جدیدترین اخبار

هشدار مهم هواشناسی برای این استان ها از امروز

وزش شدید باد و رگبار در این استان ها

 رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به دلیل گذر متناوب امواجی کم دامنه از جو منطقه، رگبارهای موقت باران از فردا دوشنبه ۱۰ شهریور استان را فرا می گیرد.

سعید قاسمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی، تشدید وزش باد در سطح منطقه و غربی بودن جریان های جوی، طی ساعاتی از امروز تا صبح فردا (دوشنبه)، ممکن است سبب نفوذ غبار نسبتاً رقیق بویژه به مناطق مرزی استان شود.

وی افزود: به دنبال این وضعیت از فردا تا پنجشنبه، به دلیل گذر متناوب امواجی کم دامنه از جو منطقه، علاوه بر ابرناکی آسمان و در بعضی ساعات وزش باد، ممکن است در برخی نقاط شاهد رگبارهای موقت باران باشیم.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه این احتمال برای روز چهارشنبه و در نیمه شمالی استان بیشتر به نظر می رسد یادآور شد: همچنین، دمای روزانه هوا که امروز به طور نسبی کاهش می یابد؛ در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه تغییرات چندانی نخواهد داشت.

قاسمی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سنقر با پنج درجه و خسروی با ۳۶ درجه بالای صفر به ترتیب خنکترین و گرمترین مناطق استان بودند.

وی ادامه داد: در همین مدت دمای هوای در کرمانشاه نیز بین ۱۱ و ۳۱ درجه بالای صفر در نوسان بود.

ادامه مطلب  زمزمه‌هایی جدید درباره مهم‌ترین تصمیم ۴۰ سال اخیر ایران

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بارش باران در ۹ استان کشور طی روز جاری پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: طی روز جاری در ۹ استان کشور شامل شمال آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل و ارتفاعات و دامنه‌های البرز، گیلان و نیمه غربی مازندران همچنین در جنوب فارس و بوشهر و غرب هرمزگان افزایش ابر، رگبار باران، گاهی وزش باد شدید و رعد و برق رخ می‌دهد.

همچنین در مناطقی از شرق، شمال شرق و جنوب شرق به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید گاهی گردوخاک انتظار می‌رود.

آسمان تهران امروز نیمه ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.ومنبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید