Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آغاز پیش فروش سایپا در روز جمعه

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

پیش فروش سایپا با شرایط ویژه و قیمت ارزان بدون محدودیت

آغاز پیش فروش سایپا در روز جمعه

طرح پیش فروش سایپا با توجه به تقاضای زیاد مردم به صورت هفتگی برگزار می گردد و از طریق سایت های معتبر اطلاع رسانی آن انجام می گیرد. پیش فروش سایپا چندمین مرحله اجرایی خود را طی می کند و هنوز متقاضیان زیادی موفق نشدند صاحب خودرو شوند. محصولاتی که در هر دوره پیش فروش سایپا عرضه می گردند، متفاوت هستند. در این طرح پیش فروش سایپا چندین محصول پیش فروش سایپا عرضه شده است.

بر اساس قیمت محصولات سایپا، قیمت ساینا  S دنده ای بنزینی در بازار آزاد ۳۴۰ و در کارخانه ۲۴۸ میلیون تومان است که به معنای اختلاف ۹۲ میلیون تومانی است. همچنین قیمت ساینا در بازار آزاد برای مدل گازسوز ۳۶۵ میلیون تومان است. قیمت کارخانه ساینا گازسوز حوالی ۸۲ میلیون تومان ارزانتر است. قیمت کارخانه ساینا اتوماتیک نیز ۳۳۰ میلیون تومان است و از بازار آزاد ۶۰ میلیون ارزانتر است.پیش فروش سایپا

در جدول زیر قیمت روز انواع ساینا را در بازار مشاهده می‌کنید

قیمت بازار انواع خودرو ساینا

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

آغاز  پیش فروش سایپا

گفتنی است این خودرو در دو تیپ ۱ و ۲ به بازار عرضه خواهد شد. همچنین طبق شنید‌ه ها، این خودرو نیز اوایل آبان امسال به بازار عرضه خواهد شد.

نکات مهم در  پیش فروش سایپا

و-دراین بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

ادامه مطلب  عیدی رئیسی؛ یارانه نقدی 3/720/000 میلیونی جدید واریز شد

3- یکی از بسته های خدمات در  زمان واریز وجه سایپا  به صورت پیش فرض انتخاب شده است در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و یا حذف آن را داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام نماید . مشتریان محترم می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت www.saipayadak.org مراجعه کند.

جزئیات فروش فوری محصولات زامیاد مهر 1402 اعلام شد. این طرح از ساعت 15 روز سه شنبه مورخ 4 مهر ماه در سایت فروش شرکت سایپا فعال شد.

شرکت زامیاد طرح فروش فوق العاده چهار محصول شامل پادرا پلاس، کارون، وانت نیسان تک و دو گانه سوز ویژه مهر را از سه شنبه ۴ مهر آغاز می کند که تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، سایپا و زامیاد اطلاعات دقیقی در باره زمان تحویل و قیمت نهایی محصولات اعلام نکردند اما با توجه به طرح فروش فوق العاده، خودرو های ثبت نامی باید در کمتر از ۹۰ روز کاری به دست مشتریان برسند.

شورای رقابت در جدیدترین اقدام خودرویی خود قیمت پنج محصول خودروسازی را اعلام کرد. با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

ادامه مطلب  خبرهای جدید دولت از دارایی های بابک زنجانی، طرح فجرانه کالابرگ، وام مسکن و واردات خودرو

شورای رقابت در جدیدترین اقدام خودرویی خود قیمت پنج محصول خودروسازی را اعلام کرد. با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

به نقل از اکو ایران، شاهین با گیربکس اتوماتیک، اطلس، کوییک R مدل GX، ساینا S با گیربکس اتوماتیک و ساینا GX خودروهایی بودند که توسط اعضای شورای رقابت قیمت گذاری شدند. حال خبر می رسد قیمت شاهین با گیربکس اتوماتیک اصلاح شده است.

 پیش فروش سایپا در روز جمعه

شاهین با گیربکس اتوماتیک پیش تر قرار بود با قیمت حدود 625 میلیون تومان در مبدا به دست مصرف کنندگان برسد. اما حال خبر می رسد قیمت این محصول خودروی سازی سایپا اصلاح خورده و خریداران برای در اختیار گرفتن آن باید مبلغ حدود 642 میلیون تومان را به حساب خودروسازی سایپا واریز کنند. پیش تر زمانی که این خودرو توسط شورای رقابت قیمت گذاری شد. شاهین قرار بود با قیمت خام حدود 545 میلیون تومان در کارخانه فاکتور شود.

رشد حدود 97 میلیون تومانی میان قیمت خام و قیمت مصرف کننده شاهین با گیربکس اتوماتیک را باید در هزینه های مختلف مانند عوارض و همچنین مالیات های متعلقه به این خودرو جست و جو کرد.

ادامه مطلب  چطور در چند روز مهریه بگیریم؟

با توجه به قیمت اصلاح شده مشخص نیست قیمت خام شاهین رشد کرده یا هزینه های متفرقه و مالیات های مرتبط با قیمت این خودرو افزایش یافته است.

اعلام قیمت جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک این محصول خودروسازی سایپا را در صدر جدول قیمت کارخانه ای محصولات داخلی شرکت های خودروساز قرار می دهد.

پیش بینی می شود افزایش دو باره قیمت کارخانه ای شاهین با گیربکس اتوماتیک موجب نارضایتی متقاضیانی می شود که در دور دوم فروش از مسیر سامانه یکپارچه صمت نسبت به نام نویسی برای  این خودرو اقدام کرده بودند.

با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

رئیس سازمان توسعه و تجارت گفت: احتمالا سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در هفته آینده بازگشایی شود.

مهدی ضیغمی رئیس سازمان توسعه و تجارت در خصوص بازگشایی مرحله سوم تخصیص فروش خودرو گفت: احتمالا هفته آینده سامانه یکپارچه تخصیص خودرو باز شود؛ در حال حاضر کاتالوگ محصولات آماده و در حال قیمت گذاری خودروها هستیم. 
ساینا دنده‌ای EX ۱۴۰۱| سایپا صفر  ۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر  ۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۴۸,۶۹۴,۰۰
ساینا S اتوماتیک  ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۳۳۰,۹۳۲,۰۰۰
ساینا S اتوماتیک ۱۴۰۲| سایپا صفر    ۳۹۰,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S دنده ای گازسوز ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۸۳,۱۲۸,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۴۸,۶۹۴,۰۰۰
ساینا S دنده ای گازسوز ۱۴۰۲| سایپا صفر ۳۶۵,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی DA ۱۴۰۲| سایپا صفر(قیمت کارخانه) ۳۰۱,۷۳۹,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی DA ۱۴۰۲| سایپا صفر ۳۵۵,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید