31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

جامعه ورزشی نقش موثری در تحقق مشارکت حداکثری انتخابات دارد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

جامعه ورزشی نقش موثری در تحقق مشارکت حداکثری انتخابات دارد

جامعه ورزشی نقش موثری در تحقق مشارکت حداکثری انتخابات دارد عباس کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در نشست مشترک روسا و نواب رییس هیات‌های ورزشی استان قزوین اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های دولت سیزدهم در ابتدای شروع به کار خود، ارائه سند تحول مردمی بود که نتیجه آن افزایش فضا‌های بهره‌وری مردم از ورزش، مشارکت مردم در ورزش همگانی و رواج سبک زندگی سالم، افزایش جمعیت سازمان یافته ورزشی و ارتقا قهرمانی در مجامع بین المللی و کرسی‌های ملی شد.

وی ارتقای جایگاه سلامت محور و ترویج بازی‌های بومی و محلی، تحکیم هنجار‌های ارزشی اخلاقی، افزایش مشارکت زنان در ورزش و بهبود کیفیت زندگی را از دیگر اهداف این سند ذکر کرد و گفت: با اجرا و تحقق این اهداف تا شاهد گسترش کمی و کیفی قهرمانی در حوزه ورزشی خواهیم بود.

معاون استاندار قزوین ادامه داد: امروز روند امیدبخش و روبه جلویی با به کارگیری سند تحول دولت مردمی در ورزش استان به وجود آمده که ظرفیت گسترده‌ای نیز ایجاد شده است.

کاظمی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه ورزش در حوزه تقویت و عمق بخشی سرمایه اجتماعی و تربیت و سلامت جامعه نقش اساسی دارد، یادآورشد: وضعیت مجموعه ورزشی استان در مواجهه با تکالیف عمومی همواره مواجهه‌ای هوشمند، منطقی، اصولی و موثر است این مجموعه در هر عرصه‌ای پیشتاز بوده است.

راز قاتل سریالی خطرناک با کشتن ۴۲زن فاش شد

به گفته این مقام مسئول، جامعه ورزشی توانایی ویژه‌ای در حل بحران‌ها و مسایل مختلف جامعه از جمله سیل، زلزله و پیش آمد‌های دیگر دارد و منتظر دستور عملیات نمی‌ماند بلکه وارد میدان می‌شود و نقش هم افزایی در ظرفیت جامعه برعهده می‌گیرد.

وی با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری افزود: جامعه ورزشی به وظیفه خود در خصوص حضور حداکثری و تقویت مشارکت و تبیین شاخص‌های انتخاب اصلح عمل خواهد کرد.

کاظمی ادامه داد: جمهوری اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته همواره به آرای عموم مردم توجه کرده و مشارکت مردم را در مهم‌ترین ارکان مدیریتی کشور موثر می‌داند.

معاون استاندار قزوین یادآور شد: تبیین شاخص‌های انتخاب اصلح و افزایش مشارکت مردم در این امر سیاسی به عهده مربیان، قهرمانان و ورزشکاران استان است چرا که این قشر می‌تواند بر نظر و آرا مردم تاثیر عمیقی داشته باشد.

وی افزود: برخی از رویکرد‌ها و شعار‌های نظام انقلاب اسلامی در دوره‌های گذشته مورد بی توجهی قرار گرفت که برای نظام هزینه‌هایی به همراه داشت، اما شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی شاخص‌های نظام از جمله صداقت، مردم داری، مبارزه با فساد و خستگی ناپذیری را احیا کرد و در این مدت بر بسیاری از ناترازی‌ها غلبه شد.

واحد‌های تولیدی فلزی و ریخته‌گری قم نیاز به حمایت دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین خاطرنشان کرد: در فاصله چند روز مانده به انتخابات، اصلی‌ترین رسالت جامعه ورزشی این است که در مسیر مشارکت مردم حرکت کند تا انتخابات شایسته‌ای برگزار شود.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت