31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در راستای ارتقای دانش فعالان فوتبال دوره مدیریت و ساختار تشکیلات فوتبال و اداره باشگاهها به همت هیئت فوتبال استان قزوین عصر روز پنجشنبه در کانون فرهنگی و تربیتی رشد مینودر قزوین برگزار شد. 

در این کارگاه آموزشی که حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان و مربیان، مالکان باشگاههای فوتبال استان و سرپرستان باشگاهها نیز حضور داشتند توسط هوشنگ نصیرزاده مدرس فیفا در خصوص قوانین اخراج بازیکن، وضعیت بازی های بدون تماشاگر، محرومیت های جهانی تیمها، نفوذ در نتایج مسابقات، قوانین نقل و انتقال بازیکنان و عقد قرارداد با مربیان ایرانی و خارجی، تعیین شرط برای فسخ قرارداد، اجرای الزامی یک قرارداد ورزشی نکات تخصصی مطرح شد.

حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در حاشیه ایم کارگاه آموزشی در گفتگو با خبرنگار برنا اظهارداشت: جا دارد از حضور خبرنگاران رسانه ملی و سایر سرانه های استان در پوشش خوب خبری بازی های شمس آذر تقدیر کنم که یک سال با جدیت حامی تیم بودند تا اتفاقاتی خوبی برای این تیم رقم بخورد.

وی افزود: قدردان این تلاش ها هستیم و بزودی مسرام تجلیل از اصحاب رسانه را برگزار می کنیم.

رئیس جمهور باید مطیع رهبری و متکی به مردم باشد تا موفق شود

کلاس های آموزشی را تداوم می بخشیم

باجیوند در خصوص کارگاههای آموزشی و تخصصی ویژه فعالان و دست اندرکاران رشته ورزشی فوتبال گفت: قبل از سال با آقای هوشنگ نصیرزاده برای تشریح تشکیلات اداری باشگاهها صحبت کردیم و قرار شد یک دوره تخصصی با موضوعات مرتبط برگزار کنیم که این دوره در استان گیلان هم برگزار شده است.

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

وی بیان کرد: موضوع دوره مدیریت و ساختار تشکیلات فوتبال و اداره باشگاهها از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی در چند روز آن را برگزار می کردیم که قرار بر این شد در این نشست به صورت فشرده مباحث را مطرح کنیم و در اینده بر اساس نیازها این کلاس با موضوعات بیشتر و مشروح تر تداوم یابد.

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در خصوص محورهای این کارگاه آموزشی یادآورشد: موضوعات و سرفل های متعددی چون نحوه اداره کمیته ها و دپارتمانها، عقد قراردادها و جایگاه حقوقی ارکان قضایی فدراسیون ها، نحوه تشکیل فدراسیون و کنفدراسیون ها، نحوه قرارگیری در کنار همدیگر و تعداد اعضا، واجدان شرایط و جایگاه فدراسیون های محلی و نماد المپیک و تاریخچه ورزش و اهمیت رقابت سالم در این کارگاه مورد بررسی قرار گرفت.

شیائومی میکس فولد ۴ را رونمایی کرد/ نازک‌ترین پرچمدار/ عکس

وی گفت: فسخ موجه قراردادهای ورزشی، اصطلاحات اشتباه، عوامل کاهش غرامتها، نحوه شکایت مربیان و بررسی آن در کمیته وضعیت بازیکنان، اشنایی با اعضای مجمع عمومی فدراسیون ها، امتیاز مسابقات دوستانه، آسیایی و جام جهانی، از دیگر سرفصل ها و محورهایی بود که هوشنگ نصیر زاده به تفصیل در مورد آن صحبت کرد.

باجیوند افزود: همه مربیان و سرپرستان و مالکان باشگاهها می توانستند در این کارگاه شرکت کنند که خوشبختانه حدود 60 نفر ثبت نام کردند که برای همه آنها گواهی شرکت در دوره صادر می شود.

دوره های آموزشی پیشرفته در قزوین تداوم دارد

این مدیر ورزشی در ادامه بیان کرد: آموزش و علم و مهارت آموزی هرگز تعظیل بردار نیست و ما هم امسال این دوره ها را ادامه خواهیم داد و در سال دوره های آموزشی و کارگاه بعدی در خصوص رفتار مدارس فوتبال و نحوه اداره این مدارس خواهد بود.

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

باجیوند در ادامه گفت: تنها استانی هستیم که کلاس A آسیا را سه سال است برگزار می کنیم و بیش از 64 نفر عضو کانال شدند تا در این کلاس ها شرکت کنند که نشان می دهد دوره های پیشرفته مربیگری موثر بوده و مورد استقبال واقع شده است.

نشست رئیس‌جمهور منتخب با روسای ستاد‌های اصولگرا

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین افزود: در خصوص سایر دوره ها هم تلاش کردیم شرایط برگزاری و حضور افراد را تسهیل کنیم تا علاقمندان فوتبال به جای شرکت در دوره های خارج از استان و پرداخت هزینه های زیاد بتوانند مهارت آموزی و دانش افزایی خود را با شرکت در کارگاههای استانی انجام دهند و بدون دغدغه و نگرانی و با سهولت بیشتری در این دوره های پیشرفته مربیگری شرکت کنند و دانش خود را به روز کرده و ارتقا بخشند و بتوانند به ارتقای کیفی فوتبال استان کمک کنند.

حمایت از شمس آذر فراموش نشود

باجیوند به سوالی در خصوص وضعیت تیم شمس آذر برای فصل بعد هم گفت: با توجه به علاقمندی که از مدیران استان سراغ داریم علیرغم تنگناهای مالی که وجود دارد اما امیدواریم این حمایت تداوم یابد و بخش خصوصی هم پای کار باشد تا فصل بعدی نیز تیم شمس آذر با قدرت وارد لیگ شود.

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

وی اضافه کرد: باید با هر روش و راهکاری به تیم شمس آذر کمک کنیم تا حضور مقتدرانه داشته باشد و سالها در لیگ بماند و این امر نیازمند حمایت جدی مسئولان استانی و بخش خصوصی است.

خبر مهم محمد مخبر برای پزشکیان

باجیوند گفت: جایگاه شمس آذر بسختی بدست آمده و باید از آن مراقبت کنیم و باید همه پای کار باشند تا این تلاش ها هدر نرود و نشاط مردم را حفظ کنیم.

ماندن دقیقی در شمس آذر منطقی است 

وی در مورد ادامه همکاری دقیقی با تیم شمس آذر بیان کرد: بنظر من آقای سعید دقیقی و مالکان باشگاه باید بهترین تصمیم را بگیرند تا اقتدار این تیم حفظ شود اما باید اذعان کرد عملکرد دقیقی ستودنی بود و ایشان بعنوان یک مربی بومی، با دانش، جوان و با اخلاق هستند که بهترین نتیجه را کسب کرده و منطقی است در فصل آینده نیز سرمربیگری این تیم را بر عهده بگیرد و موفقیت ها را تداوم بخشد.

ماندن دقیقی برای تداوم موفقیت های تیم شمس آذر منطقی است

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین اظهارداشت: البته همه دنبال پیشرفت هستند که بخشی مالی و بخشی معنوی است که باید این شرایط را مهیا کنیم تا دقیقی در استان بماند زیرا ما ایشان را موجب افتخار استان می دانیم و آرزو می کنیم در هر کجا هستند موفق باشند.

انتهای پیاممنبع: نامه نیوز

آشنایی با معنی دیو در شاهنامه تاریخ خانه سازی و شهرسازی در ایران بر اساس شاهنامه

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت