4 خرداد 1403
Tehran 16°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آیین تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان لامرد برگزار شد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

آیین تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان لامرد برگزار شدبه گزارش خبرنگار برنا، دکتر سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه سفر خود به جنوب استان فارس و پس از حضور در شهرستان های خنج و لارستان، عازم شهرستان لامرد شد و در آیین تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان حضور یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست با اشاره به دشواری های خدمت در حوزه سلامت، پشتوانه پذیرش مسوولیت در این عرصه را کسب رضای خداوند دانست و گفت: کارکنان حوزه سلامت در تمامی بخش ها، با وجود همه دشواری ها، با انضباط و بی توقع خدمت می کنند.

دکتر حسینی خدمت به سلامت جامعه و در نجات جان بیماران را یک موهبت الهی خواند و به عنوان عضوی از خانواده سلامت، اعطای این موهبت خداوندی را سپاس گفت.

او در بخش دیگری از صحبت های خود به روند توسعه شهرستان لامرد در بسیاری زمینه ها اشاره کرد و افزود: لازم است پیشرفت های امروز کشور را به نسل جوان انعکاس داده و آنان را از موفقیت ها و دستاوردها آگاه سازیم.

جزئیات ترور ‌بخشدار گوهرکوه شهرستان تفتان

مسوول ارشد حوزه سلامت استان با بیان برخی شاخص های توسعه در حوزه سلامت استان در مقایسه سال های پیش از انقلاب اسلامی و امروز گفت: با وجود تحریم ها و چالش هایی که دشمنان کشور ایجاد کرده اند، کشور ما در مسیر توسعه، به موفقیت های فراوانی دست یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از دکتر علیرضا دشت پیما به عنوان یکی از روسای موفق شبکه های بهداشت و درمان استان فارس یاد کرد و با تقدیر از تلاش های او، ابراز امیدواری کرد حضور دکتر علی علی پور در رأس مجموعه بهداشت و درمان شهرستان لامرد نیز بتواند مسیر توسعه خدمات سلامت در شهرستان را تداوم بخشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با قدردانی از حمایت مسوولان شهرستان لامرد از حوزه سلامت، رویکرد مجموعه ستادی دانشگاه را در پیشبرد مسایل شبکه های بهداشت و درمان استان، حمایتی و نظارتی عنوان کرد.

حجت الاسلام علی صفری، امام جمعه اشکنان و مهندس احمد خضری، فرماندار لامرد نیز دیگر سخنرانان این آیین بودند که ضمن تقدیر از تلاش های دکتر دشت پیما در مدت مسوولیت ریاست شبکه بهداشت و درمان لامرد، نسبت به تداوم همکاری با مجموعه سلامت شهرستان با حضور دکتر علی پور، سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان، اعلام همکاری کردند.

جزئیات ناگفته از سانحه بالگرد رئیس جمهور | ماجرای تماسی که آیت‌الله آل‌هاشم جواب داد

همچنین دکتر «دشت پیما» در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مدت تصدی مسوولیت ریاست شبکه بهداشت و درمان لامرد ارائه و دکتر علی پور نیز برنامه های خود برای توسعه خدمات مجموعه سلامت این شهرستان را تبیین کرد.

دکتر عباس رضائیان زاده، معاون بهداشت و مهندس ابوذر پاریزی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز را همراهی می کردند.

 منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت