جدیدترین اخبار

رقم قراردادم با استقلال افزایش نمی‌یابد

در حالی که آخرین دقایق سه‌شنبه سپری می‌شود، بازیکنان استقلال با دریافت ده درصد از مبالغ قرارداد‌های امسال خود یکی یکی ساختمان باشگاه را ترک می‌کنند و بعضی از آن‌ها مقابل خبرنگاران می‌ایستند و به گفتگو می‌پردازند.

سعید مهری، هافبک استقلال، یکی از نفراتی بود که لب به صحبت درباره مسائل مالی باشگاه خود گشود. او در ابتدا گفت: «دیر وقت است و نمی‌خواهم وقتتان را بگیرم. خودتان بهتر می‌دانید، مشکلاتی وجود داشت. ولی مشکل من چیز دیگری است. یکی دو هفته پیش هم مشخص شد که قراردادی که بستم موضوعاتی داشت. از طرفی مطالباتی هم داشتیم و به باشگاه آمدیم صحبت کردیم. باید مشکلات حل شود.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد قراردادی ۱۶۵ میلیون تومانی با باشگاه امضا کرده، بیان کرد: «بله، درست است. تنها کاری که از دستم برای خودم و تیمم برمی‌آمد همین بود. از من خواسته نشد که این کار را کنم. بازیکنان ملی پوش شرایطشان فرق می‌کند. من فقط در اردوی قبلی تیم ملی بودم و دوست داشتم ادامه‌دار باشد. بازیکنی مثل من که تازه به تیم ملی رفته باید بازی کند. من قراردادم را ثبت کردم و تا به خودم و تیمم کمک کنم. البته مبلغ قراردادم ۱۶۰ میلیون تومان است!

ادامه مطلب  سن بازنشستگی نهایی شد | خبر جدید دولت برای سن بازنشستگی

هافبک استقلال ادامه داد: «چهار، پنج ماه است صحبتی نکردم. گفتند اینقدر می‌خواهد و فلان… گلایه من به خاطر سال قبل بود که من کمترین دریافتی را داشتم و ۳۰ درصد گرفتم. البته یک ماه پیش فهمیدم زبیر نیک‌نفس از من کمتر بود و ۲۹ درصد گرفته است! گلایه من به این خاطر بود. مشکل من قرارداد فصل قبل خودم بود که فسخ کردم. یک بار هم گفتم که ماشینم را به خاطر مشکلات فروختم.»

سعید مهری همچنین گفت: «من معمولا صحبت نمی‌کنم و دوست دارم بدون حاشیه کارم را ادامه بدهم. من اصلا دنبال پول بیشتر نبودم. حتی خواستم در حد توانم به باشگاه هم کمک کنم. به هر حال اخبار یه جوری بیرون آمد. البته اینطور نیست که ۱۶۰ میلیون تومان مبلغ قراردادم بماند و قرار است درست شود.»

او در پاسخ به این پرسش که با وجود قرارداد ۱۶۰ میلیون تومانی، امشب از مدیران باشگاه ۱۶ میلیون تومان دریافت کرده، گفت: «من به خاطر همین به باشگاه آمدم، از سال قبل خیلی طلب دارم. آمدم تا در این خصوص با مدیران صحبت کنم. دریافتی ۱۶ میلیون تومانی که شدنی نیست. با این حال من روی قرارداد امسالم هیچ حسابی نکرده‌ام.»

مهری درباره اینکه مسائل پیش آمده به فوتبالش ضربه زده، خاطرنشان کرد: «چند هفته اول را از دست دادم و دوست داشتم برگردم و بهتر از سال قبل کار کنم. ان‌شاءالله مشکلات حل شود. سال قبل خیلی طلب داشتم و به خاطر همین فسخ کردم. این موضوع را دوست داشتم برای هواداران روشن کنم. الان آنقدر مشکل زیاد است که نمی‌دانم چه کنم؛ نمی‌دانم برای قرارداد امسال صحبت کنم، برای مطالباتم حرف بزنم یا چیز دیگری…»

ادامه مطلب  افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص شد

او در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ قراردادش زیاد می‌شود، گفت: «۱۶۰ میلیون تومان ثبت شده است، ولی نمی‌دانم چه راهکاری دارند. سقف بودجه‌ای گذاشتند که چنین چیزی واقعا درست نیست. مگر فرق بازیکنان با هم چقدر است؟ یکی ۱۰۰، یکی ۷۰ و یکی هم ۵ میلیون تومان بگیرد؟ نداریم چنین چیزی.»

مهری درباره اینکه گفته می‌شود قرارداد هاشمی‌نسب هم با استقلال ۵۰ میلیون تومان ثبت شده و این مسئله باورکردنی نیست، تاکید کرد: «باورش سخت است، اما، چون ۱۶۰ میلیون ثبت کرده‌ام، کاری نمی‌توانم بکنم. من باید چه کنم؟ می‌خواهم بازی کنم و فوتبالی ضرر نکنم. یک نفر بیاید بگوید من چه کنم؟»

در این بخش یکی از خبرنگاران خطاب به مهری گفت که با دریافت مطالبات قرارداد سال گذشته باید زندگی‌اش را بگذراند، بیان کرد: «همین است دیگر… ان‌شاءالله که مشکلات حل شود، ولی نمی‌دانم چه بگویم…»

او در پاسخ به این سوال که رابطه‌اش با نکونام چطور است، گفت: «هیچ مشکلی نداریم، من به خاطر آقاجواد (نکونام) آمدم. خیلی هم صحبت کردیم و خیلی هم همه چیز اوکی است.»

مهری افزود: «فعلا هر دریافتی که داشته باشم، مطالبات فصل قبل است. ان‌شاءالله راهکاری برای قرارداد جدیدم بگذارند تا درست شود.»

هافبک استقلال درباره اینکه آیا امید دارد مشکل مبلغ قرارداد امسالش حل شود، گفت: «هیچ‌جوره نمی‌شود؛ قوانینی گذاشته‌اند که نمی‌دانم چه بگویم… سقف قرارداد هم انگار فقط برای ماست. خیلی از تیم‌ها را نمی‌دانم دور می‌زنند یا نه، اما پول پرداخت می‌کنند.»

ادامه مطلب  حماس به یک پیروزی چشمگیر دربرابر اسرائیل دست یافتمنبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید