جدیدترین اخبار

رشد و تقویت مبانی فرهنگی جامعه وظیفه مسئولان است

 آیت الله نوری همدانی در دیدار اعضای کنگره ۸ هزار شهید استان همدان با اشاره به اینکه جامعه با مسائل، مشکلات و توطئه‌های بی شماری روبه رو است گفت: در روایات و احادیث وارد شده که در دوران ظهور جریانات زیادی به وجود خواهد آمد و همه دوستداران امام زمان بدانند که ظهور نزدیک است.

او افزود: تمام حوادث تلخی که امروز شاهدیم در دنیا در حال اتفاق افتادن است همگی نشان از این است که ظهور منجی عالم بشریت نزدیک است و با آمدن امام زمان مردم زندگی خوبی خواهند داشت و در آن زمان تمام علوم به روی مردم گشوده خواهد شد.

 مرجع تقلید شیعیان  با تاکید بر اینکه امروز مسئولان کشور مسئولیت سنگینی بر دوش دارند افزود: وظیفه اصلی مسئولان مبارزه با فقر، ظلم و فساد و و رشد و تقویت بنیه‌های فرهنگی مردم است.

آیت الله نوری همدانی  با بیان اینکه مسئولیت اجرایی در دنیا را کار دشواری است که با آسایش و راحتی و آرامش هم خوانی ندارد گفت: مسئولان کشور بدانند در راه رسیدگی به مسائل و مشکلات کشور دشواری‌های زیادی را باید تحمل کنند.

آیت الله نوری همدانی با تاکید بر اینکه استکبار هر روز نقشه و توطئه‌ای را طراحی می‌کند گفت: دشمنان قصد دارند تا امت اسلام را تحت سلطه خود در آورند و با طغیان و نقشه‌های مختلف به دنبال از کار انداختن اسلام هستند.

ادامه مطلب  چگونه موهای رنگ‌شده‌ را سالم و زیبا نگه داریم؟

او افزود: امروز همه مسلمانان وظیفه دارند در برابر توطئه‌ها مقاومت و ایستادگی کنند تا دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام شود.
این مرجع تقلید شیعیان با اشاره به جایگاه تاریخی و مهم قم از ادوار گذشته تا کنون گفت: در روایت‌ها داریم که همزمان با ظهور امام مهدی مردم قم هم قیام خواهند کرد و حضرت را کمک و یاری خواهند نمود.

آیت الله نوری همدانی رشد و تقویت مبانی فرهنگی جامعه وظیفه مسئولان استوی افزود: کشورمان دشمنان زیادی دارد و هر روز دشمن به دنبال ایجاد مشکل و مانع برای ایران اسلامی است و بدون توقف در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به دنبال توطئه است و این مردم مجاهد و مقاوم کشورمان هستند که با حضور خود دشمنان را ناکام می‌گذارند.

آیت الله نوری همدانی بر تاکید بر اینکه به همدانی بودن خود افتخار می‌کنم و دیدار با مردم همدان باعث سعادت من است گفت: امیدوارم شرایط کاری فراهم شود و بتوانم در خدمت هم استانی‌ها باشم.

 مرجع تقلیدشیعیان مردم همدان را مردمی مجاهد و مقاوم عنوان کرد و گفت: مردم همدان از ابتدای انقلاب پای آرمان انقلاب ایستادگی کردند و برای نظام اسلامی جان فشانی‌های زیادی نمودند.

وی افزود: در دوره دفاع مقدس مردم همدان قدم‌های خوب و موثری در جبهه‌های جهاد برداشتند و با تقدیم ۸ هزار شهید حضور پر رنگی در دوران جنگ تحمیلی داشتند.

ادامه مطلب  طرح «پول در ازای جا» آمریکا برای اسکان مردم غزه در ۴ کشورمنبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید