جدیدترین اخبار

وضعیت مبهم خرید جدید استقلال برای بازی با مس

گوستاوو بلانکو بعد از کشمکش های فراوان قرارداد خود را با باشگاه استقلال امضا کرد و بعد از دریافتی بخشی از مبلغ قراردادش، چند روزی است بدون مشکل در تمرینات آبی پوشان حضور یافته است. با این وجود اما قرارداد این مهاجم آرژانتینی هنوز در سازمان لیگ ثبت نشده و تا زمان تحقق این امر، او حق حضور در مسابقات را ندارد.

بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال با شکایت باشگاه شاهین بوشهر به فیفا به خاطر دریافت حق رشد محمد محبی و مهدی قایدی ، عامل عدم ثبت قرارداد بلانکو است. مدیران استقلال در این خصوص با فیفا نامه نگاری و اعلام کرده اند که باشگاه شاهین از سال ۹۵ منحل شده است. آنها منتظر تعیین تکلیف فدراسیون جهانی در این باره هستند تا بتوانند پنجره نقل و انتقالاتی خود را باز کنند.

نکته مهم این است که فیفا هنوز پاسخی به نامه استقلال نداده و همین مساله سبب شده تا پنجره نقل و انتقالاتی آبی پوشان همچنان بسته بماند.

این در حالی است که استقلال روز شنبه باید در هفته هفتم لیگ برتر مقابل مس رفسنجان قرار بگیرد و اگر تا آن زمان پنجره نقل و انتقالات باز نشود، بلانکو حق حضور در این مسابقه حساس را نخواهد داشت.

ادامه مطلب  سن بازنشستگی نهایی شد | خبر جدید دولت برای سن بازنشستگی

جواد نکونام سرمربی استقلال تاکید دارد که هرچه سریع تر قرارداد بلانکو ثبت و کارت بازی اش صادر شود تا در سفر به رفسنجان همراه آبی پوشان باشد. از طرف دیگر علی خطیر هم در مصاحبه شب گذشته خود اعلام کرد که طی دو سه روز آینده پنجره نقل و انتقالات باز می شود.

با این حال حضور مهاجم آرژانتینی استقلال در مصاف با مس رفسنجان همچنان مبهم است و باید دید آیا در روزهای باقیمانده تا دیدار با مس رفسنجان با توجه به تعطیلی رسمی روز سه شنبه در ایران آیا مدیران باشگاه قادر به رفع این مساله خواهند بود یا اینکه رونمایی از گوستاوو بلانکو به تاخیر می افتد.

گفتنی است؛ دیدار مس رفسنجان و استقلال ساعت ۱۷:۴۵ روز شنبه ۱۵ مهر به میزبانی نارنجی پوشان برگزار می شود.

۲۵۸ ۲۵۸منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید