جدیدترین اخبار

پیش‌بینی آب‌وهوای تهران طی روزهای آینده

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد در ارتفاعات و نواحی جنوبی گاهی با افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی شده است. بر این اساس از بعد از ظهر فردا هشتم مهرماه در نواحی شمالی و ارتفاعات افزایش ابر و در ارتفاعات شمال شرقی گاهی بارش پراکنده به‌ویژه در ارتفاعات بالادست گاهی رگبار باران با احتمال رعد و برق و رخداد مه مورد انتظار است.

در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه دهم و یازدهم مهرماه نیز با افزایش شرایط ناپایداری جو، وزش باد نسبتا شدید تا شدید در سطح استان و وزش باد شدید تا خیلی شدید در نیمه‌جنوبی و غربی استان گاهی با خیزش گرد و خاک و احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان‌های مجاور و کاهش دید و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان این استان برای فردا صاف و از بعد از ظهر همراه افزایش باد، به‌تدریج قسمتی ابری با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است. همچنین در روز یکشنبه نهم مهرماه نیز آسمان این استان صاف تا قسمتی ابری و در بعد از ظهر همراه با افزایش باد پیش‌بینی شده است که این وضعیت در ساعات شب نیمه‌ابری با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ادامه مطلب  حال بهتر وارداتی‌ها با قیمت‌های جدید؛ رنوتالیسمان 300 میلیون گران شد + جدول

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی_ امین‌آباد با کمینه دمای ۴ درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

بیشتر بخوانید:

بارش باران در این ۵ استان/ گرم‌ترین و خنک‌ترین مرکز استان کشور کدامند؟

۲۳۳۲۳۳منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید