جدیدترین اخبار

ستاره پرسپولیس بازی الدحیل را از دست داد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مصدومیتی که در دقایق پایانی گریبان وحید امیری را در جدال با النصر گرفت، با احتمال خیلی زیاد منجر به محرومیت او از حضور در دیدار با الدحیل خواهد شد.

وحید امیری که در اردوی تیم ملی نیز با مصدومیت مواجه شده بود و با تمرینات سبک و فیزیوتراپی در نهایت موفق شد برابر النصر در استادیوم آزادی به میدان برود، در دقایق پایانی این جدال بار دیگر دچار آسیب دیدگی شد تا زمین بازی را ترک کند.

امیری که مصدومیتش از ناحیه کشاله است، بلافاصله تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر پزشکان دنبال کرد تا بتواند شرایط بازگشت به تمرینات گروهی را به دست بیاورد. با این حال علیرغم اینکه علیرضا بیرانوند در برنامه شب گذشته از بازگشت وحید امیری و پایان مصدومیت کاپیتان دوم پرسپولیس برای همراهی این تیم برابر الدحیل خبر داده بود، پیگیری‌ها خلاف این موضوع را نشان می‌دهد.

ستاره ملی پوش پرسپولیس برای دستیابی به آمادگی مطلوب نیازمند حداقل دو هفته تمرین اختصاصی و مراقب ویژه تحت نظر پزشکان خواهد بود و با توجه به فرصت باقی مانده تا دیدار برابر الدحیل این بازیکن قادر نخواهد بود این تیم را همراهی کند. با این حال همانطور که پیش از این نیز گفته شده بود، با درخواست یحیی گل محمدی برای این بازیکن نیز بلیت سفر به قطر تهیه شده است تا او سرخپوشان را همراهی کند.

ادامه مطلب  سود سهام عدالت متوفیان تا پایان آذر پرداخت خواهد شد

امیری البته این روزها تمرینات اختصاصی و درمانی خود را زیر نظر پزشک پرسپولیس و همچنین پزشکان تیم ملی دنبال می‌کند.

۲۵۸۲۵۸منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید