیت فعلی آغاز شده و در حال انجام است. قیمت لحظه‌ای همستر کامبت را در پری‌مارکت این صرافی نیز با توجه به این معاملات در حال تغییر است.

در واقع لیست‌شدن توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه یا Premarket در صرافی کوکوین و در کل بازارهای پری‌مارکت، مزایای زیر را به‌همراه‌ خود دارد:

 • در راستای حمایت از کاربران آن است.
 • این ابتکار عمل فرصتی را برای تعامل با توکن قبل از لیست‌شدن عمومی آن فراهم می‌کند.
 • به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا قیمت‌ها را خود تعیین کنند.
 • معاملات را پیش از موعد انجام دهند.
 • نقدینگی موردنیاز را فراهم کرده و امکان کشف قیمت اولیه را ایجاد کنند.

این اقدام از سمت صرافی کوکوین برای جذب سرمایه‌گذاران اولیه و فراهم‌کردن بستری برای توکن‌های نوظهور قبل از عرضه‌عمومی آن‌ها صورت گرفته است و در واقع راهکاری استراتژیک است که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های جدید را معامله و ارزیابی کنند.

موفقیت احتمالی Hamster Kombat در بخش پیش‌خرید می‌تواند زمینه‌ساز روندی برای توکن‌های آینده در صرافی کوکوین شود و جایگاه این پلتفرم را به عنوان یک صرافی پیشرو برای دارایی‌های دیجیتال تقویت کند.

تاریخ لیست‌شدن رسمی همستر کامبت

طبق نقشه راه پروژه، لیست شدن توکن برای ماه ژوئیه ۲۰۲۴ (تیر یا مرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است و به‌نظر می‌رسد این اتفاق در زمان وعده داده شده، به وقوع می‌پیوندد.

دوره معاملاتی پیش از عرضه (پری‌مارکت) این توکن نیز در صرافی کوکوین از ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۴ در ساعت ۱۲:۰۰ به وقت UTC معادل (۲۲ تیر ۱۴۰۳) در ساعت ۱۵:۳۰ آغاز می‌شود. توجه داشته باشید که زمان تسویه حساب هنوز اعلام نشده است.
زمان تسویه حساب (settlement time) زمانی از پیش تعیین‌شده برای تکمیل انتقال دارایی‌های دیجیتال از حساب فروشنده به حساب خریدار است.
جزئیات کلیدی از لیست‌شدن هسمتر کامبت (HMSTR) پیش از عرضه در کوکوین به شرح زیر است:

 • مدت زمان معامله
  • تاریخ شروع: ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۴ در ساعت ۱۲:۰۰ به وقت UTC معادل (۲۲ تیر ۱۴۰۳) در ساعت ۱۵:۳۰
 • تاریخ پایان: اعلام خواهد شد.
 • زمان تسویه
  • اعلام خواهد شد.
 • نرخ تعهد
  • ۱۰۰٪ است. به این معنی که شرکت‌کنندگان باید به‌طور کامل ارزش کل سفارش خرید یا فروش را برای معامله تعهد کنند یا به‌زبانی ساده‌تر تمام میزان توکن HMSTR واریزی شما باید معامله شود.
 • نرخ کارمزد
  • ۲.۵٪: این کارمزد بر مقدار کل معامله اعمال می‌شود.

خرید همستر کامبت از بازار پری مارکت چگونه است؟

بازار پیش از عرضه یا پری‌مارکت کوکوین (KuCoin) از زمان آغاز به کار خود با موفقیت هشت پروژه از جمله Manta ،TIA و ETHFi را راه‌اندازی کرده است. تیم کوکوین قبل از لیست‌کردن پروژه‌ها، همه آن‌ها را به‌طور دقیق بررسی می‌کند. برای مشارکت در پری‌مارکت همستر و خرید همستر کامبت از این بازارها ابتدا باید در این صرافی حساب کاربری ساخته و احراز هویت کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش صرافی کوکوین (Kucoin)

با این تفاسیر اگر حساب کاربری احراز هویت‌‌شده در کوکوین دارید یا توانایی این کار را دارید؛ مراحل زیر را برای شرکت در پری‌مارکت توکن همستر در صرافی کوکوین دنبال کنید. در مرحله اول وارد بخش «Pre-Market Trading» در این صرافی شوید.

بخش Pre-Market Trading در صرافی کوکوین
بخش Pre-Market Trading در صرافی کوکوین

وارد بازار پری‌مارکت توکن همستر کامبت HMSTR شوید.

پری‌مارکت توکن همستر کامبت HMSTR در صرافی کوکوین
پری‌مارکت توکن همستر کامبت HMSTR در صرافی کوکوین

برای خرید توکن در پری‌مارکت کوکوین، دو روش وجود دارد:

 • به‌عنوان یک میکر (Maker)
 • به‌عنوان یک تیکر (Taker)

اگر به عنوان یک میکر خرید می‌کنید

 • توکن HMSTR را انتخاب کنید.
 • سفارش خرید ایجاد کنید. مقدار و قیمتی که می‌خواهید با آن HMSTR خرید کنید، وارد کنید، وثیقه (Collateral) لازم را واریز کنید و تایید نمایید.
 • منتظر بمانید تا یک فروشنده سفارش شما را بپذیرد.
 • هنگامی که فروشنده معامله را تایید کند، توکن‌ها متعلق به شما هستند. اگر فروشنده در بازه زمانی تعیین‌شده تحویل ندهد، هم جبران خسارت و هم وثیقه خود را پس خواهید گرفت.
خرید به عنوان میکر در پری مارکت

اگر به عنوان یک تیکر خرید می‌کنید

 • یک سفارش مناسب پیدا کنید.
 • سفارش فروش را بپذیرید، وثیقه را پرداخت کنید و انتخاب خود را تایید نمایید.
 • هنگامی که فروشنده تحویل می‌دهد، توکن‌ها متعلق به شما هستند. اگر فروشنده در بازه زمانی تعیین‌شده تحویل ندهد، هم جبران خسارت و هم وثیقه خود را پس خواهید گرفت.
خرید به عنوان تیکر در پری ماکرت
 • تأخیر: سفارشات تکمیل‌شده همچنان معتبر باقی مانده و سفارشات تکمیل‌نشده در صورت بسته‌شدن بخش پیش‌خرید، لغو خواهند شد.
 • لغو: تمامی سفارشات لغو می‌شوند. وجوه بلوکه‌شده در سفارشات پیش‌خرید، معمولاً طی یک روز کاری به حساب کاربری معامله‌گر بازگردانده می‌شود.

ریسک‌های بازار پیش از عرضه (پری‌مارکت)

معاملات در بازار پیش از عرضه ارزهای دیجیتال، با وجود ارائه فرصت‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری‌های زودهنگام و کمک به کشف قیمت قبل از راه‌اندازی رسمی توکن‌ها، خالی از ریسک نیست.

محدودیت نقدینگی

در معاملات این بازار، نقدینگی اغلب بسیار پایین‌تر از زمانی است که توکن به طور رسمی برای معامله در پلتفرم باز شود.

این امر می‌تواند اجرای معاملات را به چالش کشیده و منجر به افزایش فاصله قیمتی (اسپرد) شود. نبود بازارگردان‌ها، که معمولاً در بازارهای استاندارد، اطمینان از معاملات را بر عهده دارند، به‌معنای انجام تراکنش‌های کمتر حتی برای ارزهایی با نقدینگی بالا است.

چالش‌ در اجرای معاملات

ثبت سفارش در بازار پیش از عرضه، تضمینی برای اجرای آن نیست. تعداد محدود مشارکت‌کنندگان می‌تواند منجر به تکمیل‌نشدن سفارشات شود. درصورتی‌که مجبور به معامله بدون‌توجه به قیمت باشید، ممکن است با انحراف قیمتی قابل‌توجهی از سطح موردنظر خود برای اجرای معامله مواجه شوید که بر استراتژی‌های مالی شما تأثیر می‌گذارد.

نوسانات شدید بازار

در کل بازارهای پیش از عرضه ارزهای دیجیتال با نوسانات شدیدتری نسبت به لیست‌شدن‌های اولیه در یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) یا صرافی متمرکز (CEX) شناخته می‌شود که می‌تواند منجر به تغییرات قیمتی قابل‌توجه شود. این نوسانات می‌تواند تعیین اهداف قیمتی را برای معامله‌گران دشوار کند و در نهایت منجر به ضررهای مالی شود.

سوالات متداول

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی ارز دیجیتالی مبتنی بر تلگرام است که در آن با مدیریت یک صرافی ارز دیجیتال مجازی، می‌توانید سکه‌ استخراج کنید. این بازی پس از موفقیت نات‌کوین ترند شده است. گیم‌پلی استراتژیک، پاداش‌های روزانه و ایردراپ‌های آینده‌ی همستر کامبت از ویژگی‌های این بازی هستند.

توکن HMSTR در کوکوین کی لیست می‌شود؟

دوره معاملاتی پیش از عرضه این توکن از ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۴ در ساعت ۱۲:۰۰ به وقت UTC معادل (۲۲ تیر ۱۴۰۳) در ساعت ۱۵:۳۰ در صرافی کوکوین آغاز می‌شود.

آیا خرید همستر کامبت در حال حاضر امکان‌پذیر است؟

صرافی کوکوین به‌عنوان اولین صرافی لیست‌کننده توکن HMSTR، بازار پیش از عرضه (Premarket) توکن این بازی محبوب را در ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ آغاز خواهد کرد.

جمع‌بندی

به طور خلاصه، فاز پیش از عرضه در دنیای ارزهای دیجیتال، که شامل صرافی‌های متمرکز (CEX) و غیرمتمرکز (DEX) می‌شود، چشم‌اندازی پویا را برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال فرصت‌های اولیه در توکن‌های جدید هستند، ارائه می‌دهد. این مرحله به‌ویژه در شرایطی که توکنی تقاضای قابل‌توجهی کسب کند، پتانسیل سود قابل‌توجهی را ارائه می‌دهد.

بااین‌حال، برای سرمایه‌گذاران ضروری است که با احتیاط به سرمایه‌گذاری‌ها در بازار پری‌مارکت همستر کامبت HMSTR بپردازند، زیرا این بازارها اغلب با درجات بالاتری از سفته‌بازی همراه هستند. مدیریت ریسک موثر و یک استراتژی مبتنی بر اطلاعات کافی، ضروری است. سرمایه‌گذاران باید فقط وجوهی را که توانایی قبول ضرر آن را دارند، اختصاص دهند.منبع: ارز دیجیتال

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت