23 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

ثبت نام وام بازنشستگان از این لحظه

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

ثبت نام وام بازنشستگان از این لحظه

ثبت نام وام بازنشستگان از این لحظه


ثبت‌نام وام بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی  و صندوق بازنشستگی آغاز شد. نحوه ثبت‌نام وام بازنشستگان و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان و مستمری‌بگیران  اعلام شد. وام بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی و بازنشستگان کشوری به بازنشستگان واجد شرایط  پرداخت می‌شود.  ثبت‌نام وام بازنشستگان  به  شکل غیرحضوری انجام می‌شود

آغاز ثبت‌نام وام ۳۰ میلیون‌تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی: ثبت‌نام اولین مرحله وام‌ ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ از طریق کانون‌های بازنشستگی آغاز شده و تا روز دوشنبه ( چهارم تیرماه) ادامه دارد.محسن تقیانی در این باره اظهارکرد: ثبت‌نام اولین مرحله وام‌ ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ از طریق کانون‌های بازنشستگی آغاز شده و تا روز دوشنبه ( چهارم تیرماه) ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در این مرحله ۴۰ هزار فقره وام پرداخت خواهد شد، تاکیدکرد: برای کانون‌های بازنشستگی هر استان سهمیه‌ای در نظر گرفته شده است که بعد از به حد نصاب رسیدن ثبت‌نام‌کنندگان سایت به صورت خودکار بسته می‌شود.طبق این گزارش، برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران ساکن در تمام شهرستان‌های کشور در این مرحله از پرداخت تسهیلات، براساس تعداد مستمری‌بگیران هر شهرستان سهمیه‌ای در نظر گرفته شده که در صورت ثبت‌نام بیش از سهمیه در نظر گرفته شده، افراد از طریق قرعه‌کشی انتخاب و به بانک رفاه کارگران جهت دریافت وام معرفی می‌شوند و افرادی که در این مرحله در صورت داشتن شرایط، موفق به دریافت تسهیلات مذکور نمی‌شوند، در مراحل بعدی که متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد، مجدداً می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

فال حافظ امروز چهارشنبه 20 تیر 1403

پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی

دارا بودن سن حداکثر ۷۸ سال، عدم مسدودی حساب، مالکیت تلفن همراه به نام شخص متقاضی، عدم سابقه چک برگشتی، عدم بدهی معوق به سیستم بانکی کشور (بابت شخص متقاضی یا ضمانت وام دیگران)، عدم استفاده از تسهیلات مشابه طی دو سال گذشته و داشتن موجودی مکفی در حساب بانکی شخص به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان از شرایط دریافت تسهیلات است.

سایت بازنشستگان بیمه تامین اجتماعی تهران، به نشانی اینترنتی در دسترس است.

سازمان تامین اجتماعی، جهت ارائه خدمات به بازنشستگان و مستمری بگیران، وام های مختلف، از جمله وام قرض الحسنه بازنشستگان ارائه می کند.

سامانه ثبت نام وام قرض الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی تهران vaam.kabtatamin.ir است.

سامانه کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

آدرس اینترنتی سایت کانون عالی کارگران بازنشسته کشور نیز kanoone-ali.ir است.

سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران

سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران تامین اجتماعی به نشانی اینترنتی در دسترس است.

بازنشستگان تهرانی از امروز می‌توانند برای دریافت وام سی‌میلیون‌تومانی ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام وام از طریق سامانه و به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

برای موفقیت پینگ‌پنگ در المپیک باید خیلی مسائل دست به دست هم دهد

کانون بازنشستگان تهران اعلام کرده است: «پیش‌ثبت‌نام در سایت به‌معنای دریافت قطعی وام نیست و دریافت وام افراد منوط به تخصیص منابع مالی لازم توسط سازمان تأمین‌اجتماعی است و وظیفه کانون بازنشستگان صرفاً پیش‌ثبت‌نام است».

ظاهراً اولویت با بازنشستگانی‌ است که تاکنون وام ضروری دریافت نکرده‌اند.

جزئیات وام بازنشستگان تأمین اجتماعی ۱۴۰۳ (راهنمای تصویری)

ثبت‌نام اولین مرحله‌ی وام ۳۰ میلیون‌تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۱۴۰۳ آغاز شده است. در مطلب پیش رو، شرایط دریافت این وام را بررسی می‌کنیم.

ثبت‌نام اولین مرحله‌ی وام‌ ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ آغاز شده و زمان زیادی تا پایان مرحله اول ثبت نام این تسهیلات باقی نمانده است. اگر قصد دریافت وام مورد بحث را دارید، در این مطلب با زومیت همراه باشید تا با شروط وام بازنشستگان تأمین اجتماعی آشنا شوید و برای ثبت نام خود به مشکل برنخورید.

کانون‌های بازنشستگی اولین مرحله‌ی ثبت نام تسهیلات قرض‌الحسنه ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی در سال ۱۴۰۳ را آغاز کرده‌اند. ثبت نام اولیه تا روز دوشنبه (چهارم تیرماه) به پایان می‌رسد و طبق وعده، بانک‌ عامل باید از روز چهارشنبه (ششم تیرماه) اقدامات اداری و بررسی لازم را برای پرداخت این وام آغاز کند تا در نهایت طی حدود یک هفته این وام به حساب بازنشستگان واریز شود. همان‌طور که می‌بینید زمان کوتاهی است اما از آنجا که این کار به‌صورت غیرحضوری دنبال می‌شود، ثبت نام و آماده‌کردن مدارک چندان دشوار نیست.

ریزش هولناک ساختمان مسکونی در یافت آباد/ عکس

اگر قصد و شرایط دریافت تسهیلات ۳۰ میلیون‌ تومانی جدید را دارید، خوب است بدانید که طبق اعلام سازمان تأمین اجتماعی قرار است در مرحله اول، ۴۰ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان و مستمری‌بگیران واجد شرایط پرداخت شود. از طرف دیگر، برای کانون‌های بازنشستگی هر استان سهمیه‌ای در نظر گرفته شده است که بعد از به حد نصاب رسیدن ثبت‌نام‌کنندگان سایت به‌صورت خودکار بسته می‌شود.

نکته‌ی مهمی که باید بدانیم هم این است: ثبت نام به منزله‌ی موافقت با دریافت این وام نیست.

شروط پرداخت وام به بازنشستگان تأمین اجتماعی

شروط پرداخت وام به بازنشستگان تأمین اجتماعی به‌طور خلاصه از این قرار است:

    دارا بودن سن حداکثر ۷۸ سال

    عدم مسدودی حساب

    مالکیت تلفن همراه به نام شخص متقاضی وام

    نداشتن سابقه‌ی چک برگشتی

    نداشتن بدهی معوق به سیستم بانکی کشور (بابت شخص متقاضی یا ضمانت وام دیگران)

    عدم استفاده از تسهیلات مشابه طی دو سال گذشته

    داشتن موجودی کافی در حساب بانکی شخص به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان

ماجرای اعتراض به زن بی‌حجاب رضاخان و کشاندن او به قم

این‌ها شرایط کلی اعلام‌شده از سوی سازمان تأمین اجتماعی برای ثبت نام اولیه وام بازنشستگان تأمین اجتماعی است که ممکن است در کانون‌های بازنشستگی استان‌های مختلف کمی متفاوت باشد.

ثبت‌نام اولیه وام بازنشستگان تهران

ثبت‌نام این وام از طریق کانون‌های بازنشستگان در هر استان انجام می‌شود و بعد از به حد نصاب رسیدن تعداد ثبت‌نام‌کنندگان، سایت به‌صورت خودکار بسته می‌شود. این درخواست به‌صورت غیرحضوری و از طریق سامانه بازنشستگان هر استان انجام می‌شود.

در این مطلب به‌طور نمونه به ثبت نام بازنشستگان شهر تهران برای دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی می‌پردازیم. بنابراین بازنشستگان شعبه‌های مختلف تأمین اجتماعی سایر شهرستان‌های استان تهران مانند شمیران، شهرری، قرچک و همچنین سایر استان‌های کشور مانند البرز، قزوین و غیره باید در کانون بازنشستگان همان منطقه درخواست خود را ثبت کنند.

پیش ثبت‌نام در کانون بازنشستگان به معنی دریافت قطعی وام نیست و دریافت وام افراد منوط به تخصیص منابع مالی لازم توسط سازمان تأمین اجتماعی است

طبق اعلام کانون بازنشستگان تهران پیش ثبت‌نام در سایت به معنی دریافت قطعی وام نیست و دریافت وام افراد منوط به تخصیص منابع مالی لازم توسط سازمان تأمین اجتماعی است. در واقع کانون بازنشستگان می‌گوید که صرفاً وظیفه‌ی پیش‌‌ثبت‌نام را به عهده دارد.

رونمایی از طرح یارانه ای دولت پزشکیان | واریز یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۳ در تاریخ‌های ۲۵ و ۳۰ تیرماه با تغییرات

مراحل ثبت نام وام بازنشستگان در تهران

برای ثبت نام اولیه دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی تأمین اجتماعی این مراحل را باید طی کنید:

۱. ابتدا به وبسایت کانون بازنشستگان شهرستان تهران وارد شوید و در بخش پرکاربردترین خدمات در کانون بازنشستگان، گزینه‌ی «ثبت نام وام» را انتخاب کنید.

۲. با ورود به سامانه ثبت نام وام بازنشستگان مشخصات هویتی لازم از جمله نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره مستمری، تلفن همراه، آدرست و علت درخواست خود را بنویسید.

۳. نکته مهمی که در این بخش باید بدانید این است: شما برای ثبت نام وام نیازی به کارت عضویت کانون بازنشستگان شهر تهران ندارید. بنابراین در این بخش کافی است در ردیف شماره عضویت ۵ بار عدد صفر را وارد کنید و در ردیف تاریخ اعتبار ۱۴۰۳/۱۲/۰۱ (یکم اسفند ۱۴۰۳) را وارد کنید.

خدمات سایت کانون بازنشستگان تهرانآیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت