جدیدترین اخبار

استخدام طارمی فوق تخصص اینتر است

استخدام طارمی فوق تخصص اینتر است


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه کوریره دلا اسپورت در گزارشی طولانی به بررسی وضعیت بازار نقل و انتقالات اینتر پرداخته است. این روزنامه ایتالیایی نوشته است که نراتزوری قصد دارد تا تابستان آینده چهار بازیکن آزاد را جذب کند که مهدی طارمی یکی از آن‌هاست.

در این گزارش آمده است:

مدیران اینتر به‌خوبی مزایای جذب بازیکنانی که قرارداد آن‌ها رو به پایان است را می‌دانند. اونانا و تورام از جمله این بازیکنان هستند که با حداقل هزینه و حداکثر بازدهی استخدام شده‌اند. حالا اینتر روی جذب رایگان زیلینسکی، جالو، سوچک و طارمی تمرکز کرده است.

حداقل هزینه، حداکثر بازده. به‌طور خلاصه، این هدف از امضای قرارداد با یک بازیکن آزاد است: هزینه صفر برای برچسب قیمت، کمی پول برای کمیسیون و دستمزد، در هر صورت منافع باشگاه در زمینه بودجه در نظر گرفته می‌شود. این بدان معنا نیست که خریدهای رایگان همیشه موفقیت آمیز است، اما در نهایت، این بازی ارزش ریسک را دارد و از این نظر می‌توان گفت که تخصص اینتر است. آخرین نمونه نیز تورام است: عملیاتی که در حال حاضر سود فراوانی را به اینتر داده است.

یک سال پیش، اونانا به‌صورت رایگان به اینتر آمد و همین تابستان گذشته با بیش از ۵۰ میلیون یورو به منچستریونایتد فروخته شد. بله، جذب بازیکنان آزاد نیز این مزیت را ارائه می‌دهند که در صورت انتقال، مبلغ جمع‌آوری شده کاملاً یک سود سرمایه است. بنابراین بدیهی است که آن‌ها در پی جذب بازیکنان آزاد دیگر باشند.

ادامه مطلب  چه فصلی برای سفر به ارمنستان خوب است؟

ضمن اینکه نیازهای اقتصادی و مالی باشگاه هم ایجاب می‌کند که هزینه‌های کمتری صورت بگیرد. ماروتا، آسیلیو و باچین مدیران اینتر هستند و حداقل چهار بازیکن آزاد را برای تابستان بعد زیر نظر دارند.

زیلینسکی، در سیستم اینزاگی، فنی ترین هافبک خواهد بود: اساساً یک مخیتاریان دیگر، اما قرارداد جدیدی به او پیشنهاد خواهد شد. به طور خلاصه، با توجه به اینکه این بازیکن در ۲۹ می ۳۰ ساله می شود، این یک تقویت کننده کم هزینه است اما با پتانسیل بازدهی بسیار بالا.

اینتر برای طارمی هم تمایل دارد. او کمی سن بیشتری دارد و سال آینده به سی‌ودومین بهار زندگی خود می‌رسد. تابستان گذشته او در لیست نراتزوری برای تقویت حمله بود، اما به دلیل درخواست‌های مالی پورتو، آن‌ها به سراغ آرناتوویچ رفتند. حالا اما اگر مهاجم قصد خود برای تمدید نکردن قرارداد را تایید کند، باشگاه پرتغالی دیگر حرفی در این مورد نخواهد داشت. او چند ماه پیش اینتر را دوست داشت و الان هم آن را دوست دارد.

ابتدا باید به این فکر کنیم که خط حمله فصل آینده چه شکلی باید داشته باشد. اگر آرناتوویچ پس از پایان مصدومیتش عملکردی مطابق انتظارات را تضمین کند، ممکن است اینتر حتی به طارمی نیازی نداشته باشد. در غیر این صورت، این ایرانی گزینه نراتزوری خواهد بود.

ادامه مطلب  جزئیات تعطیلی مدارس کشور فردا 5 آذر 1402 | خبر فوری برای دانش آموزان

این روزنامه در ادامه به بررسی دیگر گزینه‌های اینتر یعنی توماس سوچک از ناپولی و تیاگو جالو پرداخته است.

 
منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید