جدیدترین اخبار

غیرممکن است کاندیدا شوم /باید اشکالات کار خاتمی را به مردم گفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، متن خاطرات مرحوم آیت الله هاشمی در چهارم مهر ماه سال ۱۳۷۹ را بخوانید؛

آقای [سعدالله] روستا، نماینده کوار[سروستان و خرامه] و برادرش آمدند. با ذکر اختلافات، از من خواستند برای تجمیع نیروهای پراکنده و ایجاد وفاق، اقدام‌ کنم. آقای [کاظم] جلالی، نماینده شاهرود آمد و او هم مطالب شبیه آقای روستا داشت و هر دو گفتند، فعلاً کسی غیر از من، نمی‌تواند این نقش را ایفا کند؛ هر دو عضو گروه مستقل مجلس‌اند.

محکومیت ایران به پرداخت بیش از ۳۰۰ میلیون دلار به یک خانواده آمریکایی

آقای [حسین] انصاری‌راد، نماینده نیشابور آمد. گفت از خطبه‌های جمعه و اظهارات دیگر من، می‌فهمند که نگران آسیب دیدن انقلابم. گفتم، حرف‌های من واضح است؛ می‌گویم، مثل اول انقلاب، دشمنان خارجی با گروه‌های ضدانقلاب، برای حذف حاکمیت اسلام هماهنگ شده‌اند و تبلیغات وسیعی برای ناکارآمد بودن حکومت اسلامی به راه انداخته‌اند و نسل جوان را فریب می‌دهند و افتخارات مهم انقلاب را مخدوش می‌کنند. او گفت، نباید نگران حذف دین بود، دین در هر حال می‌ماند؛ حتی در ترکیه و رژیم پهلوی هم ماند.

گفتم، انقلاب برای حاکمیت دین بوده و نه ابقای دین، تحت رژیم‌های لائیک و غیردینی. گفت، مؤسسه عمرانی‌که اول انقلاب، در زمین‌های افشار در نیشابور تأسیس‌ کرده، توسط بنیاد جانبازان، پس از حکم مصادره اموال افشار، تصرف شده و او علیه بنیاد به دادگاه شکایت‌ کرده است. از من خواست، به‌گونه‌ای حمایت خود را از اصلاحات و مخالفتم را نسبت به تعطیلی مطبوعات و بازداشت نویسندگان، ابراز کنم.

ادامه مطلب  تمدید دیوار بایرن مونیخ تا 2025!

عصر آقای [محسن مجتهد] شبستری، امام‌جمعه تبریز آمد. راجع به انتخابات ریاست‌جمهوری‌ گفت، باید اشکالات‌ کار دولت آقای [سیدمحمد] خاتمی را به مردم گفت. خواست بفهمد که امکان دارد، من نامزد شوم‌ که جواب دادم، غیرممکن است. با این همه خشکسالی، سیل در بجنورد، آستارا و شاهرود، خرابی به بارآورده است.

۲۷۲۲۰منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید