جدیدترین اخبار

مخالف همه قراردادها با اشغالگران هستیم

زیاد النخاله روز جمعه در مراسم سی و ششمین سالروز تاسیس این جنبش در غزه گفت: ما امروز آمده ایم تا بر گزینه مبارزه و مقاومت به عنوان تنها گزینه برای آزادسازی کشورمان و اخراج دشمن صهیونیستی تاکید کنیم.

وی اضافه کرد: جنبش جهاد اسلامی در همه مقاطع تاریخی مبارزاتی ملت فلسطین از ابتدا تاکنون نقش ویژه‌ای داشته اند و دوشادوش دیگر مبارزان فلسطینی مبارزه کرده اند.

النخاله گفت: اسرائیل ما را با سلاح‌های آمریکایی می‌کشد و دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان، با دستور آمریکا و اسرائیل ما را مورد پیگرد قرار می‌دهد و بازداشت می‌کند.

وی تصریح کرد: راه شهدا و رزمندگان تنها راهی است که می‌تواند به این وضعیت پایان دهند و ملت مظلوم ما همچنان می‌جنگد و تسلیم نمی‌شود؛ هرچند که برخی افراد ضعیف در میان ما تسلیم شوند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: ما همچنان در میدان هستیم و تسلیم نمی‌شویم و ملت بزرگ فلسطین در هرجایی با کشتار، بمباران و تخریب منازل روبرو است.

النخاله اضافه کرد: نبرد ما ادامه دارد و ملت خواستار آزادی و آزادسازی است و گروه‌های مقاومت باید در حد و اندازه چالش‌های موجود و خواسته‌های ملت باشند.

وی افزود: اتحاد ما براساس اصل مبارزه با دشمن ضروری است و این وحدت باید براساس یک برنامه ملی منسجم باشد که به سازش اعتقادی نداشته باشد.

ادامه مطلب  سخنگوی وزارت خارجه: ایران قضیه فلسطین را دستاویزی برای مذاکرات قرار نمی‌دهد / قضیه فلسطین، قضیه اصولی جمهوری اسلامی و انقلاب است

النخاله تصریح کرد: تاکید می‌کنیم که مقاومت ما ادامه دارد و جنبش جهاد اسلامی که از روح اسلام برخاسته است به مسیر خود ادامه می‌دهد و نه سازش می‌پذیرد و نه تسلیم می‌شود.

وی بیان کرد: به روح و خون شهدا وفادار می‌مانیم و عهد می‌بندیم که تا پیروزی بر پروژه صهیونیستی به جهاد و مبارزه ادامه می‌دهیم.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: کرانه باختری با گردان‌های شجاع و مردم قهرمان آن، نوک پیکان مقاومت و عامل استمرار آن هستند و گروه‌های مقاومت در نوار غزه، تکیه گاه حقیقی ملت و بخش اصیل مقاومت و هم راستا با مقاومت در کرانه باختری هستند.

النخاله اضافه کرد: اتحاد و همبستگی نیرو‌های مقاومت در منطقه و در راس آن‌ها جمهوری اسلامی ایران، سوریه و حزب الله لبنان در مقابله با پروژه صهیونیستی ضروری است.

وی گفت: ما و برادرانمان در جنبش حماس و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین تا تحقق همه اهداف ملت فلسطین در یک صف واحد باقی می‌مانیم.

النخاله اظهار داشت: آمریکا و هم پیمانانش حامی اشغالگران هستند زیرا، این رژیم اشغالگر جزئی از آنان است و در تاریخ، فرهنگ و اخلاق مانند آن‌ها است.

وی ادامه داد: مصیبت‌هایی که امروز دامنگیر فلسطن و جهان اسلام و عرب است، اتفاقی نیست بلکه نتیجه تلاش‌ها و اقداماتی طولانی است. دشمنان ما برای متفرق کردن ما و تسلیم کردن کشور‌ها به شیوه‌های مختلف، تلاش می‌کنند.

ادامه مطلب  خبر خاص وزیر راه برای بازار مسکن

النخاله گفت: تشکیلات خودگردان فلسطین و دستگاه‌های امنیتی آن که تحت تسلط افسران آمریکایی هستند، نمونه‌ای کوچک از آن چیزی است که در منطقه ما در جریان است.

وی افزود: نفوذ اسرائیل پس از امضای توافقنامه‌های صلح و موج عادی سازی روابط با این رژیم در بسیاری از دستگاه‌های امنیتی کشور‌های عربی، آشکارا دیده می‌شود.

النخاله ادامه داد: اقدام رژیم‌های عربی در راستای تسلیم شدن در مقابل پروژه‌های صهیونیستی به بهانه‌های واهی، به معنای ایستادگی در کنار دشمن است. حکام عرب ذلیلانه و در وضعیتی فاجعه بار، نزد اشغالگران می‌آیند و خواستار برقراری رابطه با آن‌ها می‌شوند.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید