31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

با کد دستوری زیر وام بلاعوض 2/250/000 تومانی بگیرید

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

با کد دستوری زیر وام بلاعوض 2/250/000 تومانی بگیرید


وام بلاعوض وامی با بهره بسیار کم و بازپرداخت طولانی است که دولت به افراد آسیب پذیر و قشر ضعیف جامعه می پردازد. وام بلاعوض در مدل های مختلف با شرایط دریافت متفاوت به متقاضی وام بلاعوض داده می شود.

وام بلاعوض 1 میلیون و 500 هزارتومانی به این افراد

مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: هدف گذاری که در سال‌جاری ۶۰ میلیارد تومان برای جشن نیکوکاری جمع‌آوری شود که تا امروز ۴۵ میلیارد تومان آن توسط مردم محقق شده است.

جمال شیبه ظهر امروز شنبه در نشست خبری جشن ملی نیکوکاری کمیته امداد خوزستان با بیان اینکه ۱۴ اسفند ماه سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و شروع هفته احسان و نیکوکاری است، اظهار کرد: همه ساله بر اساس یک سنت حسنه در کشور ما ۲ مراسم ویژه انجام می‌شود، یک مراسم جشن عاطفه‌ها در ابتدای مهر ماه است که همه تلاش و کمک می‌کنند تا هیچ دانش آموزی از تحصیل محروم نشود و مراسم دیگر جشن نیکوکاری است که در ایام پایانی سال برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان بیان کرد: حدود ۱۳۰ هزار خانواده در قالب ۳۰۰ هزار نفر در خوزستان تحت پوشش کمیته امداد استان هستند که ۴۵ هزار نفر آنها دانش‌آموز است؛ همچنین با کمک خیران توانستیم در ابتدای سال تحصیلی به همه دانش آموزان استان کیف و لوازم‌التحریر لازم را اهدا و تقدیم کنیم که می‌توان گفت برای اولین بار است که تمامی دانش آموزان در همان ابتدای سال لوازم را دریافت کرده‌اند.

فال قهوه امروز جمعه 29 تیر 1403

وی، شعار جشن نیکوکاری امسال را «عید همدلی» اعلام کرد و گفت: تمام ادارات کمیته‌های امداد سراسر خوزستان از آغاز هفته نیکوکاری با افتخار خدمت مردم هستند تا کمک‌های مردمی را دریافت کنند.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان ادامه داد: روز دوشنبه در سراسر استان زنگ نیکوکاری با همکاری و تعامل آموزش و پرورش، صدا و سیما مرکز خوزستان، سپاه و بسیج به صدا در خواهد آمد.

شیبه در ادامه مجموع کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم در جشن نیکوکاری سال گذشته را حدود ۴۵ میلیارد تومان اعلام و عنوان کرد: هدف گذاری امسال ما ۶۰ میلیارد تومان بوده که تا امروز ۴۵ میلیارد تومان آن محقق شده است؛ همچنین در خوزستان ۳۸ اداره کمیته امداد آمادگی دریافت هدیه‌های نقدی هستند.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان با اشاره به ایام ماه رمضان اظهار کرد: یکی از سیاست‌های کمیته امداد در سال‌های اخیر، دادن مجوز به مراکز نیکوکاری با هدف حل شدن مشکلات مردم به دست خود مردم است. در خوزستان ۲۰۰ مرکز نیکوکاری وجود دارد که ماه رمضان سال گذشته با مشارکت این مراکز ۱۸۰ آشپزخانه فعالیت داشتند.

چند دعای سریع الاجابه برای برآورده شدن حاجات در محرم

شیبه با بیان اینکه ماه رمضان سال گذشته ۷۳ میلیارد تومان خدمات رسانی در قالب پخت غذای گرم و بسته‌های غذایی داشته‌ایم، تصریح کرد: سال گذشته در سطح استان حدود ۷۱ هزار بسته معیشتی با کمک مردم و مراکز نیکوکاری توزیع شده و امسال هدف گذاری کرده‌ایم تا در ماه رمضان به هر خانواده حداقل یک بسته معیشتی تقدیم کنیم که تعداد آن ۱۳۰ هزار بسته خواهد شد. ارزش هر بسته معیشتی سال گذشته حداقل ۷۰۰ هزار تومان بود که امسال به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

وی بیان کرد: همچنین امسال راه اندازی ۲۱۰ آشپزخانه را در دستور کار قرار داده‌ایم که از ابتدای ماه رمضان شروع به فعالیت خواهند کرد تا امسال هم بتوانیم سفره‌های افطار و سحر محرومان را با کمک مردم رنگین‌تر کنیم.

پس از واریز نوبت سوم بسته حمایت معیشتی دولت، یکی از بیشترین پرسشی که شهروندان مطرح کردند، تکلیف ثبت درخواست افرادیست که شماره موبایل به نام سرپرست خانوار نیست.

حامد شمس، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کار و رفاه اجتماعی گفت: سرپرستان متقاضی دریافت بسته حمایتی در صورت نداشتن سیم‌کارت تلفن همراه به نام خودشان حتما باید سیم‌کارتی برای خوشان و به نام خودشان تهیه کنند و هیچ راه چاره‌ دیگری برای این کار وجود ندارد.

گزارش اختلال در ارائه خدمات نداشتیم

وی با اشاره به سامانه شاهکار ( این سامانه وظیفه احراز هویت سرویس‌هایی از قبیل سیم کارت‌ها، خطوط ثابت تلفن و اشتراکهای اینترنت، SAP  و PAP ، Mobile Wi-Fi و … را بر عهده دارد و در راستای هدف افزایش امنیت تولید شده است) اظهار کرد: با استفاده از این سیستم، امر تطابق شماره موبایل با کدملی سرپرستان خانوار صورت می‌گیرد و اینگونه می‌توان مطمئن شد که پول بسته به حساب شخص سرپرست واریز شده است.

استعلام یارانه معیشتی و وام بلاعوض با کد دستوری #۱۴۶۳*۵۰۰*

هموطنان عزیز برای شناسایی این فروشگاه‌ها می‌توانند به نرم‌افزار کاربردی شما مراجعه و فروشگاه‌های اطراف خود را مشاهده نمایند. برای دریافت این نرم افزار می‌توانند به سکو‌های بازار، مای‌کت و یا سایت shoma.sfara.ir مراجعه کنند. همچنین از طریق اجرای کد استعلام کالابرگ دستوری #۱۴۶۳*۵۰۰* می‌توانند لینک نصب این نرم‌افزار را دریافت کنند.

وام بلاعوض 2 میلیون و 250 هزارتومانی به سرپرستان خانوار

معاون اجتماعی بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام با تاکید بر تمرکز جدی بنیاد بر موضوع جوانی جمعیت گفت: در پویش ملی «لبخند مادری» که از سال گذشته به طور رسمی در سراسر کشور آغاز شده است به زوج‌هایی که در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ فرزند سوم‌شان به دنیا آمده،با تعیین سطح برخورداری یک بسته لبخند مادری اهدا می‌شود.

ماجرای مرگ پیش از مجازات

محمدرضا دهقان ادامه داد: در راستای حمایت از خانواده‌های مثبت پنج(دارای فرزند سوم و بیشتر) و به منظور کاهش بار مالی خرید پوشک مصرفی، بسته حمایتی پوشک نوزاد نیز از مراحل بعدی پویش ملی «لبخند مادری» به همراه بسته‌های لبخند مادری در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

دهقان تاکید کرد: محتوای این بسته مکمل شامل پوشک‌های پارچه‌ای با طراحی جدید به همراه پدهای بهداشتی قابل تعویض و بهینه شده با سوپرجاذب‌های باکیفیت است.

معاون اجتماعی بنیاد ۱۵ خرداد درباره محتویات بسته‌های لبخند مادری نیز توضیح داد: این بسته‌ها شامل ۴۰ قلم کالای مورد نیاز کودک از بدو تولد تا حدودا دو سالگی به ارزش تقریبی هر بسته ۵۰ میلیون ریال است.

وی با تاکید بر تمرکز جدی بنیاد ۱۵ خرداد بر موضوع جوانی جمعیت گفت: در پویش ملی «لبخند مادری» نیز که از سال گذشته به طور رسمی در سراسر کشور آغاز شده است به زوج‌هایی که در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ فرزند سوم‌شان به دنیا آمده،با تعیین سطح برخورداری یک بسته لبخند مادری اهدا می‌شود.

دهقان یادآور شد: طرح با ۵ هزار بسته آغاز شده است و هر ساله افزایش می‌یابد.

نقش زنان بنی اسد در رخداد کربلا

معاون اجتماعی بنیاد ۱۵ خرداد در پایان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان و نیکوکاران برای مشارکت در پویش ملی «لبخند مادری» می‌توانند کد ۴۲#*۷۸۰* را شماره‌گیری کنند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر جزئیاتی از پوشش بیمه‌ای رایگان مادران خانه‌دار روستایی با سه فرزند و بیشتر را اعلام کرد و گفت: به موجب مصوبه دولت، برخورداری از این بیمه برای مشمولان رایگان است و دولت حق بیمه آنها را تقبل می‌کند.بیت‌اله برقراری با بیان اینکه مخاطب ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است اظهار کرد: بر اساس ماده ۲۱ قانون مذکور، دولت مکلف است در راستای اجرای بند «ب» ماده (۱۰۳) قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، حداکثر شش ماه پس از لازم‌الاجرا شدن این قانون، با تقویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نسبت به بیمه مادران خانه‌دار دارای سه فرزند و بیشتر اقدام کند.با تولد فرزند چهارم و پنجم به ازای هر فرزند دو سال به سوابق بیمه‌ای بیمه‌گذار افزوده خواهد شدحق بیمه هر نفر امسال دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است

ارزیابی ۲۲۰ مدیر انتصاباتی در مناطق شهرداری تهران

برقراری درباره میزان حق بیمه مشمولان که قرار است به صورت رایگان تحت پوشش درآمده و دولت به عنوان کارفرما آن را تقبل کند گفت: حق بیمه را دولت پرداخت می‌کند که سالانه به ازای هر نفر در سال ۱۴۰۲، دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌شود.

وی افزود: مادرانی که سه فرزند و بیشتر دارند مشمول این بیمه‌اند و اگر در حین بیمه‌پردازی فرزند چهارم و پنجم متولد شوند به ازای هر فرزند دوسال به سنوات بیمه‌پردازی‌ مادر افزوده می‌شود.

مشمولان دارای شرایط به کارگزاریها مراجعه کنند مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درباره نحوه مراجعه و عضویت در این صندوق گفت: مشمولان حائز شرایط می‌توانند به کارگزاران و مدیریت استان‌ها مراجعه کنند. ۱۵۰۰ کارگزاری در مناطق مختلف کشور داریم که روستائیان و عشایر می‌توانند به این کارگزاری‌ها مراجعه کرده، ثبت‌نام کنند و از بیمه اجتماعی رایگان صندوق برخوردار شوند.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
حکومت علوی را فدای جمهوری اسلامی نکنید
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت