3 مرداد 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

پیگیری اختصاص ردیف بودجه هیات ورزش کارگری

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

پیگیری اختصاص ردیف بودجه هیات ورزش کارگری

پیگیری اختصاص ردیف بودجه هیات ورزش کارگریامید جواندل ظهر امروز در مجمع عمومی و سالیانه هیأت ورزش کارگری استان کردستان در سنندج اظهار داشت: در فدراسیون و وزارتخانه به جد پیگیر اختصاص ردیف بودجه برای هیات ورزش های کارگری هستیم.

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری با بیان اینکه ورزش کارگری در سطح ملی یک نگاه تحولی ایجاد خواهد شد، ادامه داد: این نگاه باید به سمت گره گشایی و حل مشکلات این جامعه پیش رود.

وی با اشاره به اینکه استان کردستان در سال ۱۴۰۲ در جایگاه بیستم هیات‌های ورزش گارگری قرار گرفته بود، بیان کرد: سال آینده باید جهش قابل توجهی در این جایگاه را شاهد باشیم و کردستان را در رتبه‌های تک رقمی ببینیم.

جواندل بر لزوم توجه بیشتر به هیات استانی تاکید کرد و گفت: خوشبختانه در استان کردستان شاهد یک انسجام، اتحاد و خرد جمعی میان مسئولان استانی هستیم که این می‌تواند به جامعه ورزش کارگری کمک شایانی داشته باشد.

 نایب رییس فدراسیون ورزش کارگری درآمدزایی از بخش‌های مختلف را از ضروریات برای این هیات استانی دانست و اشاره کرد که با وجود اقدامات خوبی که تاکنون در استان انجام شده، اما این استان در اعزام تیمی سهمی نداشته و فقط توانسته در اعزام انفرادی مشارکت داشته باشند.

باب منندز سناتور آمریکایی به دلیل فساد استعفا می‌دهد

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان نیز در این جلسه گفت : قشر کارگر مولد جامعه هستند و تامین سلامت و روحیه این قشر توجه ویژه ای می طلبد. 

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با اشاره به اینکه گستردگی این قشر، افزود: با توجه به اینکه هیات ورزش کارگری از سوی وزارت ورزش و جوانان اعتباری ندارد، امیدواریم امسال در توزیع اعتبارات ورزش گارگری در کنار دیگر هیات ها دیده می شود.

وی با بیان اینکه در استان مجموعه های صنعتی و معدن خوبی برای حمایت از ورزش وجود دارد، بر ادامه پیگیری ها برای جذب اسپانسر تاکید کرد.

وی اذعان کرد: حمایت و اسپانسری مجموعه های صنعتی و معدنی از ورزش استان می توان بسیاری از مشکلات اقتصادی ورزش استان را حل کند‌.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان هم گفت: جامعه کارگری مولدین اقتصادی جامعه هستند و نشاط و شادابی قشر کارگری بر کارایی این قشر در واحد های تولید و صنعتی و ارتقاء تاثیر گذار است.

وی با اشاره به وجود مشکلات عدیده به دلیل نبود ردیف اعتباری این هیات از سوی وزارت ورزش و جوانان، گفت: انتظار داریم وزارت تعاون و به ویژه وزارت ورزش و جوانان نسبت به تدوین دستورالعمل تخصیص اعتبار برای ارتقا سطح ورزش کارگری اقدام کنند.

درویش رفتنی می‌شود؟

 حال حاضر در استان کردستان ۴ مجموعه هیات ورزشی کارگری در شهرستان های قروه، بیجار، مریوان و سنندج وجود دارد.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت