3 مرداد 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

روایت ۴ دختر دانش‌آموز از سوءاستفاده کارگردان شیطان صفت

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

روایت ۴ دختر دانش‌آموز از سوءاستفاده کارگردان شیطان صفت

روایت ۴ دختر دانش‌آموز از سوءاستفاده کارگردان شیطان صفتاوایل سال ۱۴۰۱ دختر نوجوانی به نام سمیرا به همراه مادرش به پلیس آگاهی رفت و از یک تهیه کننده و کارگردان سینما به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد. این دختر ۱۵ ساله در تشریح ماجرا گفت: به خاطر علاقه‌ام به بازیگری در آموزشگاهی ثبت‌نام کردم و بعد از چند هفته زن جوانی به نام فریبا که در آنجا مربی بود مدعی شد کارگردانی را می‌شناسد که قدرت ماورایی دارد و می‌تواند کاری کند روحم تقویت شده و در کار بازیگری به موفقیت برسم. من هم تحت تأثیر حرف‌هایش قرار گرفتم و از او خواستم تا قرار ملاقاتی برایم بگیرد.

وی ادامه داد: چند روز بعد فریبا با آقای کارگردان که مردی ۵۰ ساله بود قرار گذاشت و من به خانه‌اش در شمال تهران رفتم. دقایقی از حضورم نگذشته بود که آن شخص به من گفت چون در سن نوجوانی هستم و روح پاکی دارم به سرعت می‌توانم قدرت ماورایی پیدا کنم و به همه خواسته‌هایم برسم. بعد هم فریبا ما را تنها گذاشت اما کارگردان میانسال در اقدامی هولناک مرا مورد آزار قرارداد و بعد هم به من گفت اگر ازاین ماجرا به کسی حرفی بزنم تأثیر این قدرت از بین می‌رود. شب وقتی به خانه مان برگشتم آنقدر حالم بد بود که مادرم متوجه حال غیرعادی ام شد و من هم حقیقت را به او گفتم؛ حالا هم از این مرد شیاد شکایت دارم.

۵ هدیه ویژه رهبر انقلاب به مسعود پزشکیان

در ادامه و در حالی که مأموران تحقیقات شان را آغاز کرده بودند شکایت‌های مشابهی به پلیس آگاهی اعلام شد و تعداد شاکی‌های پرونده این کارگردان به ۴ نفر رسید. به این ترتیب متهم در خانه ویلایی‌اش بازداشت شد و پلیس با اطلاعاتی که از دختران نوجوان گرفته بود فریبا مربی ۴۰ ساله را نیز بازداشت کرد.

نخستین جلسه دادگاه

نخستین جلسه تحقیق از دو متهم در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران و با حضور شاکی‌ها برگزار شد. در این جلسه شاکی‌ها یک به یک به تشریح ماجرا پرداختند و خواستار اشد مجازات برای متهم و همدستش شدند.

یکی از شاکی‌ها که دختر ۱۴ ساله‌ای به نام نسترن بود به قاضی گفت: آن روز وقتی فهمیدم کارگردان قصد سوء‌استفاده از من را دارد به سرعت از اتاق خارج شدم و به فریبا پناه بردم اما او خیلی خونسرد گفت من هم برای دوری از ناپاکی‌ها و جلای روحم خودم را به کارگردان سپردم. خیالت راحت باشد که پشیمان نمی‌شوی و من هم به ناچار تسلیم خواسته او شدم.

برنامه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان «حداقلی‌بگیر» در دولت | تفاوت حقوق حداقلی‌بگیر و غیرحداقلی‌بگیر بازنشسته

شاکی دیگر گفت: این زن و مرد دختران زیادی را قربانی کرده‌اند اما خیلی از آنها به خاطر ترس و وحشت از آبروریزی سکوت کرده‌اند.

سپس کارگردان با رد اتهام‌هایش عنوان کرد که آزار و اذیتی در کار نبوده است و فریبا هم مدعی شد اتهام اغفال و معاونت در آزار و اذیت را قبول ندارد و خودش هم قربانی این کارگردان شده است.

با تکمیل تحقیقات دو متهم پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند و قضات دادگاه کارگردان را به اعدام و همدستش را به حبس محکوم کردند. با صدور این احکام دو متهم اعتراض کردند و پرونده به دیوان عالی کشور رفت و قضات دیوان حکم اعدام کارگردان را شکستند و خواستار تحقیقات بیشتر و محاکمه در شعبه همعرض شدند.

دومین جلسه دادگاه

پس از انجام تحقیقات تکمیلی، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهمان باردیگر پشت درهای بسته و به صورت غیرعلنی محاکمه شدند. در ابتدای این جلسه شاکی‌ها بار دیگر قاطعانه خواستار اشد مجازات برای متهمان شدند.

توصیه دوباره رئیس دیوان عالی کشور درباره پرونده‌های طلاق

در ادامه متهم ردیف اول به جایگاه رفت اما اتهامش را نپذیرفت. فریبا نیز با تکرار اظهاراتش ادعا کرد که خودش در این پرونده قربانی بوده است.

در پایان جلسه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده، کارگردان تبهکار را به اعدام و همدستش را به ۲۰ سال حبس محکوم کردند.

منبع: ایرانمنبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت