جدیدترین اخبار

نمایشگاه خوشنویسی “طلیعه مهر” افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، در این نمایشگاه که در گالری سیمرغ مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان دائر شده است قریب ۷۰ تابلوی خوشنویسی از آثار استادان و خوشنویسان انجمن خوشنویسی سمنان در معرض دید علاقه مندان بهاین هنر قرار گرفته است.

نمایشگاه خوشنویسی طلیعه مهر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برپا شده است و دوستداران هنر خوشنیسی می توانند تا ۲۳ مهر عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ برای بازید از این نمایشگاه به مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان مراجعه نمایند.

آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی “طلیعه مهر” با حضور جمع کثیری از هنرمندان و قشرهای علاقه مند به خوشنویسی در سالن تئاتر شهر این مجتمع برگزار شد و حسن آبیار یکی از اعضای هیات مدیره انجمن خوشنویسان سمنان در گزارشی به بیان قدمت یک هزار ساله این هنر و فعالیت های انجمن خوشنویسان سمنان پرداخت.

اجرای موسیقی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

علی حافظی نسبت، رییس انجمن خوشنویسان سمنان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: انجمن سمنان هم اکنون ۱۰۰ هنرجو را تحت پوشش برنامه های آموزشی دارد.

وی، شمار اعضای انجمن خوشنویسان سمنان را نیز ۹۱ نفر بیان کرد و افزود: انجمن سمنان دارای چهار استاد خوشنویسی و ۱۵ نفر فوق ممتاز است.

ادامه مطلب  یک کشتی اسرائیلی در دریای سرخ هدف قرار گرفت

بیست و یکم مهر در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی خوشنویسی نامگذاری شده است و انجمن خوشنویسان سمنان به این مناسبت در هفته جاری برنامه های مختلفی در دست اجرا دارد.

۴۶منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید