30 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

به شرفم قسم از همه مردم دفاع خواهم کرد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

به شرفم قسم از همه مردم دفاع خواهم کرد

به شرفم قسم از همه مردم دفاع خواهم کردبه گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری برنا، مسعود پزشکیان در آخرین تجمع انتخاباتی خود پیش از برگزاری دور دوم انتخابات در جمع هواداران خود در ورزشگاه حیدرنیا گفت:  من از دروغ، تبعیض، نادیده گرفتن حق انسان‌ها در جامعه، و نادیده‌گرفتن از اینکه ورزشکاران، زنان دختران و صاحبان اندیشه و ذوق و شوق بیزارم و ایرانی سربلند می‌خواهم و ایرانی را دوست دارم که در آن همه بتوانند آزادانه و با خیالی راحت برای خود و فرزندان‌شان آرزوها و امیدشان را محقق کنند و افتخار کنند که ایرانی هستند.

این نامزد انتخابات ریاست تصریح کرد: از اینکه عده ای راحت به روی آدم نگاه می‌کنند و دروغ می‌گویند بیزارم؛ صداقت و درستی باید در مملکت حاکم شود و اگر این صداقت و درستی در هر حادثه و بحران و جریانی شفاف باشد دیگر در خیابان‌ها با باتوم از بازنشسته و معلمان و دختران استقبال نخواهند کرد چراکه کسانی که به خیابان آمدند حق دارند و حاکمیت باید پاسخگوی حقوق آنها باشد و جواب دهد و با انها صحبت کند.

پزشکیان با تاکید بر اینکه باید اجازه داد مردم حرف‌شان را بزنند، گفت: من بارها گفته‌ام که مملکت را نمی‌توان با عده‌ای خاص اداره کرد بلکه مملکت با همه ایرانیان اداره خواهد شد و این چیزی است که ما دنبالش هستیم.

«علیرضا محجوب» از سوی جامعه کارگری بهترین گزینه برای وزارت کار است 

وی خطاب به طرفداران خود گفت: من وقتی شما را می‌بینیم وحشت بر جانم می‌افتد که این همه شوق، عشق و امید را میبینم خدا نکند که وقتی مردم رای دادند و ما به قدرت رسیدیم ما امید مردم را به ناامیدی تبدیل کنیم. قول می‌دهم تا زمانی که زنده‌ام از حقوق مردم ایران، قومیت‌ها، جنسیت‌ها، انسان‌ها و همه کسانی که هستند با قدرت دفاع خواهم کرد. من  نه وابسته پولم و نه وابسته پست و قدرت و فقط به مردم ایران وابسته‌ام و تا جان در بدن دارم در خدمت مردم خواهم بود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه عده‌ای یاد گرفته‌اند که شهدا، قهرمانان و انقلاب را به نام خود مصادره کنند، گفت: درحالیکه انقلاب حق همه ایرانیانی است که در این مملکت زندگی کردند. پریروز در صداوسیما راجع به سردار شهید قاسم سلیمانی حرفی گفتم اما اینها زمین و زمان را پر کردند که ما با سلیمانی مشکل داریم درحالی سلیمانی برای یک گروه نیست بلکه برای مملکت و ایران است و او قهرمان ماست و آنها حق ندارند او را مصادره کنند؛ حق ندارند شهدا را مصادره کنند و بگویند که ما انقلابی هستیم و دیگران ضد انقلاب هستند. شعاری راه انداختند به عنوان جبهه انقلاب؛ یعنی این طرف جبهه ضد انقلاب هستند؟ در حالی ما از آنها انقلابی‌تریم و زندگی جان، خانواده، رفتار و حرکات ما برای مردم و انقلاب و عزت و سربلندی مملکت بوده است.

دسترسی سریع و کم‌هزینه به خدمات بانکی با "کبالت بانک پارسیان"

پزشکیان با تاکید بر اینکه عزت جوانان ما باید حفظ شود و زندگی سالم و پر عزتی داشته باشند، گفت: قول می‌دهم تا جایی که از دستم بر می‌آید اختلافات داخلی را حل کنم چراکه ما با وحدت و انسجام می‌توانیم مملکت را اداره کنیم. دروغ گفتن، تهمت زدن، توهین کردن و حرف‌های دروغ، با ادعای مسلمانی و اصولگرایی کردن چه رابطه‌ای دارد؟ به کسی پول می‌دهند که در رسانه بنویسند پسر من نسبت به مولوی عبدالحمید توهین کرده و بعد به دروغ می‌گویند که فلانی به اهل سنت توهین کرده است درحالیکه بر اساس قرآن شیطان بر دروغگویان نازل می‌شود و دروغگویان شیطان هستند و ما جلوی این دروغ ها را خواهیم گرفت و با کمک مردم ایران کاری خواهیم کرد که هیچ کس جرات نکند به این راحتی دروغ بگوید و حقوق انسان‌ها را پایمال کند.

وی در پایان بار دیگر تاکید کرد: من یکی از مردم هستم و هیچ برتری از مردم ندارم من این قول را می‌دهم که با تمام وجود از حق و حقوق همه صنوف، جنسیت‌ها، قومیت‌ها و طبقات و همه کسانی در مملکت زندگی میکنم دفاع کنم.

جلوگیری از هدررفت ۲۸ میلیون مترمکعب گاز فلر در دولت سیزدهم

انتهای پیام/ منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت