جدیدترین اخبار

چطور احساسات مردان را متوجه شویم

چجوری احساسات مردان را متوجه بشیم

احساسات مردان به زنان یا بهتر بگوییم احساسات مردان به همسرانشان با زنان متفاوت است، چراکه دنیای زنان و مردان کاملا با هم متفاوت است. مردان نسبت به بسیاری از مسائل که خانم ها روی آن حساس هستند کمترین واکنش را از خود نشان میدهند و این گویای تفاوت زنان با مردان است. خانم ها روی وضعیت ظاهری و تناسب اندام خود بسیار حساس هستند اما دیدگاه مردان با زنان در این مورد نیز متفاوت است. در این بخش از همسرداری نمناک سعی کرده ایم تا به بیان احساسات مردان درباره رفتار و ظاهر همسرشان بپردازیم که بسیار جالب است. خواندن این مطلب را حتما به شما توصیه میکنیم.

نظر مردان درباره جراحی بینی و عمل زیبایی همسرشان

اگر به همسر خود گفته‌اید که می‌خواهید جراحی بینی انجام دهید و او مشکلی با ظاهر فعلی شما ندارد، بهتر است این تصمیم را مورد بررسی بیشتری قرار دهید. چرا خطرات و مشکلات مرتبط با جراحی را بپذیرید در مورد یک مسئله‌ای که همسر شما تقریباً نسبت به آن راضی است و مشکلی ندارد، خود را به دردسر بیاندازید؟

اگر قصد انجام عمل های زیبایی جوانسازی صورت مثل جراحی پلک و .. را دارید ولی همسرتان در واکنش به شما می گوید او با چهره فعلی شما هیچ مشکلی ندارد پس بدانید که او شما را همانطور که هستید دوست دارد.

ادامه مطلب  قانون جدید گواهینامه رانندگی اعلام شد

مردان همسر چاق دوست دارند یا لاغر؟

قطعا هر مردی همسری با تناسب اندام را ترجیح میدهد و چاقی یا لاغری زیاد خیلی خوشایند نیست اما اگر در حد چند کیلو اضافه وزن دارید خیلی بخود سخت نگیرید چراکه همسر شما آنقدرها هم که شما حساس هستید، به این چند کیلو اضافه وزن شما حساسیت نشان نمیدهد؛ البته تصور نکنید که نباید حواستان به تناسب اندام خود باشد ولی در کل خود را در معرض خطرات و عوارض هر درمان چاقی قرار ندهید.

مردان علاقه به خرید رفتن با همسرشان دارند؟

اگر شما مردان را وادار به خرید کنید، ممکن است این کار را انجام دهند تا زمان بیشتری را با شما بگذرانند، اما این کار برای بسیاری از آن‌ها کار مورد علاقه نیست. به ندرت مردانی را می‌بینید که به حراجی‌ها رفته و پیراهن را مقابل سینه‌شان بگیرند تا ببینند کدام رنگ بهتر است، زیرا وقتی برای خرید به مغازه می‌روند، معمولاً دقیقاً می‌دانند چه چیزی را می‌خواهند و سریعاً آن را تهیه می‌کنند. حسی که مردان در مورد خرید دارند این است:وارد مغازه شوند، محصول مورد نیاز را پیدا کنند و سریعاً خرید کنند.

مردان نسبت همسر شلخته را ترجیح میدهند یا با سلیقه؟

مردان تحمل زنان شلخته را ندارند و قطعا هر مردی دوست دارد همسرش با سلیقه زنانه خود، نظم را به خانه زندگی ببخشد. مهم نیست که جامعه چه تغییراتی کرده است و مردان چه مسئولیت‌هایی را در خانه پذیرفته‌اند، انتظار مردم این است که خانم خانه وظیفه نگهداری تمیزی منزل را داشته باشد. مردان می گویند:ما مردان از هم متفاوت نیستیم. وقتی شما شمع روشن می‌کنید، گل می‌چینید، ظروف نقره و چینی را می‌آرایید و وقتی مرد وارد خانه تمیز می‌شویم، محیط را خیلی دوست داریم. اگر هر دو این کارها را انجام می‌دهیم و شما زمان کافی برای انجام کارها و نگهداری منزل ندارید، می‌توانیم با پرداخت کمی پول نقد به یک کارگر خانه، آن را تمیز کنیم. اما خانه نباید کثیف باشد.

ادامه مطلب  رابطه جنسی زنان | چرا زنان دچار مشکلات در رابطه زناشویی می‌شوند؟

احساس مردان نسبت به غیبت کردن زنان

هر مردی از غیبت و بدگویی نسبت به دیگران ناراضی است، اما می‌داند که نمی‌تواند از این امر جلوگیری کند. او بیشتر به دلیل احترام به حریم خصوصی دیگران از غیبت خودداری می‌کند. به عنوان یک مرد، معتقد است که اگر شخصی و دوستانش در مورد دیگران نقدهایی داشته باشند، احتمالاً در آینده دوستان این فرد نیز در مورد او و دیگران نقدهای مشابهی ابراز خواهند کرد. این امر را حتماً به خاطر دارد، زمانی که دور هم جمع می‌شوند.

مردان با کار کردن همسرشان مشکل دارند؟

خیر، برای یک مرد اهمیتی ندارد که زنش کار نکند. البته در این روزها، اغلب زنان نیز به جامعه کاری می‌آورند و نیاز به تامین معاش دارند اما اگر مردی توانایی تامین نیازهای خانواده را دارد، بازهم مشکلی با کار نکردن همسرش ندارد. مهمترین نکته این است که تصمیم‌گیری در مورد کار کردن یا نکار کردن همسر به توافق و نیازهای خانواده بستگی دارد و باید با احترام به تصمیم همسر انجام شود.

مهارت آشپزی زن برای مردان مهم است؟

البته که هر خانمی باید توانایی پخت غذاهای سالم و خوشمزه را در حد خود بلد باشد ولی در کل این روزها، بیشتر مردان تفاوتی بین مهارت‌های آشپزی زنان و مردان نمی‌گذارند. اگر زن آشپز حرفه‌ای نباشد و بتواند در حد نرمال نیاز غذایی خانواده را رفع کند برای همسرش کافی است. ازدواج و ارتباط میان همسران بیشتر از مسائل مهارتی دیگر، به احترام متقابل، توافق، و احترام به یکدیگر بستگی دارد. آشپزی می‌تواند یک مهارت مثبت باشد، اما نه فقط در زندگی مشترک، بلکه در تمام جوانب زندگی.

ادامه مطلب  تست شخصیت شناسی تصویری | بگو دوستت انگشت هاشو چجوری قفل میکنه تا بگم چقدر دوستت داره

منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید