جدیدترین اخبار

ما در آسیا با شمشیر به جنگ تانک می‌رویم/ مسابقات لیگ را به خاطر ۲ بازی دوزاری تعطیل کردند

جمشید شاه‌محمدی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: من چیزی از پرسپولیس در بازی با النصر ندیدم و شرایط زمین و بازیکنان هم خوب نبود و ترسو فوتبال بازی کردند. به نظرم این بازی بدون تماشاچی لذتی نداشت.

وی درباره اینکه بازی بعدی تیم پرسپولیس برابر تیم الدحیل در قطر را چطور می‌بیند، بیان کرد: من فکر می‌کنم آنجا بهتر از ایران است. حداقل زمین خوبی دارند و ما هم در قطر طرفدار داریم و نصف قطری‌ها ایرانی هستند. به نظرم شرایط خوبی برابر الدحیل خواهیم داشت البته اگر بخواهیم ترسو بازی کنیم دوباره نتیجه نمی‌گیریم. ما در آسیا نتیجه نمی‌گیریم، چون امکاناتی نداریم و می‌خواهیم با شمشیر به جنگ تانک برویم و این واقعیت است. چقدر غیرت و دوندگی داشته باشیم چرا که حریفان ما هم تلاش می‌کنند. زیرساخت‌های ما غلط است و هیچ چیزمان درست نیست و فوتبالمان ایراد دارد. اگر نتیجه می‌گیریم و یا بازی را می‌بریم به خاطر بازیکنان است که انگیزه دارند وگرنه چیزی نداریم.

پرسپولیس باید مردانه در قطر بازی کند 

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه نبود وحید امیری در بازی با الدحیل را چطور می‌بیند، گفت: به نظرم بودن یا نبودن یک نفر زیاد تاثیرگذار نیست. پرسپولیس یک تیم است، اما تعجب کردم که چرا جلوی النصر ترسو فوتبال بازی کردند.  این بازی در زمین خودمان بود و همان بازی که مقابل تیم‌های دیگر می‌کردیم را  باید برابر النصر می‌کردیم البته کار با اخراج سرلک سخت شد. باید به قطر برویم و مردانه فوتبال بازی کنیم حتی اگر ببازیم. نبود مهره اصلی همانند امیری در این بازی سخت است، اما بازیکنان جوان و عالیشاه می‌توانند کمک کنند.

ادامه مطلب  باقالی پخته بازاری و ترفند پخت سریع باقالی خشک

سقف قرارداد فقط برای پرسپولیس و استقلال است 

شاه‌محمدی درباره اینکه جذب نبیل باهویی مهاجم سوئدی را چطور می‌بیند، اظهار کرد: اگر این بازیکن خوب بود همان قطری‌ها حفظش می‌کردند. مطمئنا خوب نبوده که قطری‌ها به ایران فرستادند. یحیی گل محمدی چنین بازیکنی را تایید نمی‌کند و او بازیکن درجه یک می‌خواهد، اما این‌ها می‌روند بازیکن درجه ۳ را می‌آورند. سقف قرارداد فقط برای پرسپولیس و استقلال است، چرا سپاهان سقف قرارداد را رعایت نکرد؟

قانون سقف قرارداد چرت است 

او افزود: به نظرم قانون سقف قرارداد چرت و من درآوردی است. باشگاهی که برای بازیکنش هزینه می‌کند از او می‌خواهید برای بازیکنش سقف قرارداد بگذارد. فوتبالیست باید پول بگیرد و باشگاه هم باید پول بدهد علاوه بر این، باشگاه باید درآمدزدایی کند نه اینکه از جیبش بدهد. چرا باید از دولت پول بگیریم که سقف قرارداد هم بگذارند.

تعطیلات لیگ به تیم‌ها لطمه می‌زند 

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه تعطیلی لیگ برتر فوتبال را چطور می‌بیند، گفت: این تعطیلات به تیم‌ها لطمه می‌زند و هزینه بر است و بازیکن هم خودش را رها می‌کند و مربی هم حوصله تمرین دادن ندارد. مسابقات لیگ را برای ۲ بازی دوزاری تعطیل کردند. اصلا این ۲ بازی دوستانه چه منافعی برای فوتبال ما داشته است؟ اگر تیم ملی فوتبال با تیم‌های برزیل و فرانسه بازی دوستانه برگزار کند، این تیم‌ها کیفیت دارند، اما با آنگولا که نمی‌توانیم در نقشه پیدایش کنیم بازی دوستانه برگزار می‌کنیم. ما باید با تیم‌هایی بازی دوستانه داشته باشیم که آن تیم‌ها به ما فوتبال یاد بدهند. یکی از پیشکسوتان گفته است که عربستان هیچ چیزی نمی‌شود، اما من می‌گویم که عربستان در ۲، ۳ سال آینده تیم‌های آسیایی را شکست می‌دهد.

ادامه مطلب  برای این دو کالا هم باید مالیات بدهیدمنبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید