جدیدترین اخبار

طوفان الاقصی تاسقوط اسرائیل ادامه دارد

خالد قدومی، نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در ایران در خصوص نبرد پیروزی‌بخش «طوفان الاقصی» که روز گذشته توسط مبارزان فلسطینی علیه نیرو‌های اشغالگر صهیونیست اجرا شد، گفت: روز گذشته اتفاق راهبردی و تاریخی در زمین مقدس فلسطین به وقوع پیوست.

او افزود: دیروز مقاومت اسلامی فلسطین و گردان‌های عزالدین قسام اعلام کردند که همه با هم زیر پرچم قدس شریف، نبرد «طوفان الاقصی» را برای آزادی کل فلسطین از نهر تا بحر و بیرون راندن رژیم کودک‌کش صهیونیستی از این سرزمین مقدس را آغاز می‌کنیم.

نماینده جنبش حماس در ایران با تاکید بر آنکه قدس شریف قبله اول مسلمانان جهان است، تاکید کرد: محاصره مردم فلسطین در غزه، انجام اقدامات امنیتی در کرانه باختری، هتک حرمت مسجد الاقصی، هتک حرمت مقدسات مسیحیان، سیاست تبعیض نژادی  از جمله اقداماتی است که رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین مرتکب می‌شود که مردم دیگر تحمل وقوع این وقایع را ندارند.

قدومی اظهار کرد: عملیات «طوفان الاقصی» به منظور آزادی فلسطین و عزتمند کردن مسلمانان و آزادگان در فلسطین آغاز شد واین نبرد، معادله مواجهه با رژیم صهیونیستی را تغییر داد.

او افزود: روز گذشته عناصر جبهه مقاومت اسلامی فلسطین با عبور از مرز غزه، وارد شهرک‌های صهیونیستی شدند و در ۲۵ نقطه راهبردی داخل این شهرک‌ها حاضر شدند و پرچم عزت و آزادگی را در آن مکان‌ها نصب کردند.

ادامه مطلب  شنبه مدارس تعطیل شد؟ | تعطیلی مدارس در هفته آینده صحت دارد؟

نماینده جنبش حماس در ایران با بیان اینکه امت اسلامی روز گذشته به حمایت از مردم فلسطین برخاستند، بیان کرد: مردم عزیز ایران نیز در شهر‌های مختلف برای همیاری با مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمدند که این حرکت فی النفسه باعث دلگرمی مردم فلسطین قوی‌تر شدن مردم فلسطین در راه آزادی قدس می‌شود.

قدومی گفت: ما از مردم ایران و آزادگان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین تشکر می‌کنیم، همچنین به دولت‌هایی که به دنبال عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی رفتند نیز می‌گوییم که با این اقدام خود در واقع به پشت کودکان فلسطینی خنجر زنید.

او تصریح کرد: عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی باید متوقف و راه مقاومت با رژیم نیز تقویت شود که شاهد آزادی میهن عزیز مردم فلسطین از نهر تا بحر و نابودی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

منبع: فارسمنبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید