31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

ماجرای حمله به مجری زن اسرائیلی که در مقابل نتانیاهو ایستاد/ بر سر “لمی طاطور” چه آمده است؟

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

ماجرای حمله به مجری زن اسرائیلی که در مقابل نتانیاهو ایستاد/ بر سر “لمی طاطور” چه آمده است؟

ماجرای حمله به مجری زن اسرائیلی که در مقابل نتانیاهو ایستاد/ بر سر “لمی طاطور” چه آمده است؟


به گزارش خبر فوری، با گذشت چند ماه از جنگ خانمان سوز غزه، حالا بسیاری از سلبریتی های اسرائیلی نیز در مقابل رژیم صهیونیستی و جنایاتش در غزه ایستاده اند. پیش از این گفته شد که بسیاری از سلبریتی های دنیا در مقابل نتانیاهو و ارتش اسرائیل ایستاده و جنایت بزرگ در رفح را محکوم کردند (اینجا بخوانید). اما حالا سلبریتی های خود اسرائیل هم در مقابل بی بی و دولتش ایستاده اند و این مساله برای تل آویو بسیار خطرناک است.

یکی از جدیدترین نمونه های مخالفت با اسرائیل از جانب سلبریتی های این رژیم، مربوط به «لمی طاطور» است. طاطور یک هنرپیشه سینما و تلویزیون و تئاتر است که به عنوان مجری نیز در شبکه 12 تلویزیون اسرائیل فعالیت می کند. او از عرب های اسرائیل است که در دهه 40 به فلسطین اشغالی مهاجرت کرده و در آنجا ساکن شدند. لمی طاطور نیز مانند بسیاری از عرب های اسرائیلی مخالف نتانیاهو و جنایتش در غزه است. او اوج مخالفتش با اسرائیل را در یک استوری که دو شب قبل منتشر کرد نشان داد.

پرسپولیس نیاز به بازیکنانی در حد جداشده‌ها دارد

ماجرا از این قرار است که ارتش رژیم اسرائیل، ظهر روز شنبه، اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه را بمباران کرد و دست‌کم ۱۵۰ شهروند فلسطینی را برای آزادی ۴ اسیر اسرائیلی از جمله «نوعاه ارگمانی» به شهادت رساند و ده‌ها نفر را مجروح کرد. به دنبال آزادی این اسیر اسرائیلی، تصاویری از او در رسانه‌ های این رژیم منتشر شد و لمی طاطور  مجری کانال ۱۲ تلویزیون رژیم اسرائیل یکی از این تصاویر را در حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «این چهره کسی است که ۹ ماه بود، ربوده شده است… ابروهایش مرتب‌تر از ابروهای من است!!! پوستش؟ موهایش و ناخن‌هایش؟؟؟ مگر چه بر سر او آمده است؟!»

Screenshot_20240609-143504_Instagram

این سلبریتی  و مجری تلویزیون در ادامه به کشتارها ده‌ها زن و کودک در حمله رژیم اسرائیل به اردوگاه النصیرات اشاره کرده  و نوشت: «به خاطر این باید کودکان، زنان و افراد بی‌گناه بمیرند و تکه‌تکه بشوند؟»

بعد از این واکنش، استوری لمی طاطور به سرعت در شبکه های اجتماعی اسرائیلی منتشر شد. دولت اسرائیل و رسانه های این رژیم این باور را در سرزمین های اشغالی جا انداخته اند که با اسرای اسرائیلی در غزه بد رفتار می شود و بسیار از آنها شکنجه می شوند. به همین دلیل، استوری لمی طاطور با واکنش تند فعالان رسانه ای اسرئیل مواجه شد. همچنین، فضای فلسطین اشغالی بیش از گذشته دو قطبی شده است. با روی کار آمدن دولت راست گرا و تندرو نتانیاهو، صهیونیست های افراطی شروع به انتشار عقاید افراطی خود کرده و خواستار اخراج عرب های اسرائیلی از فلسطین اشغالی شده اند.

آیین نامه واردات خودرو با کد ملی نمایشی و غیر قابل اجرا است

به همین دلیل، واکنش لمی طاطور که یک عرب اسرائیلی است، باعث یک انفجار در اسرائیل شد. تندروها در استوری و توییت های مختلفی به این سلبریتی حمله کردند. یکی از فعالان فضای مجازی و ثروتمندان اسرائیلی (شارون هاگیت) در پستی مفصل لمی طاطور را زنی «بسیار زشت» توصیف کرد که از خدمات اسرائیل استفاده می کند اما علیه اش قلم می زند. همچنین، فردی دیگر خواستار اخراج لمی از اسرائیل و فرستادنش به غزه شد.

Screenshot_20240609-143636_Instagram

 

Screenshot_20240609-144132_Instagram

با اوج گرفتن غائله لمی طاطور، شهرک‌نشینان خواستار اخراج و بازخواست مجری شبکه 12 اسرائیل شدند. ساعاتی بعد، کانال ۱۲ رژیم اسرائیل رسما اعلام کرد که طاطور را اخراج کرده و سخنان او درباره اسیر آزادشده اسرائیلی را به‌شدت محکوم می ‌کند. چند ساعت بعد اکانت اینستاگرامی این بازیگر بسته شد و بسیاری معتقدند پلیس اسرائیل نیز او را دستگیر کرده است.

هنوز خبری از طاطور نیست اما آنچه مشخص است این است که او احتمالا ممنوع الفعالیت می شود و شاید هم مجبور شود برای همیشه اسرائیل را ترک کند.منبع: خبر فوری

آشنایی با معنی دیو در شاهنامه تاریخ خانه سازی و شهرسازی در ایران بر اساس شاهنامه

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت