جدیدترین اخبار

شرایط فعلی پرسپولیس مناسب بازیکنان نیست


یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس  پس از پیروزی برابر گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: جا دارد از حضور گرم هواداران و به خصوص بانوان عزیز تشکر کنم که تشویق و حمایت کردند.  

او درباره این بازی گفت: با توجه به وضعیت جدول، این سه امتیاز خیلی مهم و حائز اهمیت بود. بازی سختی بود؛ تیم حریف نظم خوبی داشت و در ضدحملات خطرناک نبود. از این سه امتیاز خوشحالیم. شرایط زمین نسبت به قبل بهتر شده و جا دارد از همه زحمت‌کشانی که برای این زمین وقت گذاشتند، تشکر کنیم. توانستیم نسبتا بازی خوبی انجام بدهیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: بازیکنان مشکلاتی دارند که نمی‌دانیم چه زمانی قرار است حل شود. این شرایط لایق این بازیکنان نیست و آن‌ها سزاوار بهتر از این‌ها هستند، اما متاسفانه تیم مشکلات زیادی دارد. ما زیاد درباره این مسائل صحبت نمی‌کنیم و می‌دانیم که شرایط اقتصادی و معیشتی مردم سخت است و ما هم در مسائل مالی بحثی نداریم، اما بحث این است که به تیم اهمیت بدهند و از این تیم که سه جام گرفته است، تشکر داشته باشند. متاسفانه مقداری بی‌اهمیتی دیده می‌شود. دیدید که بازیکنان امروز چقدر انرژی گذاشتند و زحمت کشیدند تا بتوانند سه امتیاز را بگیرند. خیلی خوب دویدند و زحمت کشیدند و برای هواداران و حیثیت خودشان بازی کردند. از همه آن‌ها ممنونم و نمی‌دانم چطور باید زحمات بچه‌ها را جبران کنیم. من خودم گاهی خجالت می‌کشم، اما این شرایط لایق این بچه‌ها نیست.

ادامه مطلب  ثبت نام فروش فوری ایران خودرو با آف ویژه شب یلدا

گل‌محمدی با اشاره بر اینکه برگزاری جشن قهرمانی سوپرجام در بازی با گل‌گهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود، عنوان کرد: ما با توجه به اینکه قرار بود بعد از بازی سوپرجام را بگیریم، دوست داشتیم همراه با سه امتیاز و خوشحالی هواداران باشد. این بازی برایمان خیلی مهم بود و اگر مساوی می‌شد، این جام هیچ لطفی نداشت. واقعا از بازیکنان تشکر می‌کنم و ان‌شاالله مسئولان و مدیریت به فکر این بچه‌ها باشند.

سرمربی سرخپوشان در مورد گلزنی شهاب زاهدی گفت: او امروز موقعیت‌های خوبی به دست آورد و توانست خودش را در موقعیت قرار بدهد که این برای یک فوروارد مهم است. با توجه به جای‌گیری‌های خوبی که داشت، توپ‌های خوبی به او رسید. به نظرم می‌توانست بیشتر از یک گل بزند، اما در هر صورت اولین گل او به سه امتیاز حساس و مهم همراه شد و این موضوع می‌تواند در روند و روحیه او تاثیر مثبتی بگذارد.

گل‌محمدی در پایان در مورد آخرین وضعیت نبیل باهوی اظهار کرد: او خیلی از شرایط تمرین و مسابقه دور است و حداقل باید یکی، ۲ بازی تدارکاتی انجام بدهد. هنوز به آن مرحله نرسیده که بتواند بازی دوستانه انجام بدهد و در ادامه به زمان بیشتری احتیاج دارد.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ادامه مطلب  دام ‌بانک های استانبول برای دلارهای ایرانی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید