31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

اگر طرفدار وب۳ هستید، این ۳ ارز دیجیتال را بخرید

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

اگر طرفدار وب۳ هستید، این ۳ ارز دیجیتال را بخرید

اگر طرفدار وب۳ هستید، این ۳ ارز دیجیتال را بخرید


حوزه ارزهای دیجیتال با روایت وب۳ زنده است. وب۳ با تکنیک‌های غیرمتمرکز نوظهور خود قدرت تغییر جهان را دارد و این ویژگی باعث می‌شود تا این حوزه از همه جهات خاص و متفاوت باشد. این فضا سرمایه‌گذاران مختلفی را به خود جذب می‌کند. برخی از سرمایه‌گذاران فقط به دنبال سودآوری بلندمدت هستند، در حالی که برخی دیگر علاقه‌مند به کشف جنبه‌های توسعه‌یافته این حوزه هستند و می‌خواهند بیشتر در مورد قدرت آن بدانند.

برای حفظ شور و شوق چنین سرمایه‌گذارانی، در اینجا سه ارز دیجیتال برتر معرفی شده است که اگر به میراث عناصر و اکوسیستم‌های غیرمتمرکز احترام می‌گذارید، باید آنها را در کیف پول خود داشته باشید.

توجه: محتوای این مطلب صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و نباید به‌عنوان توصیه برای سرمایه‌گذاری تلقی شود. براساس اصول سرمایه‌گذاری، شما موظف هستید قبل از به خطر انداختن سرمایه، خودتان بررسی‌های کامل را داشته باشید و آگاهانه تصمیم بگیرید. اطلاعات ارائه شده در این مطلب از گزارش‌ها و تحلیل‌های برخی از تحلیلگران استخراج شده و صرفاً با هدف آگاهی‌بخشی به مخاطبان منتشر شده است؛ بنابراین، نویسنده و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی شما ندارد.

بهترین کیف پول های همستر کامبت ؛ ۸ ولت برتر همستر کدام هستند؟

ارز دیجیتال شماره ۱: شیبا اینو (Shiba Inu)

شیبا اینو (SHIB) به طرق مختلف منحصر به فرد است. این توکن به عنوان اولین میم کوین شناخته می‌شود که توانست فضای ارزهای دیجیتال را تسخیر کند. SHIB یکی از اولین ارزهایی بود که موج میم‌کوین‌ها را آغاز کرد و نحوه کسب سود و درآمدزایی را تغییر داد.

طبق پیش‌بینی سایت Coinpedia، قیمت شیبا اینو امسال به اوج جدیدی دست خواهد یافت و ممکن است تا ۰,۰۰۰۰۶۶۹۷ دلار افزایش یابد. «اگر قیمت SHIB بتواند بالای ۰,۰۰۰۰۳۶۸۲ دلار بماند، می‌تواند به هدف ۰,۰۰۰۰۶۶۹۷ دلار در سال ۲۰۲۴ برسد. با این حال، اگر قیمت SHIB کاهش یابد، ممکن است تا ۰,۰۰۰۰۱۰ دلار نیز سقوط کند. به طور کلی، چشم‌انداز SHIB مثبت است، هرچند که هنوز هم خطر کاهش وجود دارد.»

ارز دیجیتال شماره ۲: اتریوم (Ethereum)

اتریوم (ETH) یکی از ارزهای دیجیتال پرقدرت و پرکاربرد است که اساس غیرمتمرکز وب۳ را تشکیل می‌دهد. بلاک‌چین اتریوم ابزارهایی مانند ماشین مجازی اتریوم (EVM) برای توسعه اپلیکیشن‌های متنوع و قراردادهای هوشمند تورینگ کامل ارائه می‌دهد که باعث پذیرش و توسعه بیشتر دیفای می‌شود.

کارت همستر امروز ۳۰ تیر شنبه | کارت های جدید همستر + آموزش تصویری

با توجه به ورود ETF‌های اتریوم، این توکن به زودی شاهد افزایش قابل‌توجهی در قیمت خواهد بود. بر اساس پیش‌بینی Coinpedia، قیمت اتریوم می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۰,۰۰۰ دلار برسد و به طرفداران خود کمک کند تا سرمایه خود را دو برابر کنند. «با عبور از مقاومت‌های بالا، قیمت اتریوم از مرز ۴,۰۰۰ دلار فراتر می‌رود. علاوه بر این، رالی صعودی نشان‌دهنده روند صعودی طولانی‌تر است و از ایجاد تقاطع مرگ در نمودار هفتگی جلوگیری می‌کند. اگر خریداران ارزش بازار اتریوم را به بالای ۵,۰۰۰ دلار برسانند، ادامه روند صعودی می‌تواند در سال ۲۰۲۴ به طور نمایی افزایش یابد. با تأیید احتمالی ETFهای اسپات و اثر هاوینگ بیت‌کوین بر آلت‌کوین‌ها، قیمت اتریوم می‌تواند به ۱۰,۰۰۰ دلار برسد.»

پیش بینی قیمت اتریوم

ارز دیجیتال شماره ۳: کاردانو (Cardano)

کاردانو (ADA) در این فصل افزایش قیمت‌های ملایمی داشته و راه طولانی برای بازگشت به مسیر اصلی خود دارد. با وجود مواجهه با چندین مانع قیمتی، اکوسیستم ADA قوی‌تر از همیشه ظاهر شده است. کاردانو بر اساس فلسفه علمی بررسی شده توسط همتایان خود ساخته شده که به ADA پایه علمی معتبری می‌دهد.

کارت همستر امروز ۲۸ تیر پنج‌شنبه | کارت های جدید همستر + آموزش تصویری

طبق پیش‌بینی Coinpedia، هدف جدید قیمت کاردانو تا پایان سال ۲۰۲۴ رسیدن به ۲ دلار است. «قیمت کاردانو فرصتی برای خرید فراهم می‌کند زیرا ممکن است به زودی از ۱ دلار عبور کرده و به ۱,۵ دلار برسد. بنابراین، با یک رالی صعودی در سال ۲۰۲۴، قیمت کاردانو ممکن است به ۲,۰۲ دلار برسد. با میانگین ۱,۶۹۵ دلار، قیمت ADA ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۴ به دلیل خستگی به ۱,۳۷ دلار کاهش یابد.»

پیش بینی قیمت کاردانو

جمع‌بندی

در نهایت، اگر به دنبال ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در حوزه وب۳ هستید، شیبا اینو، اتریوم و کاردانو از جمله گزینه‌های برتر هستند. هر یک از این ارزها دارای ویژگی‌ها و پتانسیل‌های منحصر به فردی هستند که می‌توانند در بلندمدت سودآوری خوبی داشته باشند. با این حال، همیشه به یاد داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال بسیار ناپایدار است و سرمایه‌گذاری‌های خود را با دقت و تحقیق کامل انجام دهید.منبع: ارز دیجیتال

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
راهنمای کامل بازی تایم فارم (Time Farm)
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت