جدیدترین اخبار

یونایتد ۰-۱ پالاس: افتضاح خانگی شیاطین سرخ

یونایتد 0-1 پالاس: افتضاح خانگی شیاطین سرخ

منچستریونایتد در یک بازی خانگی برابر کریستال پالاس ۰-۱ شکست خورد تا شرایط این تیم بحرانی‌تر شود.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد امروز در اولدترافورد و از هفته هفتم لیگ برتر میزبان کریستال پالاسی بود که چند روز پیش موفق شده بود این تیم را در جام اتحادیه با سه گل شکست دهد. اریک تن هاخ دیروز گفته بود که علی رغم انگیزه انتقال پالاس، آنها مطمئن به برد هستند.

بازی در ۱۰ دقیقه ابتدایی صحنه خاصی نداشت و در دقیقه ۱۲ گوئهی از پالاس بود که با یک ضربه سر دروازه یونایتد را تهدید کرد. در برگشت شیاطین سرح روی یک ضد حمله توسط هویلوند خطرساز شدند ولی مدافع پالاس به موقع عمل کرد و خطر رفع شد.

یونایتد برتری محسوسی داشت ولی پالاس بود که در دقیقه ۲۵ به گل رسید. روی یک ضربه ایستگاهی و اثرگذاری بازیکن یونایتد، توپ در گوشه محوطه جریمه مقابل خواکیم اندرسن افتاد و او هم بلافاصله با یک شلیک تماشایی توپ را به کنج مخالف زد و توپ دور از دستان اونانا وارد دروازه شیاطین سرح شد.

کمی بعد کاسیمیرو با یک شوت از راه دور دروازه پالاس را تهدید کرد ولی توپ با اختلافی اندک به بیرون رفت.

ادامه مطلب  با چند تغییر ساده در استایل، قد خود را بلند تر نشان دهید!

در ادامه بازی یونایتد برای زدن گل تساوی موقعیت هایی داشت که چندان جدی نبودند و نیمه نخست با برتری میهمان به پایان رسید.

یونایتد نیمه دوم را هجومی شروع کرد ولی اولین بخت گلزنی جدی این تیم در دقیقه ۵۵ حاصل شد.

روی همکاری پلیستری و هویلوند و ارسالی که روی تیر دوم فرود آمد، برونو با ضربه سر تا یکقدمی گل تساوی رفت ولی جانستون، گلر پالاس، به زیبایی توپ را راهی کرنر کرد. دو دقیقه بعد روی ارسال برونو و ضربه سر هویلوند میزبان فرصت خوب دیگری داشت ولی گلر پالاس بازهم با واکنشی خوب مانع شد.

در دقیقه ۶۳ اوانانا به زیبایی ضربه مهاجم پالاس را برگشت داد تا اوضاع از این بدتر نشود. در دقیقه ۷۰ ضربه سر میسون مونت با اختلافی اندک به بیرون رفت.

در دقیقه ۹۱ بازی ارسال از راست دالوت در تیر دوم به گارناچو رسید اما ضربه او از چند قدمی دروازه با برخورد به مدافع پالاس به کرنر رفت.

در نهایت این بازی را پالاس در اولدترافورد برد و چهارمین شکست فصل شیاطین سرخ را رقم زد. یونایتد با ۹ امتیاز از هفت بازی در رده دهم قرار دارد.

 


ادامه مطلب  جزئیات تعطیلی مدارس کشور فردا 5 آذر 1402 | خبر فوری برای دانش آموزانمنبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید