23 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

ویژه برنامه‌های تلویزیون برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

ویژه برنامه‌های تلویزیون برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

ویژه برنامه‌های تلویزیون برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوریدوربین‌های شبکه‌های سیما در تهران به همت مرکز تولید و فنی سیما با استقرار در حسینیه امام خمینی (ره)، مصلی، مسجد امام حسین (ع) میدان امام حسین (ع)، مسجد قدس پیروزی، مسجد جامع ابوذر محلاتی، مسجد لرزاده میدان خراسان، حسینیه ارشاد، مسجد النبی (ص) نارمک، مسجد نظام مافی صادقیه، مسجد حضرت رسول (ص) نازی آباد، مسجد امام سجاد (ع) ورامین، امام زاده صالح (ع)، وزارت کشور، حرم عبدالعظیم (ع) شهر ری، استادیوم شیرودی، مسجد ارشاد شهر ری، بهشت زهرا (س)، مسجد بلال صدا و سیما، مسجد امام صادق (ع) صادقیه، مسجد جامع شهریار، بیمارستان خانواده و بیمارستان امام خمینی (ره) حماسه حضور مردم در دور دوم انتخابات را به تصویر می‌کشند.

علاوه بر پوشش ویژه رسانه‌ای حماسه حضور مردم در استان تهران، همچنین قاب‌هایی ماندگار از حضور با شکوه مردم در شعب رای گیری مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها نیز در شبکه‌های سیما به روی آنتن خواهد رفت.

در ادامه به شرح برنامه‌های شبکه‌های سیما و حضور میدانی گروه‌های برنامه ساز در محل اخذ آراء پرداخته شده است:

انتخابات پرشوری دیگر در کنار ملت ایران از آنتن شبکه یک سیما

اظهارات جدید علم الهدی درباره حجاب ؛ حاکمیت باید اعمال اقتدار کند/ باید با قدرت جلو بی حجابی را بگیریم

در راستای همراهی و آگاهی مخاطبان از حضور حداکثری مردم کشور در انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری، شبکه یک سیما از آنتن زنده از ابتدایی‌ترین ساعات شروع انتخابات در کشور ساعت ۷:۰۰ تصاویر و صحنه‌های حضور پرشور ملت ایران را از قاب برنامه «ایران عزیز» به تصویر می‌کشد.

این برنامه با حضور مجریان شبکه یک سیما از جمله مجید یراق بان، رحمان نظام السلامی، مهدی آقابیگی، پژمان کریمی، فرشته رضاپور، ندا ملکی و مریم قاسمی پخش خواهد شد.

گفتنی است ویژه برنامه «ایران عزیز» جهت پوشش حضور ملت ایران در تهران و شهر‌های مختلف ایران در ساعت ۷:۰۰ الی ۱۴، بعد از خبر ۱۴ تا ساعت ۲۱ و بعد از خبر ۲۱ تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت.

«ایام» شبکه دو در روز انتخابات

شبکه دو با برنامه «ایام» از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ به انعکاس حضور مردم در روز رای گیری به پوشش انتخابات ریاست جمهوری می‌پردازد.

روز انتخابات در شبکه سه

ویژه برنامه انتخابات «سلام بر ایران» شبکه سه از ساعت ۷:۰۰ تا پایان رای گیری، ارتباط مستقیم با شعب اخذ رای گیری دارد. دوربین‌های شبکه سه با حضور در مسجد نظام مافی جنت آباد، مسجد النبی هفت حوض و بهشت زهرای تهران حماسه حضور مردم را در روز جمعه ۱۵ تیر ماه روایت می‌کنند.

پایه قیام عاشورا احیای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر است

شبکه چهار در روز انتخابات

ویژه برنامه انتخابات شبکه چهار به صورت زنده از ساعت ۸ تا ۲۲ با ارتباط مستقیم با مراکز رای گیری به انعکاس حضور مردم می‌پردازد.

«نسیم آرا»‌ شبکه نسیم در روز انتخابات

برنامه «نسیم آرا» به صورت زنده در روز جمعه ۱۵ تیر با انعکاس حضور مردم در انتخابات روی آنتن شبکه نسیم می‌رود. این برنامه با اجرای محمدرضا محبی و پرهام عمرانی از ساعت ۸:۰۰ پخش می‌شود.

«دوربین هفت» و «مثبت آموزش» پابه پای انتخابات در شبکه آموزش

شبکه آموزش جمعه ۱۵ تیر همزمان با روز انتخابات، همراه مخاطبان خواهد بود و صحنه‌های حضور ملت ایران را از قاب برنامه‌های «مثبت آموزش» و «دوربین هفت» به تصویر می‌کشد.

«آرمان» شبکه قرآن و معارف سیما در روز انتخابات

ویژه برنامه انتخاباتی «آرمان» از ساعت ۸:۰۰ جمعه ۱۵ تیر تا پایان رای گیری از پایگاه تلویزیونی شبکه قران و معارف سیما مستقر در امام زاده صالح (ع) تهران روی آنتن می‌رود.

حضور ماندگار در پایتخت همدلی

برنامه زنده «پایتخت همدلی» در دو نوبت پنج شنبه ۱۴ تیر ماه از ساعت ۲۱ شروع و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت. این برنامه به همت گروه اجتماعی به صورت زنده و مستقیم با اجرای جمعی از مجریان برنامه «سلام تهران» (صاحبه عظیمی، هومن ستوده، محمدرضا سلمانی) روی آنتن می‌رود.

اگر هنوز هم شناسنامه قدیمی جلد قرمز دارید بخوانید | برای تعویض شناسنامه عجله کنید

شبکه تهران با «پایتخت همدلی» میزبان چهره‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، ورزشی و… خواهد بود که پیرامون موضوع انتخابات گفتگو می‌کنند. اجرای ترانه‌های حماسی و ملی یکی از بخش‌های تماشایی این برنامه است.

«پایتخت همدلی» روز جمعه ۱۵ تیر ماه همزمان با آغاز برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۷:۳۰ صبح آغاز خواهد شد و در بخش‌ها و زمان‌های متنوع تا پایان ساعت رای گیری حماسه حضور ملت شریف ایران را به یادگار ثبت می‌کند.

شبکه تهران سیما با استقرار دو پایگاه تلویزیونی در مسجد الرسول (ص) نازی آباد و مسجد فاطمه الزهرا (س) شهر ری، قاب‌های ماندگاری از حماسه حضور مردم شریف استان تهران در پای صندوق‌های رای را تقدیم می‌کند.

زینب پورابراهیم، هومن ستوده، مرتضی پرنیان و صدیقه مرادی مجریان مستقر در پایگاه نازی آباد مسجد الرسول (ص) شبکه تهران هستند که در کنار حضور پرشکوه و پرشور شهروندان گزارش‌های متنوعی از برگزاری انتخابات و رای دهی مردم شریف تهران را تقدیم مخاطبان خواهند کرد.

اما ابوالفضل اینانلو و محدثه صارمی به عنوان مجریان شبکه تهران در پایگاه مسجد فاطمه الزهرا (س) شهر ری حضور خواهند داشت تا تازه‌ترین اخبار انتخاباتی را به سمع و نظر مخاطبان شبکه تهران برسانند.

واکنش مهاجری به گزاره اسب زین‌شده: اگر دولت سیزدهم موفق بود، چرا نامزدش در انتخابات شکست خورد؟

«پایتخت همدلی» در این دو پایگاه میزبان چهره‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و دیگر اقشار مختلف جامعه خواهند بود تا گفتگو‌ها و گزارش‌های متنوع انتخاباتی را تقدیم بینندگان جان نمایند.

حضور خاله نرگس و عروسک‌های رنگین کمانی، اجرای گروه سرود، مسابقه و… بخش‌های کودکانه و تماشایی ویژه برنامه «پایتخت همدلی» است که در فواصل زمانی مختلف آنتن انتخاباتی شبکه پایتخت را رنگین کمانی می‌کند.

بخش دیگر برنامه «پایتخت همدلی» با اجرای علی ترابی از استودیو پخش شبکه تهران سیما روی آنتن می‌رود. در این قسمت ضمن گفتگو با میهمان‌های مختلف به صورت حضوری و تلفنی، در ارتباط زنده با عوامل برنامه «پایتخت همدلی»، فضای انتخاباتی استان و شهر تهران را در گیرنده‌های خانگی تماشایی می‌کند.

همچنین قرار است در روز جمعه برای انعکاس حال و هوای انتخاباتی استان تهران، ارتباط‌های متعدد و زنده با سطح استان تهران و شهرستان‌های استان مثل ورامین، قرچک و پیشوا، شهریار، پردیس و … برقرار شود.

تیم گزارشی «در شهر» و «در استان» با حضور در شهرستان‌های استان تهران و محله‌های مختلف شهر تهران گزارش‌های ویژه‌ای از حضور مردم را در روز انتخابات به صورت زنده و مستقیم تقدیم نگاه مخاطبان می‌کند و قاب‌های ماندگاری را در تقویم انتخاباتی شبکه پایتخت ثبت خواهد کرد.

مبلغ یارانه نقدی در دولت پزشکیان اعلام شد | افزایش ۲ برابری کالابرگ یارانه ای این خانوارها در تیرماه

«آرمان ملت» شبکه افق در روز انتخابات

برنامه «آرمان ملت» از ساعت ۰۷:۳۰ تا ۲۴ به پوشش زنده انتخابات می‌پردازد. مجریان این برنامه آرام غفاریان، محمدرضا باقری، زهرا اعظمی و علیرضا مهرانفر با سه تیم اعزامی روی آنتن می‌رود.

شبکه سلامت و روز انتخابات

برنامه «مثبت سلامت» به صورت زنده ساعت ۹:۳۰ تا پایان رای گیری، حضور مردم را در روز رای گیری در قاب شبکه سلامت پوشش می‌دهد.

ارتباط زنده شبکه ورزش با ورزشگاه شیرودی

شبکه ورزش با پخش زنده از ورزشگاه شیرودی میعادگاه ورزشکاران و حضور قهرمانان و وزیر ورزش برای شرکت در انتخابات با مخاطبان خود همراه است.

«پای کار ایران» شبکه امید در روز انتخابات

برنامه «پای کار ایران» از ساعت ۹ تا ۲۳ به صورت زنده از شبکه امید پخش می‌شود.

«انتخاب ایرانی» در شبکه جام جم

ویژه برنامه «انتخاب ایرانی» به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۱۵ تیرماه از ساعت ۷ صبح به وقت تهران پخش خواهد شد. این برنامه که با اجرای مازیار قاسمی گودرزی، شمیم علیزاده، مریم هدیه لو و میلاد شیران روانه آنتن می‌شود، میزبان معاونان و مدیران عالی رتبه وزارت امور خارجه خواهد بود.

فوری/واریزی ۳ میلیون تومان اضافه مناسبتی با حقوق برای این گروه از بازنشستگان

گفتگوی زنده با سفرا و کنسولگری‌های ایران، برقراری ارتباط با حوزه‌ها و شعب اخذ رای در خارج از کشور، پخش پیام‌ها و نقطه نظرات انتخاباتی مهاجران ایرانی، پوشش تصویری از اقوام و اقلیت ها، نمایش حضور و حماسه آفرینی مردم استان‌ها و شهر‌های مختلف در شعب اخذ رای، پخش نماهنگ، میان برنامه، اجرای موسیقی حماسی از جمله برنامه ریزی‌های این شبکه است که به نمایش درخواهد آمد.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت