جدیدترین اخبار

اطلاعیه مهم درباره تعطیلی کشور فردا ۱۲ مهر ۱۴۰۲

اطلاعیه مهم درباره تعطیلی کشور فردا 12 مهر 1402

خبر تعطیلی مدارس چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ یکی از مهمترین خبرهایی بوده که برای مردم حائز اهمیت است چرا که برای تعطیلات آخر هفته میتوانند برنامه ریزی کنند و به مسافرت بروند با توجه به اینکه روز سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ در تقویم به مناسبت میلاد پیامبر اکرم و امام جعفر صادق تعطیل است با تعطیل شدن روز چهارشنبه دانش آموزان با خیال راحت می‌توانند ۴ روز به مسافرت بروند و از این آب و هوای خنک پاییزی استفاده کنند .

خبر تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲

اما خبری در این باره منتشر نشده و روز چهارشنبه تعطیل نیست و مدارس و دانشگاه‌ها دایر است اما ممکن است برخی از معلمان و یا مدیران مدرسه با هماهنگی لازم این روز را تعطیل کنند که بستگی به مسئولان مدرسه دارند در غیر این صورت دانش آموزان باید به مدرسه بروند.

به احتمال زیاد برخی از دانش آموزان تمایل دارند که روز چهارشنبه را غیبت بخورند ولی به مسافرت خانوادگی خود بپردازند به عبارتی روز چهارشنبه مدارس به اصطلاح تق و لق بوده و عده‌ای به مدرسه می‌روند و عده‌ای غایب خواهند بود.

در ماه جاری که مهر ماه بوده و دانش اموزان کار خود را برای تحصیل آغاز کردند تعطیلی های متعددی وجود داشته که بدون شک برای ماه اول تحصیلی نمیتواند مناسب باشد و حال و هوا دانش اموزان از درس و تحصیل فاصله خواهد گرفت

ادامه مطلب  بردن نیروی هوایی پاداش بازیکنان سپاهان بود/ پرسپولیس شانس زیادی برای صعود دارد

چهارشنبه علاوه بر این مناطق در برخی مناطق غرب، شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین و البرز افزایش ابر و بارندگی پیش‌بینی شده و با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر بارش همراه با وزش باد و کاهش نسبی دما در استان‌های گیلان و مازندران آغاز می‌شود. در این روز شدت بارش‌ها برای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل است.

پنجشنبه در شمال غرب، سواحل شمالی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز بارش و کاهش نسبی روی می‌دهد و در مناطقی از استان گلستان بارندگی قابل ملاحظه خواهد بود.

روز جمعه ابرناکی و بارش در شمال غرب کاهش می‌یابد و در اردبیل و سمال شمالی بارش‌ها به‌صورت پراکنده ادامه دارد ضمن این‌که در دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های البرز، تهران و سمنان افزایش ابر، رگبار پراکنده و وزش باد همراه با کاهش نسبی دما انتظار می‌رود.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید