جدیدترین اخبار

پیش فروش سایپا با شرایط ویژه و قیمت ارزان بدون محدودیت

پیش فروش سایپا با شرایط ویژه و قیمت ارزان بدون محدودیت

طرح پیش فروش سایپا با توجه به تقاضای زیاد مردم به صورت هفتگی برگزار می گردد و از طریق سایت های معتبر اطلاع رسانی آن انجام می گیرد. پیش فروش سایپا چندمین مرحله اجرایی خود را طی می کند و هنوز متقاضیان زیادی موفق نشدند صاحب خودرو شوند. محصولاتی که در هر دوره پیش فروش سایپا عرضه می گردند، متفاوت هستند. در این طرح پیش فروش سایپا چندین محصول پیش فروش سایپا عرضه شده است.

گروه خودروسازی سایپا از آغاز ثبت نام بدون قرعه‌کشی برای ۴ محصول پرفروش خبر داد. در ادامه شرایط ثبت نام بدون قرعه‌کشی سایپا در مهر ماه ۱۴۰۲ را بخوانید.

به نقل از شفا آنلاین، سایت ثبت نام سایپا  درحال حاضر با فروش بدون قرعه کشی خودروهای پراید وانت ۱۵۱، وانت پادرا، وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز به‌روز شده است. وانت پراید در طرح پیش فروش و مابقی محصولات در قالب طرح  فروش فوری سایپا ۱۴۰۲  عرضه شده است.

مهلت ثبت نام پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی مهر ۱۴۰۲

ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی  ویژه مهر ۱۴۰۲ از ۴ مهر آغاز شده است و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت

لینک ثبت نام پیش فروش سایپا مهر ۱۴۰۲

متقاضیان  ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی​  می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس  و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

ادامه مطلب  سهامداران عدالت بخوانند/ سود سهام عدالت دوره‌های قبل خود را چگونه می‌توان دریافت کرد؟/ ثبت‌نام برای جاماندگان آغاز شده است؟

نکات مهم ثبت نام پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی

۱- در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی ( آپشن ) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و هرگونه افزایش هزینه‌های (شماره گذاری،بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده ، مالیات نقل، عوارض شماره گذاری و …) تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، هزینه های مربوطه از مشتری اخذ خواهد شد.

۲-دراین بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

۳- یکی از بسته های خدمات در  زمان واریز وجه سایپا  به صورت پیش فرض انتخاب شده است در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و یا حذف آن را داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام نماید . مشتریان محترم می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت www.saipayadak.org مراجعه کند.

جزئیات فروش فوری محصولات زامیاد مهر ۱۴۰۲ اعلام شد. این طرح از ساعت ۱۵ روز سه شنبه مورخ ۴ مهر ماه در سایت فروش شرکت سایپا فعال شد.

شرکت زامیاد طرح فروش فوق العاده چهار محصول شامل پادرا پلاس، کارون، وانت نیسان تک و دو گانه سوز ویژه مهر را از سه شنبه ۴ مهر آغاز می کند که تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

ادامه مطلب  زندگی عادی در اتاق گاز!

بر اساس این گزارش، سایپا و زامیاد اطلاعات دقیقی در باره زمان تحویل و قیمت نهایی محصولات اعلام نکردند اما با توجه به طرح فروش فوق العاده، خودرو های ثبت نامی باید در کمتر از ۹۰ روز کاری به دست مشتریان برسند.

شورای رقابت در جدیدترین اقدام خودرویی خود قیمت پنج محصول خودروسازی را اعلام کرد. با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

شورای رقابت در جدیدترین اقدام خودرویی خود قیمت پنج محصول خودروسازی را اعلام کرد. با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

خبر مهم از پیش فروش سایپا در ۹ مهر

به نقل از اکو ایران، شاهین با گیربکس اتوماتیک، اطلس، کوییک R مدل GX، ساینا S با گیربکس اتوماتیک و ساینا GX خودروهایی بودند که توسط اعضای شورای رقابت قیمت گذاری شدند. حال خبر می رسد قیمت شاهین با گیربکس اتوماتیک اصلاح شده است.

شاهین با گیربکس اتوماتیک پیش تر قرار بود با قیمت حدود ۶۲۵ میلیون تومان در مبدا به دست مصرف کنندگان برسد. اما حال خبر می رسد قیمت این محصول خودروی سازی سایپا اصلاح خورده و خریداران برای در اختیار گرفتن آن باید مبلغ حدود ۶۴۲ میلیون تومان را به حساب خودروسازی سایپا واریز کنند. پیش تر زمانی که این خودرو توسط شورای رقابت قیمت گذاری شد. شاهین قرار بود با قیمت خام حدود ۵۴۵ میلیون تومان در کارخانه فاکتور شود.

ادامه مطلب  خبر مهم درباره تعطیلی مدارس تهران؛ دقایقی قبل

رشد حدود ۹۷ میلیون تومانی میان قیمت خام و قیمت مصرف کننده شاهین با گیربکس اتوماتیک را باید در هزینه های مختلف مانند عوارض و همچنین مالیات های متعلقه به این خودرو جست و جو کرد.

با توجه به قیمت اصلاح شده مشخص نیست قیمت خام شاهین رشد کرده یا هزینه های متفرقه و مالیات های مرتبط با قیمت این خودرو افزایش یافته است.

اعلام قیمت جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک این محصول خودروسازی سایپا را در صدر جدول قیمت کارخانه ای محصولات داخلی شرکت های خودروساز قرار می دهد.

پیش بینی می شود افزایش دو باره قیمت کارخانه ای شاهین با گیربکس اتوماتیک موجب نارضایتی متقاضیانی می شود که در دور دوم فروش از مسیر سامانه یکپارچه صمت نسبت به نام نویسی برای  این خودرو اقدام کرده بودند.

با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

پیش فروش سایپا / زمان احتمالی بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو اعلام شد

رئیس سازمان توسعه و تجارت گفت: احتمالا سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در هفته آینده بازگشایی شود.

مهدی ضیغمی رئیس سازمان توسعه و تجارت در خصوص بازگشایی مرحله سوم تخصیص فروش خودرو گفت: احتمالا هفته آینده سامانه یکپارچه تخصیص خودرو باز شود؛ در حال حاضر کاتالوگ محصولات آماده و در حال قیمت گذاری خودروها هستیم.

ادامه مطلب  این خودرو در یک روز ۱۳میلیون تومان گران شد/ جدول

وی گفت: در حال حاضر دو شرکت قیمت گذاری‌شان در شورای حمایت از مصرف کنندگان است و برای تائید نهایی به شورای رقابت ارسال خواهد شد تا تایید گرفته شود.

رئیس سازمان توسعه و تجارت گفت: بارگذاری کاتالوگ های شرکت های عرضه خودرو اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده انجام خواهد شد.

پس از آنکه اعلام شد اکثر ظرفیت محصولات سه خودروساز خصوصی و شرکت سایپا که در دومین مرحله از فروش یکپارچه خودروها حضور داشتند، برای سال جاری خالی مانده است و همچنین تعداد زیادی از متقاضیان که انصراف داده‌اند، امکان تغییر اولویت دریافت خودرو برای متقاضیان در اولین و دومین دوره ثبت‌نام در سامانه یکپارچه که موعد تحویل خودرو انتخابی آن‌ها سال آینده است، فراهم خواهد شد.

اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه فروش خودروهاطبق اطلاعیه جدیدی که سامانه یکپارچه فروش خودروها منتشر کرده است، ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق این سامانه از روز دوشنبه (۲۰ شهریور) عرضه خواهد شد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

با توجه به اجرای تخصیص خودرو از محل ظرفیت‌های خالی موجود برخی شرکت‌های خودروساز و نظر به عدم استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت‌های موجود، در راستای اجرای تصمیم کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت‌نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.

ادامه مطلب  باقالی پخته بازاری و ترفند پخت سریع باقالی خشک – مهتاب آنلاین

در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت‌های کرمان‌موتور و مدیران‌خودرو مبنی بر امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ ازمحل این ظرفیت‌ها، متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می‌توانند نسبت به ثبت‌نام درسامانه اقدام کنند.

۱- متقاضیان محصولات تمامی شرکت‌های حاضر در طرح (اول و دوم) که موعد زمانی تحویل آن‌ها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است، می‌توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت‌های مذکور و تکمیل وجه آن طی فرآیند ذیل اقدام کنند:

* در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزئیات سفارش انتخاب کنند تا خودرو قبلی حذف شود .

پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و می‌بایست خودروی جدید خود را انتخاب کنند.

پس از پایان مهلت تغییر خودرو، به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام کرده تا فرآیند ثبت نام نهایی شود.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید