جدیدترین اخبار

افتتاح و بهره برداری از ۷ پروژه پنل های خورشیدی ۵ کیلو واتی در شهرستان آرادان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،به مناسبت ۱۵ مهر ماه و روز ملی روستا ها و با حضور حمیدی معاون امور عمرانی استاندار سمنان، مهدی کاشفی جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان، فرماندار آرادان، امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی، افتتاح و بهره برداری از ۷ پروژه پنل های خورشیدی ۵ کیلو واتی در شهرستان آرادان با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال انجام شد.

مهدی کاشفی جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان در آیین افتتاح پروژه پنل های خورشیدی در روستای حسین آباد کردها آرادان گفت: روستایی مظهر خود اتکایی و خودکفایی است و نقش این قشر از جامعه در عرصه های مختلف خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بی بدیل است.

وی افزود: روستاییان و عشایر به عنوان قشری شریف و بیشتر محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمران و آبادانی ایران زحمات فراوانی متحمل شده‌اند؛ آنهایی که کمتر دستخوش تغییرات گسترده شده و به همین علت پاسدار فرهنگ و تمدن ایرانی و استمراربخش زندگی اجتماعی ایرانیان بوده‌اند و نقش پررنگی در تولید و توسعه اقتصادی دارند

مهدی کاشفی اظهارداشت: بسیج سازندگی با ۲ قرارگاه سازندگی و محرومیت و اقتصاد مقاومتی در حوزه های مختلفی در استان مشغول فعالیت و خدمت رسانی می باشد.

ادامه مطلب  مدیران خودرو از هیولای جدید خود رونمایی کرد

وی افزود: قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی در حوزه های عمرانی، بهداشتی و درمانی، مواسات، کمک مومنانه و … فعالیت خواهد داشت.

مهدی کاشفی تصریح کرد: همچنین قرارگاه اقتصاد مقاومتی نیز در حوزه ایجاد اشتغال جدید، تثبیت اشتغال های موجود و رفع موانع تولید فعالیت داشته که یکی از مباحث ایجاد اشتغال های جدید بر پایه اقتصاد مقاومتی راه اندازی پنل های خورشیدی در منازل مسکونی است.

وی افزود: در برنامه امروز افتتاح و بهره برداری از ۷ پروژه پنل های خورشیدی ۵ کیلو واتی در شهرستان آرادان با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال انجام شد و برنامه ریزی برای نصب ۸۰۰ پنل خورشیدی تا پایان سال جاری در نقاط مختلفی از استان سمنان انجام شده است.منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید