31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

تپ سواپ کی لیست می‌ شود؟ + سوالات مهم درباره TAPS

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

تپ سواپ کی لیست می‌ شود؟ + سوالات مهم درباره TAPS

تپ سواپ کی لیست می‌ شود؟ + سوالات مهم درباره TAPS


همان‌طور که همه‌مان احتمالاً اطلاع داریم، تپ سواپ TapSwap از موفق‌ترین بازی‌های تلگرامی و کلیکی دیگری مانند همستر کامبت و برادر بزرگشان نات کوین الهام گرفته شده است. اکنون پاسخ به این سوال که «لیست‌شدن تپ سواپ چه زمانی و در کدام صرافی اتفاق می‌افتد؟» برای کاربران فعال این بازی، مهم تلقی می‌شود. در این مقاله به مهم‌ترین سوالات در رابطه با لیست‌شدن تپ سواپ و توکن TAPS جواب خواهیم داد.

تپ سواپ هم مانند انواع از بازی‌های تلگرامی از ویژگی‌های مربوط به جامعه‌ها و تعامل در تلگرام برای ایجاد یک تجربه جذاب استفاده می‌کنند. برای مثال همستر کامبت Hamster Kombat روی اداره‌کردن یک صرافی ارزهای دیجیتال و مجازی و افزایش پرافیت و سکه تمرکز دارد، اما تپ سواپ با شباهت بسیار زیادی به نات کوین، با یک فعالیت ساده یعنی کلیک‌کردن یا به‌اصطلاح TAP کردن، به کاربران گسترده خود توانایی استخراج سکه‌های TAPS را می‌دهد.

تپ سواپ (توکن TAPS) کی لیست می‌ شود؟

تیم تپ سواپ بار دیگر با یک توییت در X، تاریخ لیست‌شدن توکن‌ Tapswap یا TAPS یا به‌عبارتی رویداد تبدیل سکه‌ها به توکن را به تاخیر انداخته است. لیست‌شدن تپ سواپ در تاریخی در بازه زمانی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۴ (حداکثر ۳ ماه دیگر) اعلام شد.

تپ سواپ در این پست اعلام کرد که این پروژه به یکی از بازیگران اصلی در سطح جهانی تبدیل شده و این سطح از توجه، رهبران صنعت وب ۳.۰ را به سمت این پروژه کشیده است.

همچنین تاریخ این رویداد به دلیل نیاز به کار بیشتر روی توکنومیکس (اقتصاد توکنی پروژه) و استراتژی‌های عرضه به تعویق افتاده است. تیم تپ سواپ همچنین در حال مذاکره فعال با صرافی‌های تراز ۱ برای لیست‌شدن است. این تاخیر برای اطمینان از یک راه‌اندازی توکن عادلانه و سودآور برای همه کاربران انجام می‌شود.

همان‌طور که در مورد نات کوین اتفاق افتاد، ممکن است بین راه‌اندازی استخر و فهرست‌شدن، هفته‌ها یا حتی ماه‌ها نیز فاصله زمانی وجود داشته باشد. به‌زودی اخبار بزرگتری نیز در مورد آینده پروژه، مشارکت‌ با صرافی‌های تراز ۱ و عرضه توکن منتشر خواهد شد.

این توکن همزمان با صرافی‌های جهانی، بلافاصه در صرافی ایرانی اوکی اکسچنج هم لیست می‌شود.

لیست‌شدن تپ سواپ در تاریخی در بازه زمانی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۴ (حداکثر ۳ ماه دیگر) اعلام شده است.

در ابتدا، استخر راه‌اندازی برای ۳۰ می ۲۰۲۴ (۱۰ خرداد ۱۴۰۳) تعیین شده بود، اما برای رسیدگی به این مسائل و ایجاد یک محیط راه‌اندازی عادلانه‌تر به تعویق افتاد.

این تاخیر در لیست‌شدن تپ سواپ به دلیل کشف ربات‌هایی است که به‌طور ناعادلانه و فضایی (!) سکه‌های درون بازی به دست می‌آوردند و باعث خدشه‌دارشدن روند عادلانه توزیع توکن شده بودند. این تعویق به تیم TapSwap اجازه می‌داد تا این ربات‌ها را شناسایی و مسدود کند و توزیع عادلانه توکن‌های TAPS را تضمین نماید.

پاسخ به سوالاتی مهم درباره لیست‌ شدن تپ سواپ

در این بخش به مهم‌ترین سوالاتی که نیاز است قبل از لیست شدن توکن تپ سواپ در صرافی‌ها و شروع فازهای بعدی پروژه بدانیم، می‌پردازیم:

تپ سواپ

تپ سواپ در کدام صرافی لیست خواهد شد؟

یک نظرسنجی در صفحه X (توییتر) پروژه تپ سواپ نشان می‌دهد که صرافی بای‌بیت (Bybit) ممکن است اولین صرافی‌ای باشد که توکن تپ سواپ یا TAPS را لیست می‌کند.

ارزش تپ سواپ از چیست؟

مانند هر میم کوین یا پروژه Tap to Earn دیگر مانند میم‌فای، همستر کامبت یا دات کوین که درحال‌حاضر در حال استخراج با ضربه‌زدن است، تپ سواپ نیز تا زمانی که توکن TAPS در پلتفرم‌های صرافی‌ها برای معامله لیست نشود، ارزشی رسمی ندارد. در واقع تیم پروژه با نحوه توزیع توکن یا اقتصاد توکن این پروژه، بر قیمت آن تاثیرگذار خواهند بود.

اقتصاد توکنی تپ سواپ چگونه خواهد بود؟

عرضه کل TAPS، یک میلیارد واحد از این توکن خواهد بود. از این میزان، ۵۰۰ میلیون توکن (۵۰%) توکن TAPS به اعضای فعال جامعه اختصاص خواهد یافت.

علاوه بر این، ۳۰۰ میلیون توکن (۳۰%) برای توسعه پلتفرم، تامین مالی پروژه‌های نوآورانه و بازاریابی اختصاص داده شده است. ۱۰۰ میلیون توکن (۱۰%) نیز به تیم توسعه و بنیان‌گذاران اختصاص داده خواهد شد که این توکن‌ها برای اطمینان از همسوئی با منافع جامعه، به‌مدت چهار سال قفل شده و عرضه نخواهند شد.

۱۰٪ باقی‌مانده نیز از مشاوران، بازاریابی و افزایش نقدینگی پشتیبانی خواهد بود. طبق نقشه راه پروژه، راه‌اندازی توکن بخشی از فاز دوم پروژه بوده است.

میزان تخصیص درصد تعداد توکن TAPS
جامعه ۵۰% ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
توسعه پلتفرم و بازاریابی ۳۰% ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیم و بنیان‌گذاران ۱۰% ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (قفل‌شده برای ۴ سال)
مشاوره و نقدینگی ۱۰% ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
توکنومیکس تپ سواپ

استخراج تپ سواپ کی متوقف می‌شود؟

استخراج تپ سواپ با کلیک‌کردن ممکن است در ۱ جولای ۲۰۲۴ میلادی (۱۱ تیر ۱۴۰۳) یا قبل از آن متوقف شود، اما مدت زمانی برای برداشت درآمدها، استیکینگ یا یا هودل‌کردن نیاز است.

چگونه متوجه شویم که چقدر از تپ سواپ درآمد داشته‌ایم؟

در حال حاضر، تا زمانی که این توکن به‌طور رسمی برای معاملات در صرافی‌ها فهرست نشود، دانستن این که چقدر از کلیک‌کردن درآمد داشته‌اید، غیرممکن است.

در مورد نات کوین، سکه‌های NOT که در حین استخراج انباشته شده بودند، مستقیماً به همان نسبت یک‌‌به‌یک به توکن‌های NOT و بعد از راه‌اندازی تبدیل نشدند. توزیع واقعی توکن‌های NOT توسط مجموعه‌ای از عوامل مانند کل توکن‌های استخراج‌شده توسط همه کاربران، سهم کاربر و تخصیص میزان ایردراپ تعیین می‌شد. ممکن است رویکرد مشابهی توسط تپ سواپ دنبال شود.

تپ سواپ بر روی کدام بلاک چین عرضه خواهد شد؟

ممکن است تپ سواپ بر روی بلاک چین سولانا راه‌اندازی نشود. توسعه‌دهندگان هنوز تایید نکرده‌اند که این بازی تلگرامی از کدام بلاک چین استفاده خواهد کرد. بااین‌حال بلاک چین تلگرام (TON) محتمل‌ترین گزینه است.

آیا تپ سواپ کلاهبرداری یا اسکم است؟

در حال حاضر، تشخیص این که تپ سواپ یک کلاهبرداری است یا نه، غیرممکن است. با این حال، کلاهبرداری از بیش از ۲۹ میلیون نفر کار سختی به‌نظر می‌رسد. با این وجود، همچنان توصیه می‌شود که خودتان تحقیق کنید (DYOR).منبع: ارز دیجیتال

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
وقت خرید اتریوم است یا نه؟ شمارش معکوس برای ETFهای اتر!
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت