31 اردیبهشت 1403
Tehran 23°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آواربرداری اقتصادی بعد از دولت رئیسی کار حضرت فیل است!

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

آواربرداری اقتصادی بعد از دولت رئیسی کار حضرت فیل است!آقای رئیسی روزی که مراسم تحلیفش بود خودشان گفتند که تورم ۴۰ درصدی را تحویل می‌گیریم حالا این ۶۰ درصد غلط است و این ۳۰ درصدی هم که می‌گویند غلط است. ببینید دولت آمده سال پایه را عوض کرده و آن را از سال ۹۵ به سال ۹۹ قرار داده است.

طبیعتا وقتی شما سال پایه را عوض کنید و قیمت‌ها را بر اساس سال پایه جدید محاسبه کنید، آن وقت می‌گویید تورم کاهش یافته است. فاصله بین ۹۵ و ۹۹ هر تورمی بوده را گم می‌کنید درحالیکه در واقع به خاطر عوض کردن سال پایه به نوعی یک اغواگری در این میان وجود دارد.

ایشان اگر بخواهند افراد ناکارآمد را عوض کنند لااقل باید ۱۲ عضو کابینه را عوض می‌کردند هر وقت ایشان ۱۲ عضو کابینه را حداقل عوض کردند می‌شود امیدوار بود حرفشان درست است.

اطلاعات دروغ به آقای رئیسی می‌دهند؛ من، چون نسبت به اینکه آقای رئیسی هرگز دروغ نمی‌گویند، یقین دارم می‌گویم اطلاعات دروغ می‌دهند و آقای رئیسی هم این اطلاعات دروغ را باید با کارشناسان مختلف چک کنند و بعدا این اطلاعات را منتشر کنند. متاسفانه این اطلاعات دروغ چیزی جز بدنامی برای دولت ایشان باقی نخواهد گذاشت.

خبر فوری برای یارانه نقدی بگیران

بعد از دولت ایشان، یک آوار بزرگ اقتصادی بر سر کشور وارد خواهد شد که آن آواربرداری بعد از آقای رئیسی، کار حضرت فیل خواهد بود.

فرقی نمی‌کند شما مستقیم از بانک مرکزی استقراض کنید یا اینکه از بانک‌های دیگر اسقراض کنید. وقتی که از بانک‌ها استقراض می‌کنید، بانک‌ها از کجا می‌آورند؟ مگر چاه پول دارند؟ آن‌ها هم می‌روند بانک مرکزی. بانک مرکزی پول بدون پشتوانه چاپ و منتشر می‌کند، بنابراین در نتیجه‌ی تورم، هیچ تغییری ایجاد نمی‌شود و با این افزایش نقدینگی که در جامعه به وجود می‌آید، تفاوتی نمی‌کند شما از بانک‌ها بگیرید یا از بانک مرکزی بنابراین فقط اسم آن را عوض کردند که از زشتی آن بکاهند در حالیکه هیچ یک از اثرات منفی آن کاری که دولت درقرض گرفتن از بانک‌ها می‌کند را کم نمی‌کند.

دولت سیزدهم از زمان هوخشتره تا امروز ضعیف‌ترین دولت تاریخ ایران است.

آقای رئیسی قرار بود ۴ میلیون مسکن بسازد، سالانه یک میلیون اشتغال ایجاد کند، تورم را تک رقمی کند و در واقع هیچکدام از این وعده‌های کلان رئیس جمهور به نتیجه نرسیده، چون ده‌ها وعده کوچک و بزرگ دیگر هم داده اند.

چرا برخی پزشکان با کارت خوان قهرند؟

پیش بینی من این است که آقای رئیسی ان‌شاالله رئیس دولت چهاردهم هم خواهد بود و متاسفانه وضعیت فعلی همچنان ادامه خواهد داشت و به قول شاعر این قافله تا به حشر لنگ است.

 منبع: خبرگزاری صراط

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت