جدیدترین اخبار

فواید برقراری رابطه جنسی در حمام

منهای ورزش| فواید رابطه جنسی در حمام؛ سرگرم کننده و آرامش دهنده

فواید رابطه جنسی در حمام را حتما مطالعه کنید.

تغییر مکان یکی از عوامل ایجاد تنوع و هیجان در رابطه جنسی است ، داشتن رابطه جنسی در حمام به شما کمک می کند که صمیمیت جسمی بیشتری نسبت به هم حس کنید و فانتزی هایی که نمی توان در اتاق خواب انجام دهید را در حمام اجرا نمایید.

تغییر مکان در رابطه جنسی یکی از مهم ترین عوامل ایجاد تنوع و افزایش هیجان است.

رابطه جنسی در حمام یکی از روش هایی است که میتوانید برای ایجاد تنوع در رابطه زناشویی از آن استفاده کنید. حمام یکی از محبوب ترین مکان ها برای تنوع در رابطه جنسی بین زوجین است.

رابطه جنسی در حمام سرگرم کننده است و به تحریک بهتر جنسی کمک میکند.

در محیط حمام بسیاری از فانتزی های جنسی که نمی توان در اتاق خواب انجام داد و احتمال کثیف کاری دارند مثل ترس از رها کردن ادرار، قابل اجرا است یا خیلی از کارهایی که دوست دارید انجام دهید ولی همسرتان در اتاق خواب از آن ها استقبال نمیکنید مثل لیس زدن صورت و بدن را به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتوانید در حمام امتحان کنید.

داشتن رابطه جنسی در حمام به شما این امکان را می دهد که به راحتی بتوانید اندام هم را بررسی و لمس کنید و به شناختی آگانه از بدن هم برسید.

ادامه مطلب  چگونه موهای رنگ‌شده‌ را سالم و زیبا نگه داریم؟

داشتن رابطه جنسی در حمام یکی از فعالیت هایی است که زوجین از همان ابتدای ازدواج باید آن را انجام دهند تا تصویری واقعی از اندام  هم پیدا کنند .

دیدن بدن برهنه یکدیگر در حمام یکی از بهترین اتفاقاتی است که باعث می شود خجالت بین شما از بین برود ، علاوه بر ان  میتوانید از فضای حمام بدون نگرانی از کثیف کاری بدن یکدیگر را ماساژ دهید و بدن همدیگر را بشوید.

لمس تمام اندام بدن هنگام شستشوی بدن هم باعث می شود احساس نزدیکی و محبت بیشتری بین شما ایجاد شود و رابطه زناشویی گرم تری را تجربه کنید.

در این مقاله پوزیشن های جنسی و کارهایی که میتوانید زیر دوش حمام یا در حمام انجام دهید را با شما در میان می گذاریم ، شما میتوانید با استفاده از خلاقیت خود از روش های جدید  منحصر به فرد خودتان استفاده کنید.

انواع پوزیشن در حمام 

یک حمام جنسی خوب همه مراحل رابطه جنسی را شامل می شود ، از پیشنوازی و معاشقه گرفته تا دخول و رسیدن به ارگاسم برای هر دو نفر .

هنگام انجام پوزیشهای مورد نظر در حمام باید مراقب سر بودن کف حمام باشید و اگر بدنتان کف آلود است به هیچ عنوان در حالت ایستاده قرار نگیرید چون احتمال سر خوردن و اسیب دیدن بالا می رود.

ادامه مطلب  ۶ خوراکی عالی برای تقویت سیستم ایمنی بدن

بوسه زیر دوش آب

درست از که بوسه زیر آب باعث می شود که دیگر مزه لبان هم را متوجه نشوید ولی لغزشی که آب هنگام بوسه ایجاد می کند تجربه ای جدید و لذت بخش است.

آغوش زیر دوش آب

در آغوش گرفتن همسر زیر آب و بستن چشم ها این احساس را به شما می دهد که در جزیره ای دور افتاده زیر آبشاز قرار گرفته اید و فکر و جسمتان از استرس و ناراحتی خالی می شود.

منبع: فرتاک نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله (5)
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید