جدیدترین اخبار

تظاهرات مخالفان نتانیاهو لغو شد

تظاهرات مخالفان نتانیاهو لغو شد

عملیات «طوفان الاقصی» سبب شد که اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تظاهرات اعتراضی روز شنبه (امروز) خود علیه کابینه بنیامین نتانیاهو را لغو کند و در حمایت از ارتش این رژیم موضع بگیرد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، رسانه‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند که چهلمین هفته تظاهرات علیه نتانیاهو که قرار بود روز شنبه (امروز) برگزار شود، به دلیل عملیات «طوفان الاقصی» نیروهای مقاومت فلسطین لغو شد.

روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» و دیگر رسانه‌های این رژیم خبر دادند که اپوزیسیون این رژیم ضمن انتشار بیانیه حمایت خود را از ارتش رژیم اشغالگر اعلام و عملیات مقاومت فلسطین را محکوم کرد.

طبق این گزارش‌ها، تظاهرات سراسری مخالفان کابینه بنیامین نتانیاهو که قرار بود روز شنبه (امروز) در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی شامل تل آویو برگزار شود، هم لغو شده است.

در بیانیه یکی از نیروهای اپوزیسیون رژیم صهیونیستی آمده است که آنها از ضمن حمایت از ارتش، «امیدوار به احیای آرامش و امنیت» هستند. اپوزیسیون رژیم صهیونیستی همچنین از همه ساکنان فلسطین اشغالی خواست که از ارتش این رژیم حمایت کنند.

لغو تظاهرات امروز در فلسطین اشغالی در شرایطی انجام شده که شنبه هفته گذشته، ده‌ها هزار نفر از صهیونیست‌ها برای سی‌ونهمین هفته متوالی علیه بنامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم تظاهرات برگزار کردند.

ادامه مطلب  آخرین وضعیت آتش سوزی در 3 نقطه جنگل‌های مازندران/ احتمال وقوع آتش‌سوزی‌های مجدد طی امروز و فردا وجود دارد

کابینه رژیم صهیونیستی به ریاست بنیامین نتانیاهو پس از روی کار آمدن علی‌رغم اعتراضات گسترده تلاش‌هایی را برای تصویب طرحی تحت عنوان اصلاحات قضایی آغاز کرد تا دستگاه قضایی این رژیم را تضعیف کند.

«محمد الضیف» فرمانده کل کتائب القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، صبح امروز (شنبه)، از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» خبر داد.

فرمانده کل کتائب القسام اعلام کرد: «آغاز عملیات طوفان الاقصی را اعلام می‌کنیم. در حمله اول عملیات طوفان الاقصی به مواضع دشمن، فرودگاه‌ها و استحاکاماتشان بیش از ۵ هزار موشک و راکت شلیک شد».

 منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید