جدیدترین اخبار

اولین مصاحبه داماد عراقی که زنش روز عروسی جزغاله شد

اولین مصاحبه داماد عراقی که زنش روز عروسی جزغاله شد

 ریوان داماد ۲۷ ساله و حنین عروس ۱۸ ساله مراسم عروسی فاجعه‌بار الحمدانیه هستند که در اثر این رخداد دچار شوک و روحی روانی شده اند. آن‌ها در جریان گفتگویی تاکید کردند که از لحاظ روحی و روانی اصلا وضعیت مناسبی ندارند و ترجیح می‌دهند پس از این رخداد دردناک از محل زندگی خود نقل مکان کنند!

حنین و ریوان عروس و داماد این مراسم که به صورت معجزه آسایی از این آتش سوزی جان سالم به در برده اند، در مجموع ۲۵ نفر از نزدیکان خود را در این حادثه از دست داده اند. در این بین وضعیت حنین (عروس) به مراتب بدتر است، چون مادر و برادرش را در این فاجعه دردناک از دست داده و وضعیت پدرش نیز به دلیل سوختگی شدید، همچنان وخیم است.

وی افزود: ما تصمیم داریم از محل زندگی خود نقل مکان کنیم، چون هر زمان اتفاق خوبی برای ما رخ می‌دهد یک حادثه شوم، آرامش و خوشی ما را در هم شکسته و شرایط را فاجعه بار می‌کند.

وی افزود: درست است که ما هم اکنون در برابر شما حضور داریم، اما از درون ویران شده ایم و وضعیت روحی و روانی بسیار بغرنجی پیدا کرده ایم.

ریوان تاکید کرد: این آتش سوزی در نتیجه آتش بازی آغاز شد و ما در عرض چند ثانیه دیدیم که تزیینات پلاستیکی و نایلونی آویزان شده از سقف، به گلوله‌هایی آتشین تبدیل شدند که به پایین و روی حضار در مراسم سقوط می‌کرد.

ادامه مطلب  روزهای تمام نشدنی آلودگی هوا در نصف جهان/بلندمرتبه سازی چه بر سر شهر آورده است؟

داماد این مراسم درباره شرایط نجات یافتن خودش و همسرش نیز گفت: پس از آتش سوزی، حاضران در مراسم به سمت در‌های خروجی تالار هجوم بردند و من با وجود اینکه همسرم به دلیل پوشش ویژه‌ای که در مراسم عروسی داشت، قادر به دویدن نبود، دست وی را گرفتم و با خود به بیرون از تالار کشاندم، در این مسیر هم برخی از حضار در مراسم پا‌های همسرم را لگد کردند!

وی با انتقاد از مدیران تالار عروسی الهیثم در منطقه الحمدانیه، افزود: پدرم قبل از این آتش بازی‌ها درباره احتمال گسترش و سرایت آن هشدار داده بود، اما مدیران تالار به این هشدار‌ها توجهی نکردند.

ریوان افزود: در زمان گسترش آتش سوزی متوجه شدیم که در این تالار تنها یک کپسول آتش نشانی وجود دارد که آن کپسول هم خراب و غیر قابل استفاده بود!منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید