31 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

چرا ارزش بازار مونرو می‌تواند به ۱۵ میلیارد دلار برسد؟

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

چرا ارزش بازار مونرو می‌تواند به ۱۵ میلیارد دلار برسد؟

چرا ارزش بازار مونرو می‌تواند به ۱۵ میلیارد دلار برسد؟


بازار ارزهای دیجیتال مملو از فرصت‌ها و عدم تقارن‌های ارزشی است که ناظران هوشیار می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. در این میان، ارزش بازار به عنوان یک معیار قوی برای مقایسه پروژه‌های رقیب برای تحلیل بنیادی به کار می‌رود. در این گزارش به بررسی پتانسیل‌های ارز دیجیتال مونرو می‌پردازیم و بررسی می‌کنیم چرا ارزش بازار آن می‌تواند به‌طور چشم‌گیری افزایش باید.

مونرو: یک ارز دیجیتال با پتانسیل بالا

به گزارش فین‌بولد (Finbold) مونرو (Monero یا XMR) که در حال حاضر ارزش بازار آن ۳ میلیارد دلار است، با بنیادهای قوی‌ای که دارد، به عنوان یک گزینه با ارزش پایین ارزیابی شده است. مونرو یکی از رقبای قدرتمندی است که به تدریج سهمی از بازار بیت کوین را در میان ارزهای دیجیتال تصاحب می‌کند. این پروژه بیشتر مزایای ستوده شده بیت کوین را دارد و از مزایای تراکنش‌های کارآمدتر، سیستم اثبات کار بهبود یافته که در برابر تمرکز ASIC مقاومت می‌کند و شبکه‌ای با حریم خصوصی قوی بهره‌مند است. تمام این موارد نشانه‌دهنده پتانسیل افزایش قیمت مونرو هستند.

مزایا و ویژگی‌های کلیدی مونرو

مونرو به عنوان یک ارز دیجیتال با حریم خصوصی قوی برای انتقال پول همتا به همتا (P2P)، اغلب توسط جوامع ریشه‌دار و حامیان قدیمی بیت کوین مورد تحسین قرار می‌گیرد. برای مثال، در سپتامبر ۲۰۲۰، بخش تحقیقات جنایی سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS-CI) جایزه‌ای ۶۲۵,۰۰۰ دلاری برای پیمانکارانی تعیین کرد که می‌توانند ابزارهایی برای ردیابی مونرو توسعه دهند. این جایزه هرگز توسط کسی دریافت نشد که نشان می‌دهد چنین ابزاری وجود ندارد.

توکن بازی میجر (MAJOR) کی لیست می‌شود؟

حمایت‌های برجسته از مونرو

اخیراً، پیتر تیل (Peter Thiel)، حامی قدیمی بیت کوین، میلیاردر و یکی از بنیان‌گذاران پی‌پل (PayPal)، وضعیت کنونی بیت کوین را بر اساس دیدگاه بنیادی که او را جذب کرده بود، مورد سوال قرار داده است. تیل اشاره کرد که ایده‌های سایفرپانک، کریپتو آنارشیست، لیبرترین و ضد دولت متمرکز به عنوان هسته‌ای برای ارزش بیت کوین مطرح بودند. او افزود که به نظر می‌رسد بیت کوین به آن شکلی که قرار بود کار نمی‌کند و مونرو در حال تسخیر این دیدگاه اصلی است و بازارهایی که پیش‌تر توسط بیت کوین تحت سلطه بودند، مانند بازارهای دارک‌نت، را نیز به دست آورده است.

چالش‌ها و مقاومت‌های مونرو

دولت‌های برجسته جهان جنگی علیه حریم خصوصی مالی و به ویژه مونرو اعلام کرده‌اند. اتحادیه اروپا پرداخت‌های ناشناس را ممنوع کرده است و در همین حال، ایالات متحده و هلند اقدامات اجرایی علیه توسعه‌دهندگان منبع‌باز را رهبری کرده‌اند که نگرانی‌هایی حتی از سوی منتقدان ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

این سناریو به مونرو قدرت بیشتری داده و حامیان بیشتری به آن جذب شده‌اند. به طور ناگهانی، مونرو به اولین یا دومین ارز دیجیتال مورد علاقه بسیاری از علاقه‌مندان تبدیل شده و پتانسیل آن افزایش یافته است. با وجود اینکه مونرو از صرافی‌های بزرگ مانند بایننس (Binance) و اوکی‌اکس (OKX) حذف شده، معاملات آن در صرافی‌های غیرمتمرکز مانند هاونو (Haveno) افزایش یافته است.

کارت همستر امروز ۲۸ تیر پنج‌شنبه | کارت های جدید همستر + آموزش تصویری
چرا ارزش بازار مونرو می‌تواند به ۱۵ میلیارد دلار برسد؟

جمع‌بندی

با توجه به داده‌های فعلی و تحلیل‌های فنی متعدد، مونرو با بنیادهای قوی و حمایت‌های برجسته‌ای که دارد، پتانسیل رشد قابل توجهی دارد. در سناریوی مثبت برای پذیرش و افزایش تقاضا، قیمت مونرو می‌تواند به طرز چشمگیری افزایش یابد و به ارزش بازار ۱۵ میلیارد دلار برسد و در میان ارزشمندترین ارزهای دیجیتال قرار گیرد. با این حال، مونرو باید چالش‌های مربوط به نقدینگی و مقررات را برای رسیدن به این جهش فرضی پشت سر بگذارد.



منبع: ارز دیجیتال

آیا این مطلب مفید بود؟

بله (1)
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت