23 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

یرگزاری همایش انتخاباتی دانشگاه یاسوج با حضور تاجگردون/همه باید در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنیم

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

یرگزاری همایش انتخاباتی دانشگاه یاسوج با حضور تاجگردون/همه باید در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنیم

یرگزاری همایش انتخاباتی دانشگاه یاسوج با حضور تاجگردون/همه باید در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنیمبه گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در این همایش گفت:چند سال است که من نمی‌دانم در این مملکت چه اتفاقی دارد می‌افتد پول نفت کجا می‌رود، یکی بگوید قیمت نفت چقدر است؟ چقدر می‌فروشیم؟ چقدر به خزانه می‌آید؟ / امروز یک میلیون و دو میلیون بشکه نفت گم می‌شود و کسی حرفی نمی‌زند.

تاجگردون بیان داشت: دولت آقای خاتمی بود که یکی از اعضای دولت محاسبه کرد که عددی از نفت را نیست و محاسبه اشتباه در می آید و معلوم شد پول چند هزار بشکه نفت نیست. اما بعد مشخص شد که برای کمک به جایی هزینه شده بود و دقیق مشخص بود که کجا خرج شده است اما امروز یک میلیون و دو میلیون بشکه نفت گم می‌شود و کسی حرفی نمی‌زند.

وی تأکید کرد: من عین نظام جمهوری اسلامی‌ام و من برادر شهیدم، پزشکیان برادر شهید است و مگر ما انقلاب نکردیم. مگر ما در جبهه نجنگیدیم، مگر دست و پا ندادیم، باید بگویم نمی‌توانی تحجر تفکرات را برای سرنوشت آحاد جامعه پیاده کنی آقای عزیز.

اظهارات جدید علم الهدی درباره حجاب ؛ حاکمیت باید اعمال اقتدار کند/ باید با قدرت جلو بی حجابی را بگیریم

تاجگردون افزود: من حق دارم در مورد سرنوشت خودم و فرزندانم صحبت کنم. جمهوری اسلامی برای ادامه بقایش نیازمند همت همه مردم ایران است و همه باید در انتخابات شرکت کنیم و سرنوشت خودمان را تعیین کنیم. نگاه‌ام اصلاح‌طلبانه است و برای بقای نظام باید سینه چاک باشیم.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: همه روز جمعه پای صندوق‌های رأی بیایید و رأی قاطع به پزشکیان بدهید. دانشجوبان در خانه نشینند.

وی افزود:پزشکیان فرزند خلف ایران، اصولگرای اصلاح طلبی است که من اصولگرا‌تر از او جایی ندیده‌ام.

تاجگردون بیان کرد:این سال‌ها کسانی که شایسته منصبی نبوده‌اند، حاکم آن منصب شده‌اند‌. بگذارید ما صدای ۷۰ درصدی باشیم که رأی نداده‌اند. در خانه دشمن می‌گویند؛ ایرانیان رأی ندهید و در انتخابات شرکت نکنید اما باید همه بیاییم و رأی دهیم.

تلاش دارند دانشجویان از رأی دادن منصرف شوند

وی افزود:امروز در یک سالن کوچک ۱۰۰ نفره و گرم به ما تحمیل شد برای سخنرانی زیرا تلاش دارند که دانشجویان را ناامید و خسته کنند تا از رأی دادن منصرف شوند. کارکنان دانشگاه و مسئولان هراست دانشگاه را تهدید می‌کنند.

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو

تاجگردون گفت: این روستایی چه می‌داند که من چکار می‌کنم، من وظیفه دارم‌امانت دار خوبی باشم. ما حاضریم با همه مقابله کنیم و حق نداریم و منافع خود را بر زندگی مردم تحمیل کنیم.همه ما ایرانی هستیم و همه وطن‌مان مان را دوست داریم. همه ما اعتقاد به ولایت فقیه داریم.

نفت را با انبه پاکستان و اسباب‌بازی چین تهاتر می‌کنند

وی افزود:پول بنزین گران را می‌خواهیم از جیب مردم دربیاوریم. نمی‌ توانیم مردم را تحت فشار قرار بدهیم.
من کارشناس مملکت‌ام کسی نمی‌داند من هنوز به عنوان یک کارشناس نفهمیدم چقد نفت و با چه قیمتی می‌فروشیم.کجا می‌رود و کجا می‌آید، نفت را با انبه پاکستان، با اسباب بازی چین تهاتر می‌کنیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:من ۲۴ سال است پزشکیان را می‌شناسم او در ظلم ستیزی تردید نکرده است. برخی می‌گویند او همه چیز را نمی‌داند و در حالی که او عین راستگویی و صداقتش حرف می‌زند و همه چیز را بهتر از ما می‌داند. او فقط نمی‌خواهد جامعه کارشناسی را از خودش دور کند.

این ژله صورتی می‌تواند صنعت گوشت را متحول کند

شما عُرضه و لیاقت رهرو بودن شهید رئیسی را ندارید

تاجگردون ادامه داد:ما با کسی روبرو هستیم که می‌گوید ما پسماند کفر هستیم. شهید رئیسی را مقابل ما قرار ندهید، شما عرضه و لیاقت رهرو بودن او را ندارید اگر عرضه داشتید حداقل رای شهید رئیسی را جمع می‌کردید.
مگر ۲۸ میلیون رأی ندادند چرا نتوانستید ۱۷ میلیون رای او را جمع کنید.

وی افزود:من فرزند لر، فرزند این خطه زاگرس نمونه بارز و صریح ظلم تحجر بر یک واقعیت هستم. من مقاومت کردم در مقابل آن‌ها و در مقابل ظلم آن ها‌ایستادگی کردم.

تاجگردون گفت:امروز برای ما تورم ۶۰ درصد و ۴۰ درصد و ۳۰ درصد معنا ندارد. من اقتصاد خواندم مردم کاری به تورم نقطه به نقطه ندارند. نان روی سفره‌هایشان را می‌خواهند و با نمودار‌ها بازی نکنید.

وی ادامه داد:نه با کسی به بهشت می‌روم نه با کسی به جهنم، ما می‌خواهیم سرنوشت بهشت‌مان را خودمان انتخاب کنیم.آن کسی گفت که پسماند‌های کفر هستید بدانند نه آن ۹ میلیون طالبان‌اند و نه آن ۱۰ میلیون پسماند کفر نیستند. آن‌ها ایرانی‌اند که با رای دادن و رای ندادن‌شان حرف‌شان را زدند.برخی می‌گویند ما بیچاره‌ایم اگر مشارکت بالا برود در حالی که مشارکت یعنی حضور مقتدرانه نکردم برای آینده خودشان.

تک نرخی شدن ارز گره گشای مشکلات تولید کنندگان و صادرکنندگان است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامیبیان داشت:دانشگاه ملک پدرانشان نیست و مال مردم است‌. از این برگه‌هایی که دختران به خاطر گرمای هوا خود را باد می‌زنند خجالت بکشید. باد برگه‌های دختران دانشگاه شما را با خود خواهد برد.

وی ادامه داد:من واقعاً شرمنده سالن کوچک و جمعیت زیاد دانشجویان هستم. در ابتدا از مسئول محترم دانشگاه تشکر می‌کنم و سپس می‌گویم ما شرمنده فرزندان خود در دانشگاه به خاطر هوای گرم و کمبود فضا شدیم.که کاری نمی‌خواهیم انجام دهیم، فقط می‌خواهیم آن چیزی که مملکت‌مان می‌خواهد پیاده کنیم. مردم باید نسبت به آینده خویش حساس باشند. حدود 60 درصد این جمعیت جمعه گذشته رای نداده‌اند.

تاجگردون گفت:مشارکت ۴۰ درصدی مردم این استان که همیشه مشارکت آن ها در انتخابات زبانزد بوده شکست سنگینی است و مرا به اینجا کشاند تا سخنرانی کنم. ما با مردم چه کرده ایم که همیشه رای می‌داده‌اند؛ اما اکنون حاضر نشدند پای صندوق های رای بیایند.این ایراد کار همه ما هست‌ و همه ما باید شرمنده باشیم.

انتهای پیام منبع: نامه نیوز

تعیین محل مصرف مالیات با اطلاع و به انتخاب مردم اعتمادها را افزایش می دهد

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
اشتراک سه ماهه نماوا
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
اشتراک سه ماهه فیلیمو
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
ساعت هوشمند مدل K59 – Pro (ویدئو معرفی)
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
شامپو نانو بدنه خودرو براق کننده و تمیز کننده تکرو 1.5 لیتر
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
مایع تمیز کننده شیشه خودرو تیزرو صنعت 4 لیتر
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
کیسه فریزر پلانگتون بسته 1000 عددی
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
تونر لافارر مدل مولتی اکتیو مناسب پوست های خشک و حساس حجم 170 میلی لیتر
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرمی یوروویتال بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت