31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

نامه حمایت ۱۵۰۰ وکیل و حقوقدان کشور در حمایت از دکتر جلیلی

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

نامه حمایت ۱۵۰۰ وکیل و حقوقدان کشور در حمایت از دکتر جلیلی

نامه حمایت ۱۵۰۰ وکیل و حقوقدان کشور در حمایت از دکتر جلیلیبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، ۱۵۰۰ وکیل و حقوقدان کشور با صدور بیانیه ای از سعید جلیلی حمایت کردند. در متن این بیانیه آمده است:
علی رغم اینکه کشور عزیزمان برخوردار از نظامی منبعث از خواست مردم و متکی به اراده آنان برای تحقق آرمان‌های اصیل و باورهای عمیق و تأمین منافع جمیع مردم می‌باشد، همه می‌دانیم که با گذشت ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان شاهد آن هستیم که مشکلات عدیده‌ای در حوزه‌های مختلف خصوصا اقتصادی، با وجود دستاوردهای بسیار بزرگ و غیرقابل کتمان، پیش روی مردم عزیزمان وجود دارد و برطرف ساختن این مشکلات و رسیدن به دستاوردهای بزرگتر، نیازمند چاره اندیشی دقیق و فوری است.

برنامه‌ریزی دقیق، تلاش شبانه روزی، امید به آینده، استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور که منوط به شناخت جامعی از آن‌هاست، برای عبور از این مشکلات و رسیدن به آن اهداف عالیه، ضروری است. در همین رابطه بر همگان روشن است هرکشوری مادامی که لوازم پیشرفت و توسعه و کارآمدی را مهیا نسازد، و از مدیرانی توانمند و معتقد به ملت و آرمان‌های بلند آنها برخوردار نباشد، در مسیر رشد و تعالی کشور و حل ابرمسائل و مشکلات مردم نیز توفیر چندانی نخواهد داشت. قانون‌گذار اساسی نیز با شناخت جامعی که از این موضوع داشته است و با توجه به جایگاه رفیع و نقش بی‌بدیل رئیس جمهور در تحقق این امور مهم در اصل ۱۱۵ قانون اساسی، شرایطی ممتاز و ویژه را برای شخص رئیس جمهور برشمرده است.

خبر خوش روز جمعه ای درباره واریز حقوق بازنشستگان

اکنون که عرصه انتخابات ریاست جمهوری است و مردم شریف ایران اسلامی در فراغ شهادت دولت مردی کارآمد، متعهد و صادق‌الوعد، عزم خود را به منظور شرکت در مرحله دوم انتخابات و آفرینش حماسه‌ای دیگر جزم نموده و با مشارکت گسترده و آگاهانه خود، بدخواهان مردم و کشور را مأیوس می‌سازند، مقتضی است با انتخاب فردی شایسته و مسئولیت پذیر و کاردان برای تصدی چنین جایگاهی، از حقوق خود صیانت نموده و پیشرفت آینده کشور و تأمین منافع و محیط کار و اشتغال فرزندانشان را تضمین نمایند.

بر این اساس جمعی از جامعه بزرگ حقوقی کشور متشکل از حقوقدانان، وکلا و اساتید دانشگاه‌ها، پس از بررسی‌های بسیار و با شناخت کامل از داوطلبان و به دور از هرگونه رویکرد جناحی و منفعت طلبی، دکتر سعید جلیلی را به جهات متعدد برای تحقق منافع مردم و کشور کارآمدتر دانسته و رأی به ایشان را در این برهه‌ی مهم و حساس برای اعتلای ایران و ایرانی، ضروری می‌داند. لذا همه شما مردم عزیز ایران اسلامی را به مشارکت گسترده در انتخابات و رأی به ایشان دعوت می نماید. در پایان امید است با عنایات حضرت حق تعالی، بهترین و شایسته‌ترین دستاوردها نصیب مردم همیشه قهرمان، و عزیز و شریف ایران اسلامی‌باشد.

واحد‌های صنعتی بزرگ درجهت خودکفایی در تامین انرژی خود گام بردارند

انتهای پیام/منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت