جدیدترین اخبار

اجتماع همبستگی با جبهه مقاومت فلسطین در حرم مطهر رضوی برگزار شد

در این تجمع حاضران با سردادن شعار‌هایی حمایت خود را از مردم فلسطین و عملیات “طوفان الاقصی ” ابراز و جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

یک سخنران مذهبی در این تجمع با بیان این که امام راحل به ما آموخت که نباید با ستمکاران سازش کنیم گفت: مومن نمی‌تواند با ظالم کنار بیاید و این جزء آموزه‌های قرآن و اسلام است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جواد نظافت ا ‘tj: امیدواریم در آزمایش‌های آینده نیز سر بلند باشیم و این در حالی است که شیطان به دنبال یارگیری از صف انقلاب است و نباید متفرق شد و باید وحدت خود را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: این اتفاق نتیجه سال‌ها تلاش مبارزان محور مقاومت است که اکنون به ثمر رسیده است و این عملیات نشان داد که هیمنه صهیونیست‌ها چه قدر پوشالی است و آن‌ها چه قدر ترسو هستند.

بسیاری از شرکت کنندگان در این مراسم، در حالی که در دستان خود پلاکارد‌هایی با مضامین دفاع از قدس شریف، پرچم فلسطین و حزب الله لبنان در دست داشتند، انزجار خود را از رژیم کودک کش اشغالگر قدس ابراز کردند.

تجمع کنندگان در این مراسم شعار‌هایی همچون «مرگ بر اسرائیل»، «حزب الله پیروز است اسراییل نابود است»، «مرگ بر منافق»، «الله اکبر»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده» سردادند.

ادامه مطلب  خبر خاص وزیر راه برای بازار مسکن

سرویس اطلاعات نظامی اسراییل ناکارآمد است

همچنین ظهر امروز دانشجویان و دانشگاهیان در دانشگاه فردوسی مشهد تجمعی برگزار کردند.

در بیانیه دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد که در این تجمع قرائت شد آمده است:عملیات طوفان الاقصی در شب‌های گذشته آنچنان غافلگیرانه و کوبنده بود که مقامات غربی حامی رژیم صهیونیستی همچون نخست وزیر انگلیس را به وحشت انداخت و به وزیر امور خارجه آمریکا فهماند که مقاومت فلسطین، به تنهایی تمامیت رژیم جعلی اسرائیل را به چالش می‌کشد.

در ادامه این بیانیه آمده است: اشغالگران فلسطین هرچه زودتر به فکر ترک سرزمین اصلی و مادری فلسطینیان باشند در غیر این صورت، شاهد تلفات و هزینه سنگین نیروهایشان در اثر عملیات فلسطینی‌ها خواهند بود.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند.

با آغاز عملیات و فقط در ۲۰ دقیقه، پنج هزار راکت به سمت مواضع صهیونیست‌ها روانه شد و هم‌زمان با آن پاراگلایدر‌های حماس بر فراز سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمدند تا آسمان برای اشغالگران ناامن‌تر از همیشه شود.

در این حمله ترکیبی علاوه بر هوا و دریا، تفنگداران حماس با پیشروی در اراضی اشغال‌شده تلفاتی بی‌سابقه را بر صهیونیست‌ها وارد آوردند که به اذعان رسانه‌های صهیونیستی، هزار صهیونیست تاکنون به هلاکت رسیده و ۲ هزار و ۳۸۲ نفر زخمی شده اند.

ادامه مطلب  فروش ویژه شب یلدای خودروی جدید مدیران خودرو

روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارونوت”، شمار صهیونیست‌های به اسارت درآمده توسط رزمندگان حماس را بیش از ۱۵۰ نفر اعلام کرده که باید ۳۰ صهیونیست اسیر شده توسط جهاد اسلامی و اسارت ده‌ها صهیونیست دیگر توسط گروه‌های مختلف و حتی مردم عادی فلسطین را به آن افزود و این در حالی است که ۷۵۰ صهیونیست نیز مفقود هستند.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید