جدیدترین اخبار

عطایی: قول دادیم در برزیل سهمیه المپیک بگیریم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خبرآنلاین به هانگژو؛ بهروز عطایی بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی های آسیایی هانگژو اظهار داشت: این‌ تورنمنت سبب خوشحالی مردم شد و نتیجه ای رقم خورد که مردم‌ خوشحال شوند. به هر حال عملکرد ما در دو تورنمنت لیگ ملت ها و قهرمانی آسیا آنطوری که مدنظرمان بود، اتفاق نیفتاد، اما امروز عملکرد قابل قبولی داشتیم. تیم چین هم میزبان بود و هم آماده. این تیم‌ به ایران‌ نیامد که خودش را برای‌ طلای این بازی ها آماده کند. خدا را شکر که نتیجه برای ما رضایت بخش بود.

وی افزود: امیدوارم‌ این روند ادامه پیدا کند و ما در مسابقات بعدی هم سبب شادی مردم شویم.

سرمربی تیم‌ملی‌ والیبال در خصوص تغییرات در ترکیب این‌ تیم برای مسابقات انتخابی المپیک در برزیل گفت: الان ۱۲ بازیکن در اختیار داریم‌ و برای سفر به برزیل دو بازیکن دیگر یعنی آرمان صالحی‌ و مبین‌ نصری به ما اضافه می شوند.

عطایی در رابطه با تغییر روش بازی تیم‌ملی عنوان کرد: در این‌ تورنمنت روش بازی تیم ما تغییر کرده بود و ترکیبمان نیز نسبت به تورنمنت قبلی متفاوت بود. سعی میکنیم تغییرات در جهت بهبود عملکرد تیم باشد.

وی‌ در پایان در خصوص‌ شانس تیم‌ملی‌ برای کسب سهمیه المپیک در برزیل گفت: ما به خودمان قول دادیم که بتوانیم در برزیل سهمیه بگیریم. اگر این کار را بکنیم، سال بعد مسابقات لیگ ملت ها برایمان تورنمنت تدارکاتی تلقی می شود. تمام انرژی بچه ها برای کسب سهمیه در برزیل خواهد بود، اما اگر این اتفاق هم نیفتد، فرصت مجددی خواهیم داشت.

ادامه مطلب  واکنش سخنگوی شورای نگهبان به شبهه سیاسی بودن ردصلاحیت‌ها

۲۵۸ ۲۵۸منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید