جدیدترین اخبار

تعمیر، بازسازی و نصب ۹۵۰ عدد تابلو و علائم در راه‌های شهرستان کوثر

جعفر بابائیان در بازدید از محور سرچم با بیان اینکه در مدت یاد شده ۲۱۰ متر از سرعت گیر‌ها در این شهرستان رنگ آمیزی و ۴ عدد سرعتکاه مجازی نیز ایجاد شده افزود: در این مدت راهداران از ۱۲ دستگاه سیستم روشنایی تونل در ۹ نقطه نگهداری کرده اند.

او با اشاره به اینکه در ۶ ماهه گذشته راهداران ۱۶۸ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان کوثر را خط کشی کرده اند تصریح کرد: در مدت یاد شده اجرای عملیات خاکبرداری، تعریض و افزایش ظرفیت پارکینگ روبروی پاسگاه پلیس راه اردبیل- سرچم با حجم ۸۲ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و خاکریزی و تعریض دو دستگاه پل دالی انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کوثر در مدت یاد شده از تیغ زنی، تسطیح و رگلاژ ۲ هزار کیلومتر از راه‌های شنی و خاکی این شهرستان خبر داد و گفت: در این مدت ۳ هزار و ۶۰۰ کیلومتر از حریم راه‌ها تسطیح، پاکسازی و آزادسازی شده است.

بابائیان در ۶ ماهه گذشته پاکسازی ۳ هزار و ۶۲۰ کیلومتر از کانال‌های طرفین راه را در محور‌های مواصلاتی شهرستان کوثر یادآور شد و اظهار کرد: در مدت یاد شده راهداران با بکارگیری بیش از ۸۰۰ تن آسفالت سرد و گرم محور‌های مواصلاتی این شهرستان را لکه گیری کرده اند.

ادامه مطلب  خبر فوری از برجام / توافق هسته‌ای ایران و آمریکا به سرانجام رسید ؟

او حفاظت و صیانت از حریم راه‌ها را بعنوان سرمایه ملی خط قرمز راهداری دانست و ادامه داد: با حضور ۶ هزار نفر روز گشت راهداری در محور‌ها تاکنون جهت جلوگیری از تجاوز به حریم راه ۹۵ مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ و ۲۰ عدد از تابلو‌های تبلیغاتی غیرمجاز نیز از سطح جاده‌ای این شهرستان جمع آوری شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کوثر پاکسازی ۱۲۰ متر مکعب شانه و حریم محور‌های مواصلاتی از زباله‌های ریخته شده، تنقیه، لایروبی و تنظیم بستر پل‌ها و آبرو‌ها به تعداد ۱۰ دهانه به حجم ۳۰۰ متر مکعب، شستشوی ۶ هزار عدد علائم راهداری در راه‌های مواصلاتی، تعمیر، بازسازی و نصب ۱۹۰ شاخه گاردریل در محور‌های مواصلاتی، تعمیر و نگهداری و توسعه ۳۲ عدد چراغ‌های چشمک زن و چراغ‌های پلیسی را از دیگر اقدامات مهم راهداران در ۶ ماهه گذشته برشمرد.

بابائیان در مدت یاد شده به ایجاد ۲ مورد روشنایی نقطه‌ای در سه راهی گزور-بنیادآباد و سه راهی شهرک صنعتی کوثر اشاره کرد و ادامه داد: جهت آمادگی در ایام بارش بیش از هزار تن ماسه و نمک در انبار راهداری این شهرستان تهیه و ذخیره سازی شده است.

او با بیان اینکه راهداری شهرستان کوثر مسئولیت نگهداری از ۵۲۰ کیلومتر راه ارتباطی را بر عهده دارد گفت: از این مقدار ۱۹۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی، ۲۱۸ کیلومتر راه آسفالته روستایی و ۱۱۲ کیلومتر راه شوسه و خاکی است.

ادامه مطلب  ایران رتبه ۱۷ جهانی هوش مصنوعی را دارد

 منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید