جدیدترین اخبار

برقراری نظم و احقاق حق از وظایف نیروی انتظامی است

سردار مصطفایی در صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی استان با بیان اینکه این استان ۹۶ شهید امنیت تقدیم نظام و انقلاب کرد، گفت: هفته فراجا با شعار جامعه قانون مدار؛ پلیس خدمت گذار تا ۱۹ مهر ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان صبحگاه مشترک را یکی از برنامه‌های هفته نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: امنیت بستری برای توسعه زیرساخت های هر جامعه است و موجب می شود تا دیگر فعالیت‌های بشر اعم از سیاسی، فرهنگی، هنری، ورزشی و اقتصادی رونق گیرد.

وی با بیان اینکه به برکت تلاش شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی شاهد امنیت خوبی در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم، گفت: کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون با همکاری مردم در زمینه مولفه‌های امنیت در جایگاه مطلوبی قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مجموعه انتظامی استان از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نکرد، افزود: ما تا پای جان برای خدمت به مردم ایستاده ایم که تقدیم سه شهید در سال جاری نتیجه این ایستادگی و خدمت است.

سردار مصطفایی به برخی فعالیت‌های پلیس در شش ماه نخست اشاره کرد و گفت: ۱۰۱ هزار و ۱۸۶ ماموریت پلیسی انجام شد .

وی گفت:  ۵۲۱ عملیات پلیسی در شش ماه امسال انجام گرفت که یعنی هر دقیقه یک عملیات انجام شد.

ادامه مطلب  توفان خورشیدی فردا (پنجشنبه) و آخرالزمان اینترنت

وی با بیان اینکه تعداد قتل‌های رخداده در کهگیلویه و بویراحمد اندک است، گفت: قاتلان و مخلفان امنیت و نظم در اسرع وقت شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در شش ماه امسال ۶۳۸ سارق شناسایی و دستگیر شده و به محاکم قضایی معرفی شدند، گفت: کشف ۶۱۲ جرائم سایبری در شش ماهه نخست امسال نشان می‌دهد که جرائم به سمت فضای مجازی رفت و ۴۶ درصد افزایش یافته است.

سردار مصطفائی گفت: بیش از ۲۰ هزار گواهینامه اعم از المثنی و تمدید در پلیس راهنمایی و رانندگی صادر شد همچنین صدور بیش از ۹ هزار گذرنامه در این دوماه تا واقعه عظیم اربعین از دیگر تلاش‌های پلیس گذرنامه است .

وی با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی با هدف استاندارد سازی رفتار فراجا گفت: از ظرفیت نیروی های قضایی برای این آموزش استفاده شد.

وی ادامه داد: امسال شاهد کاهش ۲۹ درصدی انتقادات، کاهش ۷۲ درصدی شکایات و افزایش ۹ درصدی تقدیر را پلیس بودیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم از زحمات ماموران فراجا تشکر کرد و گفت: نقش نیروی انتطامی در امنیت بسیار پررنگ است آنها تا پای جان به مردم خدمت می کنند.

علی احمد زاده نمونه این اقدامات را حضور نیرو‌های پلیس راهور در راه‌ها و یا نیرو‌های یگان امداد در شهر‌ها برای ایجاد امنیت ترافیکی و عمومی عنوان کرد و اضافه کرد: نیرو‌های فراجا جان دادند، اما نگذاشتند که به امنیت مردم خدشه‌ای وارد شود.

ادامه مطلب  برای این دو کالا هم باید مالیات بدهیدمنبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید