جدیدترین اخبار

چهارمین دوره جایزه ملی حسین جلال‌پور فراخوان داد

دبیر چهارمین دورۀ جایزۀ ملی غزل حسین جلال‎پور با اعلام این خبر گفت: این رویداد در این دوره نیز در سه بخش غزل‌های ارسالی (حداقل ۳ و حداکثر ۵ اثر)، مجموعه غزل چاپ شده (مجموعه غزل می‎بایست در بازۀ زمانی ۱ مهر ۱۴۰۰ تا زمان برگزاری چهارمین دوره جایزه چاپ شده باشد.) و پژوهش، مقاله و پایان‎نامه (مقالات و پژوهش‎‏ها صرفاً بایستی در خصوص غزل باشد) پذیرای آثار غزل‌سرایان، پژوهشگران و ناشران محترم است.

به گفتۀ حسن فرهادی شرایط ثبت‌نام این جایزه غزل مستقل به این شرح است:

 ۱) حداکثر سن برای حضور در بخش غزل‌های ارسالی ۳۰ سال است.  

۲) بخش‌های کتاب و پژوهش شرایط سنی ندارد.

۳) در صورت ترکیب قالب‎های مختلف شعری، بیش از نیمی از شعر‌های کتاب‎های ارسالی در بخش مجموعه اشعار بایستی در قالب غزل سروده شده باشد.  
۴) داوطلبان در بخش غزل‎های ارسالی لازم است تصویر کارت ملی یا مدرکی را که نشان‌‎دهنده سن آن‌ها است همراه آثار خود ارسال کنند.

۵) افراد متقاضی در بخش مجموعۀ غزل بایستی مجموعه اشعار خود اعم از جلد، اشعار و صفحۀ شناسنامه کتاب را به ایمیل یا شماره‎‏ای که در زیر ذکر شده است ارسال کرده و پنج نسخه از کتاب خود را برای دبیرخانه بفرستند.

ادامه مطلب  ریزش گسترده قیمت‌ها دربازارخودرو/ آخرین قیمت تارا، رانا، دنا، سمند و کوییک

وی یادآور شد: غزل‌سرایان، پژوهشگران و ناشران می‌توانند از امروز (سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۲) تا ۳۰ آبان ۱۴۰۲ با ارسال آثار خود به دبیرخانۀ چهارمین دورۀ جایزۀ ملی حسین جلال‌پور (جایزۀ مستقل غزل) به نشانی: استان بوشهر، بندر گناوه، صندوق پستی: ۷۵۳۱۸۳۵۲ یا به نشانی الکترونیکی جایزه در این hjpa.ghazal@gmail.com در این رویداد ثبت‌نام کنند. همچنین متقاضیان شرکت در این رویداد ادبی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۰۲۵۶۷۰۰۷۱ تماس بگیرند.

دبیر چهارمین دورۀ جایزۀ ملی غزل حسین جلال‎پور به معرفی داوران این دوره پرداخت و گفت: داوری بخش پژوهی این دوره را پانته‌‎آ صفایی بروجنی، کبری موسوی قهفرخی و وحید عیدگاه طرقبه‌ای برعهده دارند و حسن بهرامی، حسن صادقی‌پناه، ابراهیم اسماعیلی اراضی، حامد ابراهیم‌پور و صالح دروند آثار رسیده به بخش کتاب غزل و غزل‌‎های ارسالی را داوری خواهند کرد.

وی یادآور شد: با پایان مهلت تعیین‌شده برای ارسال آثار به دبیرخانه جایزه، آثار یکم و دوم آذر ۱۴۰۲ دسته‌بندی و برای داوران ارسال خواهد شد. فرآیند داوری آثار نیز از ۳ تا ۲۸ آذر ۱۴۰۲ صورت می‌گیرد و اسامی نامزد‌های نهایی جایزه هم ۳۰ آذر اعلام خواهد شد. سپس برگزیدگان نهایی در آیین پایانی این رویداد که ۱۴ دی ۱۴۰۲ در بندرگناوه برگزار خواهد شد، معرفی و تجلیل می‌شوند.

ادامه مطلب  بهترین بالابر ساختمانی + راهنمای خریدمنبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید