جدیدترین اخبار

لغو مراسم جشن میلاد پیامبر در حرم مطهر امام علی(ع)

به گزارش خبرآنلاین، حساب رسمی حرم مطهر امام علی(ع) در شبکه اجتماعی ایکس، توئیتر سابق، از لغو جشن به مناسبت میلاد پیامبر خبر داد.

دلیل لغو مراسم، همدردی با قربانیان و بازماندگان حادثه آتش‌سوزی در استان نینوا اعلام شده است. جالب است بدانید که خانواده عروس و داماد مسلمان نبودند.

در این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
بر اساس فرموده پروردگارمان امیرالمومنین علی (علیه السلام) که می فرماید: «مردم بر دو دسته اند: یا برادر دینی تو یا همتای تو در خلقت».

دبیرخانه حرم مطهر با روحیه برادری و همدردی این حادثه آتش سوزی که در مراسم عروسی برادران و همتایان ما در آفرینش رخ داد، به خانواده های قربانیان این حادثه تسلیت می گوید. منطقه الحمدانیه در استان نینوا.

دبیرخانه حرم مطهر در همبستگی با خانواده های جان باختگان و با رهنمودهای مواضع مقام معظم رهبری (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از لغو جشن مرکزی رسمی و جشن مردمی خبر می دهد. قرار است همزمان با سالروز میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) در هفته بین المللی صداقت برگزار شود.

رحمت و مغفرت برای قربانیان این حادثه دردناک و تسلیت و همدردی صمیمانه به خانواده و عزیزانشان.
و به سوی خدا و به سوی او باز خواهیم گشت»

ادامه مطلب  ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات به ۲۵۶ صندوق خرد زنان روستایی پرداخت شد

گفتنی است بامداد چهارشنبه گذشته، در پی وقوع آتش‌سوزی در یک تالار جشن عروسی در شهرستان حمدانیه استان نینوا واقع در شمال غرب عراق، بیش از ۱۰۰ نفر کشته و ۱۵۰ نفر زخمی شدند.

۴۷۴۷منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید