28 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

اعترافات خطرناک قاتل زوج جوان جلو چشم پسرشان

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

اعترافات خطرناک قاتل زوج جوان جلو چشم پسرشان

اعترافات خطرناک قاتل زوج جوان جلو چشم پسرشانعقربه ها ساعت 7:30 دقیقه صبح شنبه 2 تیرماه امسال را نشان می داد که صدای فریاد و درگیری مرد جوانی در ساختمان شماره یک کوچه بهمنی در خیابان زربافیان اهالی محل را از خانه هایشان بیرون کشید.

درکنار فریادهای 2 مرد که با هم در پاگرد طبقه دوم ساختمان به گوش می رسید زن جوانی درخواست کمک می کرد و فریادها از صحنه دلخراشی خبر می داد.

لحظاتی بعد سکوت همه جا را فرا گرفت و در حالیکه اهالی محل منتظر حضور پلیس بودند ناگهان مرد طبقه سوم هراسان از ساختمان خارج شد و درخواست کمک کرد و بهت زده می گفت که عارف زن و مرد همسایه طبقه دوم را کشته است.

ساختمان غرق خون

خیلی زود خودروی ماموران کلانتری 115 رازی وارد کوچه شد و اهالی محل که جلوی در خانه محل جنایت جمع شده بودند کنار رفتند و پلیس با حضور در ساختمان ابتدا عامل این قتل   که مردی 46 ساله بود را دستگیر کردند و در ادامه خود را در برابر اجساد زوج جوان  به نام های معصومه و فرزاد که در راه پله ها کنار هم روی زمین افتاده بودند روبرو شدند.

اوسمار:من را تهدید به مرگ کردند!

خیلی زود تیمی از  اداره 10 پلیس آگاهی تهران به همراه بازپرس براعه از شعبه 3 دادسرای امور جنایی در محل حاضر شدند.

تیم جنایی وقتی پای در صحنه جرم گذاشت خون از راه پله های طبقه دوم سرازیر شده بود و زوج جوان غرق خون روی زمین افتاده بودند. صحنه دلخراش و هولناکی بود و بررسی ها نشان از آن داشت که عارف که در طبقه اول ساختمان زندگی می کرد بخاطر اختلافاتی که با فرزاد داشته است دست به این قتل هولناک زده و گویا قصد داشته که پسربچه این خانواده را که پسر 3 ساله ای است به قتل برساند که زن طبقه سوم فرشته نجات این پسربچه شده است .

مرد ساکن طبقه سوم که از ساختمان بیرون زده بود در تحقیقات پلیسی عنوان کرد که وقتی برای کمک رفتم عارف حتی قصد داشت مرا هم با چاقو بزند که از ساختمان خارج شدم و همسرم فرزند زوج قربانی را که شاهد قتل پدر و مادرش بود از آغوش مادرش گرفته و او را به خانه برد که جانش در امان باشد.

استعفای دولت فرانسه آغازگر یک دوره انتقالی نامعلوم است

تیم جنایی پس از بررسی های میدانی از صحنه جرم با دستور بازپرس براعه که در محل حضور داشت اجساد را برای به پزشکی قانونی انتقال دادند و عامل جنایت نیز که در صحنه جرم بود بازداشت و در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.

اعتراف به قتل هولناک

عارف 46 ساله که یک فرزند 12 ساله دارد در خصوص انگیزه اش در این قتل هولناک گفت: 8 ماه بود که فرزاد زندگی را برای من و خانواده ام سخت کرده بود و حتی وادارم می کرد که کوچه را تمیز کنم و ازمن پول زور برای ساختمان می خواست. بیرون از محل کارم کسی به من فحاشی می کرد بی اهمیت بودم اما جلوی زنم وقتی به من فحاشی شد سکوت کردم اما بعد از 8 ماه دیگر طاقت نیاوردم و سکوتم را شکستم.

وی ادامه داد: نگهبان یک شرکت خصوصی هستم، شب سرکار بود و وقتی صبح به خانه آمد از همسرم شنیدم که فرزاد برای پول شارژ ساختمان به همسرم اعتراض کرده و خواسته تا پول شارژ را بدهیم. صبح وقتی از همسرم این حرفها را شنیدم عصبانی شدم و همسرم وقتی فهمید می خواهم به سراغ آنها بروم جیغ وفریاد کرد تا مانع من شود که در این لحظه متوجه شدم فرزاد و همسرش فکر کردند من و همسرم اختلاف داریم و در راه پله ها بودند که با برداشتن چاقو به سراغ آنها رفتم.

اسامی و سرانجام قاتلان امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)

عامل جنایت ادامه داد: ابتدا قصد کشتن نداشتم اما دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم، ابتدا 8 ضربه به مرد جوان زدم و زنش که بچه شان در آغوش بود برای دفاع جلو آمد که 3 ضربه هم به او زدم که روی زمین افتاد.

قاتل در اعترافاتش گفت: من عینکی هستم اما در آن لحظه عینک همراهم نبود و نمی دانم ضربه ها را به کجا زدم و چاقو را هم از آشپزخانه برداشتم.

وی افزود: 8 ماه با هم اختلاف داشتیم و حتی به صاحبخانه هم گفته بودم پولم را بدهد تا از این ساختمان بروم اما بی فایده بود.

عارف ادامه داد: در زمان قتل همسرم بالا نیامد و پسرم نیز چون خیلی گوشه گیر و آرام است از اتاقش هم بیرون نیامده بود که متوجه ماجرا شود. قبول دارم دست به قتل زدم و پشیمانم.آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت