31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ نشست مشترک روسا، نواب رئیس هیئت های ورزشی استان قزوین عصر سه شنبه با حضور عباس کاظمی معاون سیاسی امنیتی استانداری، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از روسای هیئت ها در سالن باغستان قزوین برگزار شد.

عباس ‌کاظمی در این مراسم گفت: از زحمات مدیرکل ورزش استان که در سال گذشته که دستاورد زیادی داشت تشکر می کنیم و امیدواریم این موفقیتها با کمک روسای هیئت ها تداوم یابد.

وی بیان کرد: یکی از ویژگیهای دولت سیزدهم این بود که در ابتدای کار سند تحول دولت مردمی را ارائه کرد و الگوی دولتمردان شد‌ که سرفصل های بسیار مهمی در آن وجود دارد و در حوزه ورزش جایگاه ویژه و نگاه عمیقی به ورزش شده است.

کاظمی تصریح کرد: امیدواریم این سند مسیر دولت آینده باشد و شاهد آن باشیم که در حوزه ورزش که به سکوی معرفی تمدنی ملتها تبدیل شده این مسیر استمرار یابد و شاهد گسترش کمی و کیفی برنامه ها باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: در سند تحول دولت چند نشانگر سند مطلوب گنجانده شده که بایستی دسترسی مردم به ورزش را بیشتر کنیم، فضاهای ورزشی بهره ور شود، مشارکت مردم در ورزش همگانی توسعه یابد و در ادامه افزایش بیمه شدگان و ارتقای ورزش و حضور در رویدادهای بین المللی، توجه به ورزش سلامت محور و توسعه بازی های بومی و افزایش سهم اقتصاد ورزش از تولید ناخالص ملی و بالارفتن سهم بانوان از ورزش نیز گنجانده شده است.

واردات خودرو برای همه مردم با کد ملی

وی گفت: سه تحول چرخش آفرین در سند ذکر شده و مورد توجه قرار گرفت و محور مدیریت کلان ورزش حول آن قرار گرفت و دیگر فقط از نگاه تفریحی به ورزش توجه نمی شود بلکه ورزش به سمت سلامت محوری، عرصه دیپلماتیک و اقتصاد محور سوق داده می شود.

کاظمی اظهارداشت: ورزش های مدال آور در این سند مورد توجه بیشتر است و توجه متوازن به ورزش زنان و مردان از محورهای تحول آفرین است.

این مدیر اظهارداشت: امروز باید دستاوردهای دولت سیزدهم را مرور کنیم و توجه به این سند را در اولویت قرار دهیم و بدانیم آنچه در صحنه ورزش استان رقم خورده و در میادین ملی موفق بودیم بخشی تاریخی است و روند امید بخش و رو به جلویی را رقم زده و ظرفیت سازی های موثری در ورزش همگانی ایجاد شده است.

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

کاظمی گفت: آنچه در سند دولت مردمی دیده شده شایسته یک دولت مردمی در افزایش و توسعه رشته های ورزشی و توزیع عادلانه امکانات بوده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: امروز کارکرد ورزش ابعاد گوناگونی دارد و ابعاد عمیق تر و گسترده تر اجتماعی و سیاسی و عمق بخشی سرمایه اجتماعی و کارکرد تربیتی و سلامت آن در اولویت قرار دارد.

ارتقای صنعت پالایش کشور، اولویت دولت سیزدهم

وی بیان کرد: وضعیت ورزش استان در قبال وظایف عمومی که سالها تحربه شده با مواجهه منطقی و اصولی و تعیین کننده بوده و در میدان گشایش امور مردم ورزش پیشتاز و صاحب رتبه است و درحل مسایل مختلف در بحرانها ورزش به بضاعت و توانمندی خود نقش آفرینی کرده است.

کاظمی اظهارداشت: جامعه ورزش در کمک رسانی در حوادث پیشرو بوده و در صحنه سیاسی با بصیرت رفتار کرده و منتظر فرمان نیست بلکه خودجوش وارد  میدان می شود لذا انتظار داریم همچنان ورزش در حوزه مسئولیت اجتماعی پیشگام سایر بخشها باشد.

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت کمک کند

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: در آستانه یک انتخابات بزرگ هستیم و جامعه ورزش با حضور حداکثری و تقویت مشارکت و تبیین انتخاب اصلح می تواند رسالت خود را انجام دهد.

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

وی اضافه کرد: برگزاری انتخابات چهل و یکم در واقع یک رویداد کم نظیر تلقی می شود که یک نظام ۴۱ بار به آرای مردم مراجعه کرده و به نقش آنها باور دارد تا در حکمرانی سهیم شوند.

فلاحت پیشه: دولت پزشکیان نمی‌خواهد با نتیجه انتخابات آمریکا غافلگیر شود/ایران هیچگاه به دوران فشار و تحریم حداکثری باز نمی گردد اگر...

کاظمی یادآورشد: دشمنان از ابتدای انقلاب دنبال تحریم و ناامید کردن مردم هستند اما هوشیاری مردم در حلقه های میانی که هیئت های ورزشی هم دراین ردیف هستند این نقشه ها را خنثی کرده و امروز نیز نقش شما جامعه ورزشکاران در مشارکت گسترده بی بدیل است.

این مدیر بیان کرد: باور داریم که در جمهوری اسلامی یکی از راههایی که می تواند گره ها مشکلات باشد حتما از از مسیر انتخابات است. 

وی گفت: قهرمانان ورزشی و پیش کسوتان و روسای هیئت های ورزشی یک ظرفیت ارزشمند برای گره گشایی از مشکلات و بیمه کردن کشور و تقویت اقتدار ملی هستند و باید از این ظرفیت بخوبی استفاده کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآورشد: تبیین شاخص ها در انتخاب اصلح بدون جانبداری متعصبانه رسالت دوم جامعه ورزش است زیرا محیط ورزش این ظرفیت را دارد که فارغ از تعلقات به شاخص های انتخاب یک  نامزد اصلح بپردازد.

وی بیان کرد: برخی شعارهای اصلی انقلاب اسلامی در دوره هایی مورد بی توجهی واقع شد که دچار اسیب شدیم و ما را در برخی مواقع متوقف کرد و امروز با رفتن شهیدی چون رئیسی یک شاخص و الگو در مقابل ما قرار دارد که توانست با اتکا به همین شعارها بر خیلی از ناترازی ها غلبه کند.

این صبحانه ها سرشار از ویتامین و پروتئین است

کاظمی اظهارداشت: شاخص هایی چون اخلاص، صداقت، مردم داری و مبارزه با فساد و تلاش خستگی ناپذیر و مراجعه به ظرفیت های درون زای کشور و جوانان  توانست ما را از بزنگاههای سخت نجات دهد که باید این مهم تبیین شود.

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: چرا زبان ما در دفاع از اصول جمهوری اسلامی دچار لکنت می شود و نگرانیم از اصول نظام دفاع کنیم و اگر فکر می کنیم متهم به تعلق به جناحی می شویم این ‌نگاه ظلم است و باید با همه توان از باورها دفاع و آن را تشریح و شبهه زدایی کنیم.

وی افزود: در زمان انتخابات عده ای فقط سیاه نمایی می کنتد تا به مطامع خود برسند و یک جریانی در کشور دچار ملاحظه کاری می شود و شاخص ها را درست بیان نمی کند لذا از جامعه ورزش انتظار داریم شاخص ها و ملاک ها را تبیین کنند تا انتخاب درست صورت گیرد و به حاشیه نرویم.

کاظمی تصریح کرد: امروز ما میراث دار خون شهدا و امانتدار نظام هستیم و نباید معیارها را کنار بگذاریم زیرا شاخصهای نظام متعلق به یک فرد و جناح نیست و باید به آن پرداخت  در غیر این صورت هزینه آن را پرداخت خواهیم کرد.

باز هم یک فاجعه جدید در چین؛ مشاهده یک بیماری قارچی ترسناک

انتهای پیام

 

 منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت